Донька подруги• 17 апреля в 23:58
Опинилась в складній ситуації
Доброго вечора. Не знаю навіть як почати, рік тому мій тато потрапив у лікарню. Його лікар трохи виявляв симпатію,думала здається. Потім помітила наче слідкує в соц мережі, почала за ним слідкувати. Він помітив, почав взагалі кожного дня слідкувати, якісь знаки подавати. Я змінила фото в телеграм,він також в той же день змінив, хоча до цього більше року не змінював. І так тривало рік, він бачив що я слідкую,я бачила що він. На минулому тижні у тата загострення і він знову потрапив в лікарню, і тут цей лікар. За час перебування зробив для нас дуже багато,всі платні процедури були безкоштовно. Хоча КТ чекати треба безкоштовно пів року, він зробив за день. Палата тато сам лежить в комфорті,там тільки на денний стаціонар на пару часів двоє приходять. Ліки вибив безкоштовно щоб в лікарні отримувати,хоча знаю що сім кругів аду треба пройти. І тут завтра тата виписують, і він говорить напишите мені у вайбер чи телеграм,я вам скину за ліки щось. Мені страшно, розумію що це треба писати зі свого аккаунта за яким він слідкував і бачив що я слідкую. Думаю,може він не розуміє що я одна і таж людина. Бо спочатку запитав чи є в мене його візитка, потім говорив я вас пам´ятаю,і якісь натяки що нас часто доведеться зізвонюватися. Тепер не знаю як себе поводити, напишу зі свого аккаунта,якщо думає що я друга людина,подумає що гру якусь веду. Написати з іншого номера,якщо розуміє хто я, подумає що теж гру веду. Просто відчуваю відчай і не розумію як себе поводити, не хочеться зіпсувати стосунки,так як дійсно ще потрібно звертатися. Боюся що подумає,що я якась ненормальна.
Автор , зачем вы себя накручиваете и выдумываете ?
У меня была ситуация полгода назад с врачом подруги , да много помогал , много делал и прочее , у него был мой контакт , у меня его
При выписки пытался пригласить в ресторан , отказала и все , сказала что сорри замужем и вообще дел куча -никаких проблем
Я ничего не обязана за лечение человека
Вам он нравится или нет я так и не поняла зачем вы следили за ним ?
Я ничего не обязана за лечение человека
Как нефиг делать• 18 апреля в 00:36
Як це сам кругів Ада і безкоштовне кт через півроку
А як же тоді найкраща медицина в світі ?
Надежда наш компас• 18 апреля в 00:38
Читаю и офигеваю))) вот это людей паранойя пришибает, аж завидно.
Реальными глазами и трезвыми мозгами не интересно жить. Я бы и внимания не обратила на этот параноидальный бред автора..
Надежда наш компас• 18 апреля в 00:42
Ответ дляКак нефиг делать
Тсю , лікар мого батька , як почав заікатися про оплату, то я розказала йому на що ми маємо право і куди позвоню. Все відразу стало безкоштовне і найкраще.
Так що не треба боятися і платити хабарі. А мій батько лежав з онко, де нам розказали скільки платити. Там суми не по 20-50 тис озвучують .
Сонячний день• 18 апреля в 00:47
Я оглянулся посмотреть не оглянулась ли она, чтоб посмотреть не оглянулся ли я...
Да Щас же• 18 апреля в 01:33
Ваші уяви у вашій голові, не більше. Вам явно не вистачає уваги (сексу), немає стабільних відносин. Це якась ваша психосоматика. Де правда, залежить лише від нас і від того, як ми це уявляємо. Потрібно бути відвертим самим із собою.
Соседушка• 18 апреля в 01:53
Когда он подумает что вы ненормальная, он будет полностью прав
Телегу дайте ему, и попросите не в службу, а в дружбу себе гидезепамчику выписать...взрослые люди, капец
Кому там слова не давали• 18 апреля в 03:46
Ответ дляОйЙой
Он врач, она дочь пациента. Они ищут глазами друг друга по больнице, но не найдя безжизненно идут проживать каждый день. Лишь только одинокими ночами они были вместе, когда каждый в своей квартире заходил в профиль любимого и виртуально в этот момент они были едины.
Так бы все и шло, если бы судьба не дала им шанс встретиться вновь. Он почувствовал ее приближение сердцем, она увидела его глаза в углу палаты. Искра. Буря. Безумие. Тема на Советчице
У меня примерно так и было. Но хватило ума не трындеть всём и не писать об этом на советнице😀
Кому там слова не давали• 18 апреля в 03:51
Ответ дляНадежда наш компас
У меня подруга примерно как автор, я привыкшая. Особенно к фате ещё до первого свидания. Мне иногда мужиков жалко, она вцепляется клешнями 😀
Щира українка• 18 апреля в 07:49
А чого вас бентежить, що він подумає, що ви ненормальна, ну то хай думає, чи ви вже вибрали імена діточкам?))
Как нефиг делать• 18 апреля в 15:46
Ответ дляНадежда наш компас
Найкраща медицина