Плету интриги• 16 апреля в 17:46
а як навчитися танцювати в 45 років? чисто для себе красиво рухатися
якщо взагалі я дубова та ні слуха нема, ні відчуття ритму, ні пластики ніякої.
останнім часом надягаю навушники з музикою дискотека 90 та танцюю як вмію. а хочется красиво, щоб собою милуватися
Сусановна• 16 апреля в 17:47
Идите заниматься. Приходят женщины хорошо за 60 и прекрасно себя чувствуют
Плету интриги
• 16 апреля в 17:47
Ответ дляКросівки оригінал
Піти на заняття з танців
так вони там всі якісь модні та молодьожні
Брехушечка• 16 апреля в 17:48
Є відеоуроки, дівчина танцює прості рухи, для тих, хто дуже хоче, але не вміє
Плету интриги
• 16 апреля в 17:48
Ответ дляСусановна
куди ?
Сусановна• 16 апреля в 17:48
Ответ дляПлету интриги
Выбирайте то направление,которое вам нравится
Кросівки оригінал• 16 апреля в 17:48
Ответ дляПлету интриги
Ну хто ж вам винен ) що ви себе відчуваєте на 80 років)
Сусановна• 16 апреля в 17:49
Ответ дляПлету интриги
куди ?
Открывайте гугл и ищите в вашем городе.
Я в дамках• 16 апреля в 17:50
та любая студия. подруга так брала пару индивидуальных сначала, шоб потом на групповых не быть абсолютным бревном
Плету интриги
• 16 апреля в 17:57
Ответ дляКросівки оригінал
та ні, я не в тому сенсі. там різні стилі танців - типу контемпораре, стрітденс чи таке всяке. а я хочу просто дискотанці ))
Сусановна• 16 апреля в 18:02
Ответ дляПлету интриги
Так і гугліть’ танці навчання диско’
Наездница• 16 апреля в 18:13
Мне 45. Пошла на бачату несколько месяцев назад. Сейчас иду еа хай хиллс
Плету интриги
• 16 апреля в 18:22
Ответ дляНаездница
клас, ви крута!
Наездница• 16 апреля в 18:24
Ответ дляПлету интриги
клас, ви крута!
Так и вы идите. Сколько той жизни? Нужно себя радовать по максимуму..
Плету интриги
• 16 апреля в 18:26
Ответ дляНаездница
так, обов´язково
Я шалунья• 16 апреля в 19:14
Ответ дляПлету интриги
Відвідайте пробні уроки з різних направлень. Ще в залежності яка музика вам подобається. Як на мене красиво це бачата, кізомба і танго. Це парні танці, їх легше навчитись ніж диско.
заварний look• 16 апреля в 19:55
Ответ дляПлету интриги
В спортлайф групове дансмікс для всіх категорій і різного віку