Бабка_в_кедах• 18 апреля в 13:41

Непроста ситуація

Жили багато років на зйомі, зараз переїздимо в інше місце, багато речей від господарів або втрачене або зіпсовано,а вони пам´ятають навіть візерунок скатертини на кухні чи виделки і всякі такі дрібниці,пропонуємо залишити своє нове все взамін, відмовляються
Я чесно не пам´ятаю таких дрібниць чиє що із урахуванням того ,що ми жили 9 років і щей багато свого нажили
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:25
Ответ дляНесемо світло разом
А кто вам мешал им об этом сообщить сразу, а не через 9 лет проживания? Если их вещи были какашка, то зачем вы ими пользовались?
Я думала то чоловіка,він там жив до мене ще сам
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:26
Ответ дляНесемо світло разом
Так чайник новий купила ,не користувалась ,бо він протікав
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:27
Ответ дляНесемо світло разом
Но вы пользовались этими вещами? Надо было пользоваться своим, их барахло убрать. Вернуть при выезде
А навіщо було зберігання їх речі в квартирі ,де ми живемо?
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:27
Ответ дляДесь так, але...
100%. А хирожопым думать так, как Вы пишете, невыгодно
Цікаво,в чому тут хитрожопість
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:28
Ответ дляМовчу, але хочу
Залиште речі і залог
Їм треба речі саме такі,які були
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:29
Ответ дляОбережнаЯ
От чесно, автор, не вірю. Або у Вас якийсь дуже глибокий конфлікт з орендодавцем, що діло дійшло аж до перерахунку виделок.
Він із чоловіком балакав моїм,і казав ,що в нього все записано,що було при заїзді чоловіка
ОбережнаЯ• 18 апреля в 14:29
Ответ дляСкромняшка
Навчайтесь, щоб логічні законні речі не здавались вам такими лякаючими
Та вже ясно, що Ви чистий теоретик) Навіщо це підтверджуєте знову і знову?
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:30
Ответ дляПопельшка
Пусть к психиатру идут на тест адекватности
Чоловік пропонував купити ці штори,вони кажуть ,що він їх не знайде це якісь супер штори
ОбережнаЯ• 18 апреля в 14:31
Ответ дляБабка_в_кедах
Протікав - значить користувалися ним не могли, значить він десь валяється, правда ж?
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:32
Ответ дляГитта Ягг
Снять и застелить свою?
А навіщо тоді вони стели та залишили свою?
ОбережнаЯ• 18 апреля в 14:32
Ответ дляБабка_в_кедах
Якщо Вас це не влаштовувало, то не слід було заселятися в квартиру. Все ж просто.
Пасхальний тролік• 18 апреля в 14:32
Ответ дляБабка_в_кедах
Їхати на пікнік в інше місто там і залишили
Так свои надо было выбросить в другом городе, жесть
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:33
Ответ дляОбережнаЯ
Згорнути і відкласти на антресолі. Все чуже треба було десь скласти, а користуватися своїм. Або одразу ставити вимогу орендодавцеві повністю очистити квартиру від речей, крім меблів і техніки, звісно.
На новій квартирі так і зробили вже
Вподобайден• 18 апреля в 14:33
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну от вони залишили ,воно все перепуталось за 9 років,і ми тепер попали на бабки через старі виделки і бу чайник і таке інше
А штори дитина ваша зіпсувала, а вони повинні це вам подарувати? З якої радості? Треба було повідомити тоді, коли це сталося, і знайти рішення тоді.
Вподобайден• 18 апреля в 14:35
Ответ дляБабка_в_кедах
А навіщо було залишати це в квартирі ,де живуть квартирантами ?
Треба було сказати це при залелкнні - штори, чайник посуд нам на потрібні, заберіть. Або скласти все це в дальню коробку і не користуватися.
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:35
Ответ дляДесь так, але...
Так! Це 100% відсотків. Хитрозроблені жили поки їм було вигідно, а зараз намагаються качати свої права
В аврорі виделки продаються за 5 копійок,думаєте мені потрібно було привласнити чужі старі виделки?)
В чому вигода?
Вони просто загубились,як і інше все або зіпсувалось.
ОбережнаЯ• 18 апреля в 14:35
Ответ дляМовчу, але хочу
Все чим не треба було користатись господарі мали забрати з квартир
Правильно. Саме так орендарі ще ДО заселення повинні були поставити вимогу орендодавцеві: прибрати все, чим не можна користуватися. Чи погодились би орендодавці - то вже питання. Не влаштовує щось - шукають інші варіанти.
Голубая фишка• 18 апреля в 14:35
Ответ дляБабка_в_кедах
Це не красиво ніби як
Красиво, якщо ви прожили 9 років. Сама здаю квартиру, розумію що таке амортизація. В мене один чоловік прожив 7 років, забув про заставу, вертала 300 долларів, бо мені чужого не треба. Зараз здаю квартиру без дрібних речей, щом потім не крохоборити за виделку чи ведро якесь, дві кішечки навіть є у орендарів.
Попельшка• 18 апреля в 14:37
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну так что они тогда хотят? Где взять те супер шторы? Какой выход предлагают?
Честно, бред какой то
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:38
Ответ дляДинамоКит
А новый чайник они не должны были купить взамен угробленного?
Ні ,вони б віддали свій ,яким користувались би
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:39
Ответ дляПопельшка
Снять, убрать, спрятать и платить аренду, при это не пользоваться какой то частью жилья, а хранить чужой хлам. С которым сдали квартиру и брали за то доп.деньги?
Треш
От і ми так попали
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:40
Ответ дляДесь так, але...
Чого Ви не повідомили одразу, коли він почав протікати? І не показали йому це?
Він би віддав свій бу,а собі новий купив
Як говориться все найгірше для орендарів
Птица Говоруша• 18 апреля в 14:40
Ответ дляПопельшка
Все эти фокусы, чтоб не возвращать залог. Не оставляйте своего ничего принципиально. Это смешно за 9 лет какую то клеенку вспоминать
Ми коли виїжджали з квартири, то купили нову шторку в душ, нову накладку на унітаз, новий шланг, бо той був вже потертий і ще щось по мінімуму, бо заїжджали в новий ремонт і такий же хотіли залишити власникові.
Уявляю, що він мене питає: а де та шторка з медузами, яка була 5 років тому
А колись ще студенткою знімала квартиру, яка дісталася в спадок молоді від діда, так ми з тим всим добром і жили, поки власники не вирішили все на смітник викинути в продати. Якби те все перераховувалося, то певно, на пару тижнів перерахунок затягнувся
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:41
Ответ дляНесемо світло разом
Ну вот если почитать ваши ответы, то как то складывается понимание: что рыльце в пушку именно у вас, а не у хитрожопых хозяев.
И вещи старые какашки, но вы ими пользовались. И на контакт не идут. И не пользоваться вы не могли. Ну такое...

Я сдаю несколько квартир с 2002 года. Были разные жильцы. И ремонт после некоторых приходилось делать, и дружим семьями с некоторыми, разные люди были. И наполнение у меня в квартирах стандартное. Но если при выезде из квартиры, у меня не хватает вещей и нет замены (если у меня чайник бош, то я и хочу новым квартирантам норм чайник, а не ноунейм за 200 грн из Авроры , который в холодном состоянии бздит пластиком, не говоря уже про запах при нагревании. Если у меня на окнах ролеты день ночь, то они там должны быть день ночь, а не бумажные декоративные из юска). Следующие квартиранты ничем не хуже выехавших. И прошлые обязаны оставить мне квартиру с наполнением как въехали. И всегда модно найти общий язык. Было бы желание
А у вас на все : ничего не знаю, было плохое, хотят что было.
Так хочуть
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:43
Ответ дляНесемо світло разом
Снять и постелить свою и делать на ней что хочешь. Хоть пхайтесь, хоть рвгайте, хоть караваи выпекайте.
А якщо стіл подряпаний?
Теж свій принести?
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:44
Ответ дляВитворунка
Такие люди, они же не сказали что ничего не нужно?
Ну чоловік до мене там був,чомусь він не сказав
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:44
Ответ дляЯ шалунья
Автор, а как так вышло, что вы столько всего испортили?
То есть там не естественный износ, а реально порча имущества. Одеяло лаком заляпали, чайник испортился (ну тут ладно, если не новый был и электро), вилки - им что можно было сделать? Шторы порвали. Диван испортили. Я так понимаю это не весь список.
Пишете вроде нормально, не моргиналы.
Как так?
Диван не псували.
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:45
Ответ дляЯ шалунья
Пишете вроде нормально, не моргиналы.
Как так?
До речі дивану та килиму робили хімчистку за свій рахунок
ДинамоКит• 18 апреля в 14:46
Ответ дляБабка_в_кедах
А хазяїн мав вам це все чистити, коли ви там 9 років жили?
автор Бабка_в_кедах • 18 апреля в 14:48
Ответ дляЯ шалунья
Це подобрал входить постіль, ковдри і подібне. На довготривалій оренді у людей своє зазвичай
Вони залишали своє ,а потім ось таке