Не виправдовуюсь• 17 апреля в 22:07
Расскажите о своих знатных/титулованных или знаменитых предках?
Можно без деталей, чтобы не вычислили
У кого-то есть такие предки?
Ковбой Хагис• 17 апреля в 22:09
Зараз прийде правнучка бабушки боярині , то вся черкаська область на неї пахала)))
Тишком нишком• 17 апреля в 22:11
Була дача в с Вишеньки під Києвом, будинок куплений в ченців Києво-Печерської лаври. А до того в якогось професора. Купці, перша Ніл дія, галантерея, тканини з Туреччини, пару своїх суден , своя мережа магазинів. Але в 1902, молодший брат за пару ночей програв в карти все, окрім цієї дачі. Це все що щнаю
Козяка-маляка• 17 апреля в 22:11
О, ну звісно! Один з моїх предків — Великий Лорд Мемас IV, володар дивану і повелитель дистанційки. Він прославився тим, що за три дні пройшов усі сезони “Клонів” і переміг у битві під холодильником, добувши останній йогурт. Інший був не менш знатний — барон фон Залипайкін, родоначальник традиції залишати все “на потім”. А ще прадідусь по лінії Wi-Fi — герой епохи діалапу, з´єднувався з інтернетом через шаманські танці та молитви провайдеру. Коротше, династія золота, а не родина.
Шотуткоїться?• 17 апреля в 22:11
Ответ дляКовбой Хагис
Че ж Вы злая-то такая? Как будто Ваши предки именно на нее и пахали
Тишком нишком• 17 апреля в 22:14
Але сам купець мені не родич, а родичка його жінка, це по батьковій лінії. А по маминій, ну були зажиточні селяни (поля, левади, сади, свій ліс, господарка велика) на ЗУ, тоді територія Польщі.
MacOS-ница• 17 апреля в 22:14
Нема таких.Був прапрадід,який приїхав з Болгарії в Київську область,купив за золото землю в Австрійського барона,почав працювати на землі,але через 15 років революція,і всьо...Добре що не розстріляли.Лишили правда маєток барона,і на вибір землю де захоче..Всю іншу забрали і розподілили між селянами .
Мороженная курица• 17 апреля в 22:15
Дід моєї бабусі був дуже заможним. Мав багато землі, велике хазяйство.
Жили в Житомирській області.
Прийшла радянська влада. Родину розкуркулили, діда вбили, бабусю бабусі на Сибір відправили.
Жили в Житомирській області.
Швабристка• 17 апреля в 22:17
Титулованих наче немає.
По мамі прабабуся з молодшої гілки відомого шляхтського роду, але її відлучили від роду за те, що проти волі батьків вийшла заміж за студента-українця, який приходив до них викладати математику.
неДодекаэдр• 17 апреля в 22:17
Ответ дляМороженная курица
Жили в Житомирській області.
С моими было тоже самое. Помню как плакала моя бабушка, когда рассказывала как папочку забрали и она каждый раз причитала что так и не знают что с ним случилось
Тишком нишком• 17 апреля в 22:17
Ответ дляМороженная курица
Жили в Житомирській області.
Мій прадід сам відвів корови до колгоспу, але це в 1939, ще був 4 місяці головою колгоспу(сам не грамотний), поки не прислали нквдіста. Він був в місті, торгував, порадився з знайомим про нову владу, той сказав, що з цими хлопцями шуткувати собі дорожче, краще віддати все що просять, бо ще 3х синів на ноги ставити, як без батька?
Не виправдовуюсь
• 17 апреля в 22:20
Ответ дляМороженная курица
Жили в Житомирській області.
Моего предупредили. Вынес ценные вещи, семью вывел, дом и хозяйство поджег. Все сгорело, стали они бедные и уехали
Но он не был кем-то знатным, обычный крестьянин
Тишком нишком• 17 апреля в 22:21
Ответ дляНе виправдовуюсь
Жінка того купця виїхала з дітьми на дачу в с Вишеньки, там жила дуже скромно(під час революції в неї ще був шинок), потім лягла на дно, але в голодомор
за золото купувала хліб і відправляла прямим моїм родичам в інше село , там мій рід в голодомор вижив
Летчица• 17 апреля в 22:26
Ответ дляНе виправдовуюсь
А зачем поджигать? Вот же менталитет «не доставался ты никому»…поджечь и уехать
Бойцовская• 17 апреля в 22:34
Бабушки и дедушки были в своих кругах известными учёными при советском союзе. А двоюродный дедушка очень продвинутый был научный деятель. В Википедии про него нашла инфо даже.
Тишком нишком• 17 апреля в 22:37
Ответ дляБойцовская
В моєї двоюрідної сестри по маминій лінії дідусь і бабуся розробляли ракети в КБ в Києві. А вчилася я з нащадком когось з авіаконструкторів, що в свій час виїхали в Америку
Ковбой Хагис• 17 апреля в 22:38
Ответ дляШотуткоїться?
Та що ви, я без злоби, по доброму)))
На нас пахала вся харьківська та полтавська обл)))
Сколько_мне_лет?• 17 апреля в 23:13
Прадед был зажиточным селянином в Николаевской обл., Казанковский р-он--очень был трудолюбивый-сам много работал, имел наемных работников. Но Пришла советская власть и назвала его кулаком и куркулем-и начали типа разкуркуливать-тупо все забрали а его выслали....хуже фашистов.
Бабайко• 17 апреля в 23:43
Ответ дляМороженная курица
Жили в Житомирській області.
А як Ви знову в Україні опинились? З Сибіру
Дед моей бабушки был киевским купцом первой гильдии. До сих пор стоит его особняк в Киеве. Бабушку не расстреляли со всеми только потому, что она была очень маленькой, так что ее отправили в детдом. Но когда она выпивала и мы оставались с ней одни, то она иногда вспоминала о своем детстве, о нянюшках и богатом доме. Как понимаете, была она неблагонадежной. И вышла замуж за парня из семьи ссыльных по политической семьи чехов. У меня есть фотография прабабки с Чехии. Видно, что они также были не самого бедного десятка. Так что в свое время отца даже в комсомол не приняли из-за неблагонадежности семьи. Но он и не хотел. И женился на такой же. Дядя матери был украинским поэтом. Думаю говорить, что с материнской линии родственников также нет, как и с отцовской, особо говорить не приходится.
Шотуткоїться?• 18 апреля в 00:45
Ответ дляКовбой Хагис
Та що ви, я без злоби, по доброму)))
А, так то у Вас конкуренция родовая?) Ну хорошо, хоть добрая)))
Мира всем• 18 апреля в 00:50
Младшая ветвь из польской шляхты, которые прибыли ко двору Московии ещё в 17 веке. Один из пра-пра-пра... был учеником и сподвижником Г.Сковороды. Один из его потомков купил дочерями в подарки с. Счастье, Еленовка и Золотое. После революции кто-то погиб, кто-то иммигрировал. Оставшийся пра-пра-дед продал всё и заплатил за ’чистые’ документы/биографию (этот момент пока не уточнен). Жили скромно, во владении остался один хутор, в 30-х семью раскулачили, при этом убили пра-прадеда, прадеда сильно избили, он умер достаточно молодым. То, что оставалось от скромных ’богатств’ - отобрали.
Счастье_же_вот_оно• 18 апреля в 07:36
Прадід був відомим білоруським діячем, боровся за національне визволення Білорусі на початку 20-го століття. В його автобіографії є згадка про походження роду. Вказано, що у 18 сторіччі наші пращури - двоє братів - приїхали на білоруські землі з Франції. Їх вислали з країни після участі в нападі на короля. Хз, чи то правда, чи прадід був ще той фантазер🤣 Але до білоруських архівів мені не дістатись, на жаль.
По татовій лінії все простіше: козацький рід з Чернігівщини. На початку 20 століття переїхали в Білорусь і там оселились.
Не виправдовуюсь
• 18 апреля в 08:19
Ответ дляЛетчица
Потому что если не поджечь, то тебя раскуркулят и сошлют
И никто не отпустит уехать
Вы точно в нашей стране живете?
И никто не отпустит уехать
Вы точно в нашей стране живете?
Мороженная курица• 18 апреля в 13:21
Ответ дляБабайко
Бабуся моєї бабусі повернулася з Сибіру з дітьми, які вижили. Ноги обморозила.
Бабуся розповіла, як та її бабуся шепотом розповідала, як все було.
Моя бабуся ще жива, їй 87 років.