Шумелка Мышь• 16 апреля 2025
Корм Optimeal, почему такая большая разница в цене?
На розетке 4 кг сухого корма для кошек даже по акции больше 1000 грн, на олх такой же корм можно найти гривен за 700-750. Можно даже дешевле. Это какая то подделка будет или нормльный корм? Продавец вроде с рейтингом и 500+ продаж, и асортимент у него довольно большой
Значит надо• 16 апреля 2025
Я беру на оф сайте, а не розетке и олх.
У них периодически неплохие акции есть.
Что там на олх продадут - хз
У них периодически неплохие акции есть.
Что там на олх продадут - хз
Шукаю стакан• 16 апреля 2025
Авторе, це я вам вчора дала посилання на корм, то ви сьогодні уточнити в народу вирішили?
Якщо це й підробка, то хто ж вам правду скаже? Це хіба що брати і на якісь аналізи віддавати, щоб порівняли. Є можливість платити за корм з офіційного сайту - прекрасно. Так навіть надійніше буде. А якщо немає, то може бути непоганою альтернативою
Шумелка Мышь
• 16 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Ні, не бачила, що за тема і посилання, може мені треба теж? Я раніше брала на олх в іншого продавця, там акційні упаковки по 400 грам були по 65 грн, але зараз немає. Але є по гарній ціні за 4 кг. В тому то й справа, що хочеться зекономити, бо й так все таке дорогуще(((. Купувала пуріну ван, але чомусь линяє дуже від неї, чи може й не від неї, але раніше так сильно шерсть не лізла....
Шумелка Мышь
• 16 апреля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Сейчас акция на розетке
так пишу ж, що навіть по акції на розетці набагато дорожче
Шукаю стакан• 16 апреля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Шумелка Мышь
• 16 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
ДА))) у єтой девочки я и хотела заказать)))
Шукаю стакан• 16 апреля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Ну я у них вже багато разів брала, і 4 кг, і 10 кг. Жодного разу проблем не виникло. Замовляю ОЛХ доставкою, на пошті перевіряю. І вологий теж брала.
Шумелка Мышь
• 16 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
дякую, тоді й я візьму, раз ваші коти їдять, значить ок)))
Лепетун• 16 апреля 2025
У меня собака на нем. Покупаю в шиншилке, ниже цен не видела. Даже на оф сайте дороже. А нам много надо( 10кг в месяц
Чупокабра• 16 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Это я спрашивала у вас за ссылку, не автор
Но я пока не покупала там на олх, мои еще доедают прошлую пачку. Кстате взяла им вкус лосось, не очень смотрю нравится
Шукаю стакан• 16 апреля 2025
Ответ дляЧупокабра
Ясно) Просто тема схожа, от я і подумала)
До речі, мої лосося теж не люблять. І взагалі рибні смаки не дуже їдять.