Бабка_в_кедах• 18 апреля в 13:41
Непроста ситуація
Жили багато років на зйомі, зараз переїздимо в інше місце, багато речей від господарів або втрачене або зіпсовано,а вони пам´ятають навіть візерунок скатертини на кухні чи виделки і всякі такі дрібниці,пропонуємо залишити своє нове все взамін, відмовляються
Я чесно не пам´ятаю таких дрібниць чиє що із урахуванням того ,що ми жили 9 років і щей багато свого нажили
Несемо світло разом• 18 апреля в 13:42
Деньги предложите. Зачем им ваше барахло? Они за свое барахло теперь денег хотят.
Бабка_в_кедах
• 18 апреля в 13:43
Ответ дляНесемо світло разом
Так саме так,воно все було не нове і техніка в тому числі
Мовчу, але хочу• 18 апреля в 13:45
Ответ дляБабка_в_кедах
Скільки вони хочуть грошей за своє барахло?
Скромняшка• 18 апреля в 13:45
Ответ дляБабка_в_кедах
Знайдіть терміни експлуатації побутових речей. Все це не вічне, підлягає зносу і заміні
Скромняшка• 18 апреля в 13:46
Ответ дляБабка_в_кедах
І ще питання - це все ретельно було прописано в договорі? Наприклад, ’скатерть хб в клітинку 1 шт’?
Бабка_в_кедах
• 18 апреля в 13:47
Ответ дляМовчу, але хочу
Багато мабуть
Попельшка• 18 апреля в 13:47
Все эти фокусы, чтоб не возвращать залог. Не оставляйте своего ничего принципиально. Это смешно за 9 лет какую то клеенку вспоминать
Бабка_в_кедах
• 18 апреля в 13:47
Ответ дляСкромняшка
Я не знаю,бо спершу чоловік сам почав жити , можливо і так
Бабка_в_кедах
• 18 апреля в 13:48
Ответ дляПопельшка
І це штори і чайник
Мовчу, але хочу• 18 апреля в 13:48
Ответ дляПопельшка
Та нехай забирають той залог.
Я думаю автор вже про нього і не думає
Десь так, але...• 18 апреля в 13:48
Смотря что Вы испоганили. Как моей соседке, например, столешницу из
мрамора и хотели съехать с темы - не получилось, - все було прописано в договоре. Прт Вас - я не знаю, как правильно. Но знает Ваша совесть
Попельшка• 18 апреля в 13:48
Ответ дляБабка_в_кедах
І це штори і чайник
Срок службы чайника покажите им.
А шторы где?
Скромняшка• 18 апреля в 13:48
Ответ дляБабка_в_кедах
То пропонуйте їм аналогічні залишити речі, якщо ні - нехай скаржаться в Спортлото
ОбережнаЯ• 18 апреля в 13:49
Почнемо з того, що Вам не слід було користуватися речами господарів, такими як виделки чи скатертини. Якщо мова йде про те, що Ви зіпсували чи втратили, наприклад, шафу, диван чи холодильник, то звісно треба сплатити компенсацію або зробити заміну схожими речами.
Бабка_в_кедах
• 18 апреля в 13:49
Ответ дляПопельшка
В них це записано десь
Попельшка• 18 апреля в 13:49
Ответ дляМовчу, але хочу
Та нехай забирають той залог.
Я думаю автор вже про нього і не думає
Так отож. Сколько там его и с вычетом комуналки
Бабка_в_кедах
• 18 апреля в 13:49
Ответ дляВитворунка
Они явно не на замену рассчитывают, а на денежную компенсацию.
Старих виделок і поламаного чайника?
Мовчу, але хочу• 18 апреля в 13:50
Ответ дляОбережнаЯ
Все чим не треба було користатись господарі мали забрати з квартир
Несемо світло разом• 18 апреля в 13:50
Ответ дляБабка_в_кедах
Но это не даёт вам право решать жизнь этих вещей
Бабка_в_кедах
• 18 апреля в 13:50
Ответ дляМовчу, але хочу
А якщо просто зїдете?
Це не красиво ніби як
Бабка_в_кедах
• 18 апреля в 13:50
Ответ дляМовчу, але хочу
Та нехай забирають той залог.
Я думаю автор вже про нього і не думає
Так мабуть збитки перевершують суму залогу
Попельшка• 18 апреля в 13:50
Ответ дляОбережнаЯ
Слушайте, за 9 лет любой диван продавится. Это естественный износ
Скромняшка• 18 апреля в 13:51
Ответ дляОбережнаЯ
Чому не користуватись виделками і скатертинами?
ОбережнаЯ• 18 апреля в 13:51
Ответ дляМовчу, але хочу
Ви поставили таку вимогу орендодавцеві ДО заселення в квартиру?