Для драки• Изменено 31 марта в 12:48

Як скинути вагу і не скотитися в РХП?

Зараз намагаюся привести себе в бажану форму. Рахую калорії , багато ходжу пішки, тренуюся вдома з гантелями. Вага знижується нормально, в безпечному темпі 2-3 кг на місяць.
Але помітила за собою певну зацикленість на цьому процесі , переживаю коли щось пішло не так і раціон не збалансований . Наприклад коли перебрала чи недобрала якогось нутрієнта . Скажімо недобрала жирів, чи перебрала білку. При чому переживаю однаково і коли переїла і коли недоїла . Чи коли не вдалося потренуватися чи походити. Прочитала що дуже важливо не створювати « гойдалки» , якщо переїв то наступного дня треба дотримуватися плану харчування як зазвичай не можна знижувати калорійність і навпаки, якщо не доїв не треба це компенсувати наступного дня . Так і намагаюся робити.
Але надивилася всяких відео про анорексію і булімію , накрутилася і тепер переживаю що б зі мною такого не сталося .
І вже не можу зрозуміти чи є в мене проблема з їжею чи все нормально.
вАлнуюся сильнА• 31 марта в 12:50
Здесь уже проблема с психикой
На паровозе• 31 марта в 12:51
Ой автор, я так рахувала калорії і бжу, що набрала вагу.
Удальонка• 31 марта в 12:52
Ну так у вас вже рхп. Ретельні підрахунки і переживання.
Цілком може бути, що і ваша початкова форма була нормальною. Але щоб вкластися в уявні ’стандарти’, ви вирішили себе трохи загнати.
автор Для драки • 31 марта в 12:53
Ответ длявАлнуюся сильнА
Здесь уже проблема с психикой
Аргументуйте.
В моєму розумінні то наче і нормально що людина яка худне поглинута в процес, хіба ні? Ви докладаєте зусиль і певною мірою нормально думати про це . Ні?
вАлнуюся сильнА• 31 марта в 12:56
Ответ дляДля драки
Аргументуйте.
Вы нервничаете , что Жиров недоели , белков переели
Да какая разница ?
Питаетесь более менее правильно , немного и спорт .

А Вы свое питание возвели в культ , белки - бог , жиры - пророк его и тд .

Думать - нормально . А заморачиваться аж настолько по мелочам - ну может Вам оно и нормально )) но тогда смысла от этой созданной темы нет ))
Я_канеша_извиняюсь• 31 марта в 12:57
Я 6-й месяц на дефиците калорий, первый месяц всё считала, потом привыкла и уже как-то без подсчёта знаю свою норму. Вес потихоньку уходит, не так быстро, как первые три месяца, но уходит, особо не зацикливаюсь на этом.
автор Для драки • 31 марта в 12:57
Ответ дляУдальонка
Ну от я не розумію де та межа щоб і схуднути і не «загнати» себе як ви висловилися.
Якщо не рахувати то як тоді худнути?
Я не убиваюся в спортзалі , я взагалі трохи ледача. Якщо тренування 45 хв то не буду це робити скажімо годину , бо лінь))
Я зменшила калорійність лише на 20%, бо прочитала що саме такий дефіцит є безпечним .
Ластовиння• 31 марта в 13:08
Да, у вас уже расстройство, раз так зациклены.
Я сейчас тоже на подсчёте, 2 недели считаю, 2 недели тусила( вот так хотелось, чтоб не загонять себя в депрессию позволяла не считать. И заметила, что когда я считаю - есть не хочется, ты стараешься вложиться в калораж, а когда не считаю - начинается то то хочу, то то съем. Это тоже расстройство. Я вообще думаю, что любые ограничения вызывают расстройство (
автор Для драки • 31 марта в 13:14
Ответ дляЛастовиння
У нас на вихідних постійно гості , я дала собі установку що в такому випадку я не заморочуюся , бо важити і рахувати на публіку то якось не здорово . І я не картаюся за це . Все ж думаю я ще не остаточно кукушкою поїхала, поки усвідомлюю що друзі і спілкування це важливіше за якісь пропорції тіла . Просто намагаюся їсти і пити якось свідомо , не напихатися самим лише хлібом ( я дуже люблю смачний хліб , особливо з сільпо багет гречаний чи крафтяр з сиром та цибулею. Раніше коли смажили шашлик то всі їли мʼясо і салати а я хліб 🤣. Зараз намагаюся так не робити).
Тишком_нишком• 31 марта в 13:15
Автор, какой вес у вас? Сколько хотите скинуть?
автор Для драки • 31 марта в 13:24
Ответ дляТишком_нишком
Зріст 162 см . Початкова вага була 69 кг. Зараз 61 кг. Хочу десь 57 кг.
Колись була така вага і я собі подобалась , був навіть помітний рельєф мʼязів ( ходила в зал). Але я не привязуюсь до конкретної цифри, коли побачу в дзеркалі те що хочу планую спинитися і перейти на підтримання ваги.
Тишком_нишком• 31 марта в 13:41
Ответ дляДля драки
Так все хорошо. Не загоняйтесь. Я тоже сейчас худею. 5 кг уже ушло, очень рада. За какое время скинули 8 кг?
ПоЗиТиВнАя• 31 марта в 14:09
Ви правильно міркуєте і тут немає точних якихось вимірювань, де закінчується норма і починається РХП. Точно, де вже останнє - коли починаються компенсаторні дії на порушення. Сам факт, що ви переживаєте - нормальний, адже вам важливий результат і ви прикладаєте зусилля. Думаю, вам варто усвідомити, що насправді важливо стратегія, як ви рухаєтесь, а одноразові відхилення лише навпаки, допомагають організму лишатися у тонусі і все-таки зменшити градус накалу навколо цих показників. І обов´язково майте хороші способи відпочинку, коли ви узагалі не думаєте про цю тему - прогулянки без підрахунку кроків, читання, малювання, танці для душі, а не спалювання калорій і т.д. Ваш процес схуднення має бути рутиною, як чистка зубів, а не головним у житті.
автор Для драки • 31 марта в 15:56
Ответ дляТишком_нишком
З листопада . Але в грудні Різдво, Новий рік і ще купа днів народження ( то ж грудень можна сказати не рахується) .
автор Для драки • 31 марта в 15:57
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Дякую
Тишком_нишком• 31 марта в 18:29
Я за март скинула 5 кг. Больше нельзя. Главное потом удержать вес. Не начать много есть.
Удальонка• 31 марта в 23:45
Ответ дляДля драки
Ви собі не лише через вагу подобались. Років 5-10 назад ви взагалі були щасливіша, спокійніше, мали плани на майбутнє і мрії. Пройшло , умовно, 10 років. Життєвий досвід, розчарування, зовнішні обставини.
Більшість тих, хто худне, насправді хоче не вагу у віці 18 років. А свій внутрішній стан. Що неможливо, незважаючи на жодні зусилля. Як наслідок- несприйняття себе в реальності та безкінечна гонитва за недосяжним минулим.