Давай,покажи на що ти здатна.
Ответ дляТайТаке
А морду вареньем не намазать???
Совсем ох.ели . Нары жмут?
Ого.Хтось зрозумів до чого це написано?
Ответ дляSvet-3694
Лучше и не скажешь. Засилие ненормальных.
А А що тут такого ненормального?Типу ми не всі люди живі а ніби ми десь з різних планет і я питаю щось таке не типове чого на вашій планеті не існує і ви крутите біля віска.А насправді просто хочу порадитися з вами що б для себе в ліжко принести якусь ізюминку.Не будьте такими злюками бобрами.
Ответ дляДжага Джага
В мене Izumu достатньо. Пiдкумарюють недолугі питання від недочоловічків телелебоньчиків.
Ответ дляSvet-3694
Ти ж знаєш що ти зараз допишешся.Не розвивай.Не маєш настрою або не маєш чого порадити по ділу то ліпше нічого не писати взагалі.Кому це цікаво читати?
дякую аж підскакую• 17 апреля в 23:48
Моя поза звезда, в левой руке чашка чая, с правой пироженка, тушка полностью под одеялкой)
дякую аж підскакую• 17 апреля в 23:49
Ответ дляДжага Джага
Принесите в постель этот чат)
Та еще изюминка 😂
Ответ длядякую аж підскакую
Принесите в постель этот чат)
Та еще изюминка 😂
Ответ длядякую аж підскакую