кураГАЛЯ• 17 апреля в 13:45
Мейкап, термін придатності.
Добрий день, дівчата. Отримала посилку з Мейкапу, в сироватці термін закінчення сроку 04.2025 рік.
Чи були в кого такі випадки з термінами? Я телефонувала, сказали робіть фото розглянемо. Все зробила.
Питання: що очікувати? Повернення коштів, знижка, чи мені висилати той флакон, а вони інший вишлють? Напишіть будь ласка, в кого була така ситуація, і як все вирішилось. Дякую.
кураГАЛЯ
• 17 апреля в 13:49
Ответ дляСизоока бестія
курьер заберет,деньги вернут
Дякую за відповідь.