Зайшла в тему про схуднення.
Жіночка зростом 170 важить 130 кг
Каже , що скинути може тільки 5 кг і вони швидко набираються назад.
Поясніть як можуть набиратися при стабільному дефіциті.
Наприклад у мене базова витрата калорій 1400- це якщо я лежма лежатиму.
Якщо рухаюсь і живу нормальнім життям 1900-2100 на добу.
Якщо я буду харчуватися на 1500 -1700 ЩОДЕННО тривалий час, то як я зможу поправитися або втримати вагу. Розкажіть, як це працює?
Цікава версія прихильників цієї теорії
Звідки мене возбметься 5-10-20 кіло плюсом до моєї ваги?
Жіночка зростом 170 важить 130 кг
Цікава версія прихильників цієї теорії
Natalia Кис.порошок• 16 апреля 2025
Не можливо набирати і не худнути при правильному дефіциті калорій. У будь якому випадку буде схуднення. Просто люди зовсім не розуміють цього процесу.
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Прихильників якої саме теорії? Те що ви описали звичайна фізика, ви не вчились в школі?
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
І ще, а як ви так рухаєтесь що аж додатково 600 калорій витрачаєте, на який це такий рух?
Дева Мария• 16 апреля 2025
Нереально набрать когда ты не жрешь . И постоянно . А конечно , один день не поела , другим днем заела за неделю, то да
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Ответ дляsua
Не обязательно. Есть та же липедема (не такая уж и редкость) - аномальные жировые отложения, которые не убираются ни диетой, ни спортом. Только хирургически.
И при этом вот эти 5 кг, которые туда-сюда ’ходят’ - это жидкость.
Так, але ходять 5 кг туди сюди, а не може скинути 5 кг і не більше.
Вага втрачається:
а) за рахунок жирової тканини
Б) за рахунок мʼязової частини
Вага втрачається:
а) за рахунок жирової тканини
Б) за рахунок мʼязової частини
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Ответ дляElitist
Я? Силові 4 рази на тиждень. Банмінтон з дитиною, теніс двічі на тиждень на корті. Вечірні прогулянки з чоловіком по годині.
Я взагалі дуже рухлива )
У вас в один день і силова і бадмінтон?
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Ответ дляElitist
Так, я вчилась в школі. Закон збереження енергії називається цей розділ. Давайте без хамства))
Тобто? Чому ви називаєте хамством реакцію на дуже глупе питання, вибачте?
А глупі питання хамством не вважаєте?
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Ответ дляElitist
Так, зранку силова. Увечері можу з дітьми пограти в бадмінтон на майданчику. Що вас дивує?
Мене нічого не дивує, я уточню .
Ответ дляLove_Love_Love_
А глупі питання хамством не вважаєте?
Я попросила людей, які мені опонують , пояснити їх точку зору. Ви почали мене питати про те чи закінчила я школу. Так, школу закінчила, авжеж. Вчилася добре))
Не розумію яке це має відношення до моєї теми? Ви модератор тут по темах?
Можете сходити поскаржитися)))
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Ответ дляElitist
Можете сходити поскаржитися)))
А які люди вам опонують в темі до того як ви створили тему?
Яку точку зору пояснювати, як працюють закони фізики?
Вчились добре і пишете - банмінтон?
Ответ дляLove_Love_Love_
Вчились добре і пишете - банмінтон?
БаДмінтон пишу наче))Ви закінчили із зошитами і перейшли на форум?))
Питаю людей із протилежною точкою зору. Не захотіла флуду в чужій темі, створила свою.
Ви на дієті чи що з вами?))
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Ответ дляElitist
Ви на дієті чи що з вами?))
А на дієті має відбутися багато щось особливе?
Ответ дляLove_Love_Love_
Відчувається що вам дуже некомфортно із собою і ви прагнете вилити цей негатив на оточуючих.
Оскільки тема про зайву вагу і схуднення, я жартома припустила, що ви на дієті. А так бог знає які у вас там проблеми))
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Ответ дляElitist
проблеми очевидно тут у вас і ви чомусь це на мене проектуєте 🤷♀️