Укр_жіночка• 17 апреля в 23:18
Місячні 2 дні
Прийшли критичні дні із затримкою в 3 дні. Ну ок, але вони були лише 2 дні 😳, звичайно 5 днів і перші дні інтенсивні. Цього разу трохи і так мало днів 😳. Сьогодні розслабилась і був ПА і ось після цього ще була кров, але не темна, а яскраво червона. Тепер болить живіт і поясниця(, виділень жодних немає…. Зробила тест, там одна полоска, але наче слабка друга…. Чи варто здати аналіз ХГЧ? Так чекаю вагітності і стрьомно що це таке було 😵💫. Що скажете?
Укр_жіночка
• 17 апреля в 23:21
Ответ дляКозачка
Покажіть тест
Та викинула я його, чоловік каже що то я собі придумала ту другу полоску… каже зроби ще завтра. А я вже думаю краще аналіз
Козачка• 17 апреля в 23:21
Ответ дляУкр_жіночка
Ну аналіз точно дасть відповідь на всі питання
Попа как у Кардашьян• 17 апреля в 23:32
Я когда была беременная у меня шла кровь., не так как обычно. Два месяца. И я не знала что беременна
Бабця в мештах• 17 апреля в 23:39
В мене та ж сама фігня, були місячні два дні інтенсивно, потім два дня зовсім нуль, а тут сьогодні яскрава кров, набігло не малого. Дивно якось. Може через те, що схудла за місяць
Укр_жіночка
• 17 апреля в 23:50
Ответ дляБабця в мештах
Ну я цей місяць теж худа, але не багато, лише 3,6 кг
Біле пальто• 18 апреля в 00:55
У меня ровно такая же фигня в этом цикле! впервые за 15 лет регулярного цикла такое. Причем если эти 2 дня мазни считать месячными (а их таковыми считать никак не получится -слишком скудные), то цикл был всего 19 дней. Тесты отрицательные.
Мабуть шось в воздухе такое)
Бабця в мештах• 18 апреля в 10:45
Ответ дляУкр_жіночка
Це не мало
Пані з калабані• 18 апреля в 19:12
такое бывает иногда. может стресс или прием лекарств. эндометрия мало наросло и мало дней шли и во время па остатки выходят. пойдите в аптеку за эви тестом и станет понятно