Весотехник• 18 апреля 2025
Лікування зубів під мікроскопом Київ, Бровари
Підскажіть хто лікував канали під мікроскопом Київ, Бровари яка ціна і де б рекомендували?
Потрібно і просто канали лікувати зуб живий, і перелікувати вже який 10 років як лікували
Хи хи, ну ну• 18 апреля 2025
Ответ дляІнно4каа
Люмідент, у них мережа.Ціну подивіться на сайті,я лікувала під мікроскопом,але без каналів
А как вам вообще эта клиника? Вы в какой именно лечили? Тоже к ним присматриваюсь.
Ответ дляХи хи, ну ну
на вул. Драгоманова(Позняки), лікар Донець Костянтин. Клініка з новими технологіями,є КТ, лікування під мікроскопом, я лікувала зуб(без каналів) вийшло 4800 грн., Якщо ви перший раз і записуєтеся через сайт , є додаткова знижка і ще знижка 2%якщо розрахунок готівкою
Хи хи, ну ну• 18 апреля 2025
Ответ дляІнно4каа
Дякую
Весотехник
• 18 апреля 2025
Ответ дляGleva
Я лікувала у цього лікаря, мені сподобалося, ціну сказати не можу, три зуба лікувала, тис 20 заплатила
Це без каналів?