Кракадэ• 16 апреля 2025

Підвищений рівень глюкози через 2 місяці після грипу

Чи буває таке як наслідок грипу ? Чи це вже тривожний дзвіночок?
Показник 6.1.
Декілька місяців тому цукор був в нормі.
Барбітта• 16 апреля 2025
У мене завжди цукор вище норми після хвороб. Просто диета і все.
Маира• 16 апреля 2025
здайте глікований гемоглобін
автор Кракадэ • 16 апреля 2025
Здавала, 5,5.
Але глюкоза натще насторожує(((
автор Кракадэ • 16 апреля 2025
Помилилася, через 2 тижні , а не місяці
Гореотума• 16 апреля 2025
Ответ дляКракадэ
Помилилася, через 2 тижні , а не місяці
Я думаю, що можливо. Грип - це не просто легка застуда, так що можливо все. Здайте ще раз пізніше, два тижні після хвороби - це ще мало для відновлення організму після грипу.