Бабка_в_кедах• 18 апреля в 13:41

Непроста ситуація

Жили багато років на зйомі, зараз переїздимо в інше місце, багато речей від господарів або втрачене або зіпсовано,а вони пам´ятають навіть візерунок скатертини на кухні чи виделки і всякі такі дрібниці,пропонуємо залишити своє нове все взамін, відмовляються
Я чесно не пам´ятаю таких дрібниць чиє що із урахуванням того ,що ми жили 9 років і щей багато свого нажили
Десь так, але...• 18 апреля в 13:51
Ответ дляБабка_в_кедах
В них це записано десь
Так і молодці. Якщо Ви не думали, що за це потрібно буде платить, то навіщо користувалися? Дурнячка хоиілося?)))
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 13:51
Ответ дляПопельшка
Срок службы чайника покажите им.
А шторы где?
Так до чайника немає ні коробки ,ні інструкції,штори дитина зіпсувала
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 13:52
Ответ дляСкромняшка
То пропонуйте їм аналогічні залишити речі, якщо ні - нехай скаржаться в Спортлото
Так пропонували,але їм потрібно саме таке як було.
Скромняшка• 18 апреля в 13:52
Ответ дляОбережнаЯ
Ви поставили таку вимогу орендодавцеві ДО заселення в квартиру?
Це не вимога, а здоровий глузд.
Звісно якщо ви не сповідуєте ’Ремонт 1983 року в ідеальному стані’
Десь так, але...• 18 апреля в 13:52
Ответ дляБабка_в_кедах
Хто ж винен що ваша дитина - мавпа)))
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 13:53
Ответ дляОбережнаЯ
Почнемо з того, що Вам не слід було користуватися речами господарів, такими як виделки чи скатертини. Якщо мова йде про те, що Ви зіпсували чи втратили, наприклад, шафу, диван чи холодильник, то звісно треба сплатити компенсацію або зробити заміну схожими речами.
А для чого вони тоді обставили квартиру своїми речами старими?
Мовчу, але хочу• 18 апреля в 13:53
Ответ дляОбережнаЯ
Звісно! Ми просили забрати телевізор ламповий, і білизну зі шкафів, бо ми б нею не користувались.
Але посуд кастрюлі, виделки це все можна користуватись
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 13:53
Ответ дляОбережнаЯ
Заміну не хочуть
ОбережнаЯ• 18 апреля в 13:53
Ответ дляПопельшка
Слушайте, за 9 лет любой диван продавится. Это естественный износ
Нет. Если его целенаправленно не ломать и не продавливать, то диван служит намного больше лет. Износ - да, уничтожение - нет.
Мовчу, але хочу• 18 апреля в 13:54
Ответ дляДесь так, але...
Хто ж винен що ваша дитина - мавпа)))
Гей, а можна без хамства
ОбережнаЯ• 18 апреля в 13:54
Ответ дляСкромняшка
Чому не користуватись виделками і скатертинами?
Постільною білизною і рушниками чужими теж користуєтеся?
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 13:54
Ответ дляМовчу, але хочу
Все чим не треба було користатись господарі мали забрати з квартир
Ну от вони залишили ,воно все перепуталось за 9 років,і ми тепер попали на бабки через старі виделки і бу чайник і таке інше
Десь так, але...• 18 апреля в 13:54
Ответ дляМовчу, але хочу
Гей, а можна без хамства
Ну чуєте, а писати, що власникам нічого не винні після того, як дитина їх зіпсувала. То це як? По-людськи? По-звірячому
Мовчу, але хочу• 18 апреля в 13:54
Ответ дляБабка_в_кедах
Заміну не хочуть
Та ставте їх на місце. Ось вам заміна зіпсованих речей
Залог залишається у вас.
Ми поїхали
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 13:55
Ответ дляНесемо світло разом
Но это не даёт вам право решать жизнь этих вещей
А навіщо було залишати це в квартирі ,де живуть квартирантами ?
Попельшка• 18 апреля в 13:55
Ответ дляОбережнаЯ
Нигде не написано,сколько дивану лет было до заселения автором, не думаю что там новое из магазина было.

Конечно, лучше вобще не заходить в квартиру было, а деньги кидать на карту. Так наверное думают арендодатели
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 13:55
Ответ дляМовчу, але хочу
Залог був?
Так,але він маленький
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 13:55
Ответ дляПопельшка
Він скрипить давно
Мовчу, але хочу• 18 апреля в 13:56
Ответ дляДесь так, але...
Автор пропонує заміну речей на аналогічні.
В неї навіть совість мучає не можеизїхати по тихому.
ОбережнаЯ• 18 апреля в 13:56
Ответ дляСкромняшка
Це не вимога, а здоровий глузд.
Ні. Це звичайні умови і домовленності між орендарем і орендодавцем ще ДО заселення.
Попельшка• 18 апреля в 13:56
Ответ дляБабка_в_кедах
Він скрипить давно
Повесьте шторы им и съезжайте со спокойной душой
Вишневий цвіт• 18 апреля в 13:57
Ответ дляБабка_в_кедах
Це не красиво ніби як
А що, вони вимагають щоб все було те, що вони давали? Вони переписували все?
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 13:57
Ответ дляДесь так, але...
Так я викинула той чайник він протікав чайник і купила новий,про який дурняк ви говорите?)
Я думала то чоловіка чайник,а не господаря.
Скромняшка• 18 апреля в 13:57
Автор, нехай вони несуть договір оренди чинний - дійте так, як там вказано згідно переліку побутових речей. Нема скатертини в переліку? Значить про неї годі й вести мову.
Гитта Ягг• 18 апреля в 13:58
У нас в приложении к договору аренды описано существенное имущество- мебель, техника. Это приложение есть и у управляющей недвижимостью и у нас. На этом приложении стоят мои подписи. И в договоре прописано, что при порче мы можем по желанию, либо оставить им залог ( и если ущерб больше то добавить деньги) либо все утраченное и испорченное ( не от естественного износа) восстановить самостоятельно.
Что написано в вашем договоре?
Десь так, але...• 18 апреля в 13:58
Ответ дляМовчу, але хочу
Ну ми ж не знаємо, чи взагалі автору дозволено було користуватися скатертиною і іншим. Тим більше автор каже, що є список того, що рахувалося таким, за чим потрібно слідкувати. На той час ці речі були нові і актуальні. А зараз? Що значить аналогічні? Де в договорі про це написано?
ОбережнаЯ• 18 апреля в 13:58
Ответ дляБабка_в_кедах
Вас не влаштовувало, то треба було казати власникам, щоб квартиру звільнили від власних речей. Вони могли б погодитися, а можливо і ні, тоді б шукали інших квартирантів.
Миловидна леді• 18 апреля в 13:58
Ответ дляБабка_в_кедах
СПециально, чтобы потом денег скачать
ОбережнаЯ• 18 апреля в 13:59
Ответ дляМовчу, але хочу
Про посуд це Ви самі так подумали чи це узгоджено з власником?
Вишневий цвіт• 18 апреля в 13:59
Ответ дляБабка_в_кедах
Так і скажіть.