ШанельКуКу• 16 апреля в 12:06
Як ви відноситесь до переселенців, яки виїхали з міста, а собаку свою не взяли,
лишили на інших ? Тобто будинок лишився з собакою. Придивляються сусіди, та власник всеж приїжджає інколи..
Вони в Укр, не закордоном.
мадам Везувий• 16 апреля в 12:08
Разные бывают обстоятельства. Я сама переселенка с котом. И снять квартиру очень сложно
Стрекозей• 16 апреля в 12:10
Я оставила собаку и 2 кота, куда мне было их с собой тащить,?
Бадабум• 16 апреля в 12:12
Погано, я б свого кота у житті не лишила, я навіть коли на роботі сумую за ним, як подумаю як ті тваринки чекають, сумують- у мене сльози на очах.
Бадабум• 16 апреля в 12:12
Ответ дляСтрекозей
Викинули і забули....
Стрекозей• 16 апреля в 12:13
Ответ дляБадабум
Викинули і забули....
Мы бы с ними ни отель, ни квартиру не сняли бы, та и дорога длинная и долгая была, сами не знали куда едем
Кава з адреналіном• 16 апреля в 12:14
Бажаю їм гіршою долі, чим собаці. І вона їх настигне
Фиона Шрековна• 16 апреля в 12:14
Залишити тварину із іншими людьми- це цілком нормально. А втікти, залишивши вдома тварин і не залишивши нікому ключі- це вже живодерство
TANYA 0 0 0 0• 16 апреля в 12:14
Нормально відношусь, різні є ситуації, є що люди не встигли документи і одяг забрати, самі ледь виїхали.
мадам Везувий• 16 апреля в 12:15
Ответ дляБадабум
Викинули і забули....
Откуда вы знаете, забыла она или нет. Капец, что за люди….. вы были в такой ситуации? Когда не знаешь, что хватать, чтоб уместить в одну сумку. И да, таскаем кота с собой по Украине, готовы платить залоги в квартирах за него, а начинается: с животными ни-ни 😡
TANYA 0 0 0 0• 16 апреля в 12:15
Ответ дляКава з адреналіном
Ви не дуже розумна людина
Сладкий лимончик• 16 апреля в 12:15
Дворову собаку в квартирі тримати не зможеш, а якщо це ще й зйом, то тим паче. Вони не викинули, а попросили сусідів глядіти собаку. Не засуджуйте інших, бо ви не знаєте їх ситуацію
ЯкаКраля• 16 апреля в 12:15
Ніяк,судити їх не буду,але я вважаю,що це зрада тварини.Тим паче хто знає як ті люди з ним поводяться
Ответ дляФиона Шрековна
Не думаю что специально дома закрывали на смерть
Уверена думали что вернутся иначе смысл не оставить на улице ? Что бы в жилье разлагался?
котопёс• 16 апреля в 12:16
Не засуджую, різні ситуації. Тим більше за собакою дивляться, але якщо щось трапиться щ тими людьми, от тоді що?
TANYA 0 0 0 0• 16 апреля в 12:16
А давайте змінемо тему, не переселенці, що виїхали з під обстрілів, а на тих хто виїжджав з відносно спокійних районів і закривав котів і собак у квартирах.
ЯкаКраля• 16 апреля в 12:17
Ответ дляФиона Шрековна
Повністю згодна з вашим коментарем.
Перша леді колгоспу• 16 апреля в 12:17
Если бы я выезжала из прифронтовой зоны , то жизнь моего ребёнка и моя была бы для меня дороже, чем жизнь животного. Поэтому нормально к ним отношусь.
Фиона Шрековна• 16 апреля в 12:18
Ответ дляМиззери
У нас у ЖК було кілька випадків,коли горе - хазяї виїхали,а вдома залишили котів. Просили, щоб сусіди вибили дірку у стіні у під´їзд, а потім не забули закласти добре, ну і виманили кішку і якось нею опікувалися.
Була також історія із шиншилами у клітці, добрі хазяї вислати НП ключі побоялися, так і здохли тваринки
Мой завтрак• 16 апреля в 12:18
Ніколи не виїду без своєї тварини, хай хочь мені на голову буде падать,якщо не зможу забрати. Відношусь жахливо, ненавиджу.
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Люди думали что вернутся через 2 дня
Я помню свои мысли что вернемся через 2 дня , собаку забрали но у нас машина была
Я была уверена что пугают просто и договорятся
Неужели думаете специально закрывали дома на смерть ? Смысл ? Логичнее на улице оставить
ЯкаКраля• 16 апреля в 12:19
Ответ дляПерша леді колгоспу
Зачем заводить животных? Животным лучше жить отдельно от людей,большинство (не все) люди их только обижать могут((((((((
Сладкий лимончик• 16 апреля в 12:20
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Коли тільки почалася війна більшість не розуміли і в паніці тікали навіть не з прифронтових міст.
мадам Везувий• 16 апреля в 12:20
Ответ дляЯкаКраля
Когда люди заводили животных, они знали, что им прийдется бросить свое жилье или вообще его лишиться и податься на съем?
Стрекозей• 16 апреля в 12:20
Ответ дляМerida
если оставили на кого-то, дали хоть минимум финансов на уход, и с условием, что быстро-быстро животных заберут - то всё ок. а если годами просто забили, я такого не понимаю. тогда б уже пристраивали в добрые руки.
Ну я соседям перекидывала деньги, они смотрели , потом когда поняла, что уже не вернёмся, то пристроила всех