ротцвеники• 16 апреля в 15:41

Знову про нарцисів ))

Чи правильно я розумію, що нарциси (можливо і абьюзери) ніколи емоційно не прив´язуються до людини, і вибирають у партнери лише ту, яка з доступних, найбільш вигідніша у соціальному плані? Навіть коли він у парі, все рівно ніколи не мають почуттів, любові до партнера, а лише "любов" до тієї вигоди, яку можуть отримати зі сторони партнера?
Бензопирен• 16 апреля в 15:42
не надо их понимать,это больные люди
КохайтесьЧорнобровi• 16 апреля в 15:43
Так, тільки на відміну від людей з психопатичним розладом особистості, у цих є шанс розвинути емпатію, якщо СИЛЬНО захотять. У психопатів, - ні, без варіантів. Але може я не в курсі виключень.
Аноним_1858• 16 апреля в 15:45
Нащо взагалі думати, що там в голові у якогось довбня
T_Sp• 16 апреля в 15:46
Нарциси привʼязуються, що Ви, особливо якщо людина дає те, що їм необхідно: емоційні качелі й відчуття власної унікальності. Та і абьюзери теж. Вибирають тих, хто ведеться на їх дудку і схильний до таких нездорових стосунків.
А от психопати-маніпулятори - саме так, як Ви описали. Причому вони як правило геть не нарциси, і не ображають членів своїх сімей зазвичай, якщо не схильні до садизму і насилля: просто вдало і розумно грають роль нормальних і люблячих
Луноходик_Ик• 16 апреля в 15:47
Зачем вам в них разбираться?
Просто обходите их стороной)
Там можно попасть в зависимость от них и не выбраться из этого дерьма
Дайте подуться• 16 апреля в 15:50
Сейчас мы все нарциссы , в той или иной степени
Брехушечка• 16 апреля в 15:50
Может, не стоит называть нарциссами всех тех мужчин, которым вы просто не нравитесь, любви к вам нет, и поэтому они не хотят быть с вами?
автор ротцвеники • 16 апреля в 15:53
Ответ дляБензопирен
не надо их понимать,это больные люди
коли є людина в близькому оточенні з якою мусиш спілкуватись, хотілося б більше трішки зрозуміти, щоб не попадатись )
автор ротцвеники • 16 апреля в 15:57
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
у мене знайома людина, якраз на людях дуже привітна, навіть враження що переживає за тебе, так спілкується. Але потім по діях розумію, що людина скоріше не переживає, а радіє у середині якщо у когось гірше чим у нього. Це покищо таке враження, не знаю чи вірне. Але це настільки приємна людина у спілкуванні, що дуже дивно як поєднується з емоційним холодом.
D_A_V• 16 апреля в 15:57
Чи правильно я розумію?
нет вы ошиблись- ниже правильно подчеркнули разницу между нарциссами и психопатами

практически все нарциссы манипуляторы и это не спланированно, многие манипуляции естественны для них

но не все манипуляторы нарциссы
манипуляторы наверное все люди(еще с утробы матери), но пользуются разной сложности манипуляциями, естественными и не естественными(техниками психическими для достижения своих целей)

Навіть коли він у парі, все рівно ніколи не мають почуттів, любові до партнера, а лише ’любов’ до тієї вигоди, яку можуть отримати зі сторони партнера?
это описание говорит о другом- этот человек вообще не любит и возможно не любил изначально (хитрожопость- это есть почти у всех женщин и видно что парни стали перенимать такой опыт), играл роль возможно для человека который был влюблен и мало мог видеть и понимать
автор ротцвеники • 16 апреля в 16:00
Ответ дляT_Sp
хм, почитаю про психопатів-маніпуляторів. Дякую!
КохайтесьЧорнобровi• 16 апреля в 16:00
Ответ дляротцвеники
Так одразу не приліпиш психопатію, тут не кожен психіатр ’на око’ визначить. Для них є типовим харизматичність, вони популярні у людей. Відсутність емпатії в принципі найтиповіша ознака, але ці прекрасні актори чудово вміють її імітувати. І з власного досвіду: я цих осіб відчуваю інтуїтивно, потім тільки переконуюсь, що визначила звіра вірно. Нарцисом у мене був мій викладач в універі. Якщо з ними робочі відносини, - то це не так і погано, як не дивно, бо у них є свої слабинки, завдяки яким можна вибудовувати комунікацію. З психопатами складніше набагато.. А от як з нарцами в особистому житті, - не уявляю. Мені здається, що це близько до пекла для жінки, якщо з таким жити.
автор ротцвеники • 16 апреля в 16:02
Ответ дляДайте подуться
може і так, але ми ж несвідомі, а ось свідомі, які вміють маніпулювати на використовувати людей, здаються небезпечнішими
автор ротцвеники • 16 апреля в 16:02
Ответ дляБрехушечка
ха ха, тут не про любов, а про роботу))
автор ротцвеники • 16 апреля в 16:07
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
так, ця людина, якраз дуже харизматична, вміє приваблювати інших людей. І видно, що йому це дууже подобається, коли його визнають.
Дайте подуться• 16 апреля в 16:35
Ответ дляротцвеники
У вас каша в голове

Никакой нарцисс не сидит дома разрабатывая стратегию манипуляции другими. Он был воспитан специфическим образом из-за чего сформировалось определенные деформации в его личности. И делает он то что вам не нравится - «несвідомо». Те кто «свідомо» - это наученные манипуляторы . Там другая история
автор ротцвеники • 16 апреля в 17:22
Ответ дляДайте подуться
У вас каша в голове

я про інше мала на увазі, коли людина знає, що вміє маніпулювати та подобатись іншим і користується цим у свою користь, коли їй щось потрібно від інших.
В моєму випадку, є колега, який коли йому потрібно, спілкується, наче рідна душа, дуже розуміюче і відмовити йому неможливо у цей момент у допомозі, а потім без причини холод, ніякої дружби, і вже двічі ловила себе на неприємному відчутті після цього. Розумію, що це моя проблема і не потрібно вестись, але і цікаво, раніше таких людей не зустрічала.
Дайте подуться• 16 апреля в 17:27
Ответ дляротцвеники
Сподіваюсь ви більше не будете наступати на ті ж граблі з тією людиною
автор ротцвеники • 16 апреля в 17:54
Ответ дляДайте подуться
І я сподіваюсь:)
T_Sp• 16 апреля в 18:24
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ооо, у мене були спроби стосунків з нарцисом колись - коли у нього були «качелі» вгору - кращого партнера годі й уявити, купа уваги саме такої, як тобі потрібно і від якої млієш: нереальні уікенди десь, готує як боженька, завʼязує шнурочки, дарує настільки влучні подарунки, що ти і сама не знала, наскільки ти це хотіла, квіти красивенні, не 5 троянд, а від хорошого флориста, в тому числі й з іншої країни чи тобі в іншу, якщо хтось у відрядженні, секс ідеальний, та все! Но як тільки все стало супердобре, вони потребують відкату назад: тут і брехня, і вчинки, які..блін, це ненормально у стосунках, і все - крики (мої), скандал, бо реально ненадуманий привід, було, і з кулаками кидалася. А потім «загладжує поовину» ідеальним витком.
Я не витриимала такого, звісно, но ми працювали разом, і от дійсно - просто працювати і навіть в якійсь мірі приятелювати виявилось в рази приємніше, бо не очікуєш від нього те, що хочеш бачити в партнері, зато оці риси вже свідомо використовуєш для якоїсь своєї вигоди: від підсунути неулюблений шматок роботи чи просити помогти під дедлайн до відвезти-привезти, купити ліків, коли захворіла і сама жила, щось побутове. До речі, класні подарунки не зникли й після розставання, поки я там працювала: йому необхідний був отой захват в очах від нього.