Глаза_в_3_карата• Изменено 01 апреля в 16:47

Як боротися з хлопцем коли не чує

Маю хлопця, живемо разом вже рік, на початку здавався доволі охайним, порядочним, допомагав, і словом і ділом, десь пів року прожили, зрадив. Пробачити- гучне слово, скоріш дала 2 шанс виправитися. Наче більше цим не займається, але людину після того як підмінили. Мало того що за собою не слідкує, не вмивається, під руками вибачте, запах провансу, бороду не голить, речі хоч і прошу скидати не носити брудні, не раз знімала з нього- все марно просто задовбалась бігати, прошу скинути, чую тільки- потім. По хаті допомоги 0, поїв встав пішов. Ні дякую, ні ’смачного’ коли їмо разом. Живемо на квартирі яку знімаємо 50/50. Хоче щоб я спала з ним, але мені гидко і я відмовляюсь станом на зараз, раніше казала що мені не приємно жити поруч з такою людиною, але прохання не були почуті. Ні живу я з ним не із-за гаманця, не із-за дітей, а тому що люблю. До сих пір. Стараюсь бути гарною в усіх категоріях, і працюю, і по хаті, і стараюсь доглядати але останній місяць вже мене вимотало. Знятись і піти-важко, тому що починається- вибач дурака все виправлю і кожного разу даю шанс. Заї6алась. Квартира, їжа, все це 50/50 одяг сама собі купую, іноді він просить але я не мільйонер. Постійно вихваляється який він ’відповідний’ перед друзями і рідними. А мені і гидко і почуття вкорінились, думаю виправляти немає сенсу якщо чесно, треба якось себе налаштувати на те щоб піти.
Слобожаночка• 01 апреля в 16:48
Ви прислуга, а не дівчина. А він вільний пан в своїй хаті.
Говорю відверто• 01 апреля в 16:48
Он просто ждет удобного момента ( другую девушку), чтоб вас кинуть. А пока и так сойдет, вы ж его обслуживаете, чего уходить
из желе я• 01 апреля в 16:49
вам гидко з ним спати, але любите його
все правильно я зрозуміла?
автор Глаза_в_3_карата • 01 апреля в 16:49
Ответ дляСлобожаночка
Хата то не наша, вільний не вільний, але ось вже потихеньку накривати починає щоб піти
Слобожаночка• 01 апреля в 16:50
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Довго до вас доходило.
автор Глаза_в_3_карата • 01 апреля в 16:50
Ответ дляиз желе я
вам гидко з ним спати, але любите його
все правильно я зрозуміла?
Просила людину зайнятись собою, почати доглядати бо з брудною людиною спати фі. Не думаю що б і самі спали. Тому так. Але люблю як людину (доволі довго ці почуття бо знайомі ще з 20го року таким він не був, або я не бачила) останні пів року ось такий суцільний жах
автор Глаза_в_3_карата • 01 апреля в 16:51
Ответ дляСлобожаночка
Довго до вас доходило.
Пів року намагалася щось вкласти в голову йому
Слобожаночка• 01 апреля в 16:52
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Проблема не в його голові, а в вашій.
Все буде• 01 апреля в 16:52
А діти звідки взялись,?
Техпаспорт на медузу• 01 апреля в 16:52
Автор, у Вас залежність. Як наркотична, так і це. Дуже добре розумію Вас. Ніякі поради, ніякий голос розуму не допоможе, бо Ви не можете розі злитися на нього і кинути.
автор Глаза_в_3_карата • 01 апреля в 16:53
Ответ дляВсе буде
А діти звідки взялись,?
Я ж сказала що нічого не тримає, ні діти, ні гаманці, підкреслила це все тим що нічого немає, тільки почуття тримають
автор Глаза_в_3_карата • 01 апреля в 16:54
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Певно так і є, або доведуть до ручки, або ще щось, щоб я вже гаркнула і зібрала речі, але ще до цього не дійшло. Вляпалась
EL13• 01 апреля в 16:55
На Ваше запитання у мене не має відповіді.
Хочеться відповісти Вам іншим запитаня: Навіщо Вам це? Для чого Ви прагнете себе змусити бути в цих відносинах і не помічати як Вас нудить від цього? Це якась форма стражданняя?
Знову Я• 01 апреля в 16:56
Він вас зрадив і поводиться з вами як свиня.
Напевно, від великого кохання до вас.
автор Глаза_в_3_карата • 01 апреля в 16:56
Ответ дляEL13
Я б сказала що діло звички, залежність якась, або страх самій лишитись хрін пойми, сама задаюсь цим питанням.
Техпаспорт на медузу• 01 апреля в 16:56
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Скажіть мені, а раніше Ви когось кидали? Могли обірвати в один день і викреслити людину з життя?
КараПузовна• 01 апреля в 16:57
Дивна тема. Про що тут думати? Він закоханий в іншу. І зараз в депресіі, що не вийшло з нею залишитись. А ви, вдобна поюзати, от і все. Тікайте, і шибко
Техпаспорт на медузу• 01 апреля в 16:58
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Залежність і страх бути самій. Звичка. Для Вас є те, що було спочатку, а те, що після мозок забуває, не хоче сприймати цю інформацію, бо тоді буде дуже боляче. Від обману, від того, що використали.
Я була в такій ситуації.
автор Глаза_в_3_карата • 01 апреля в 16:59
Ответ дляТехпаспорт на медузу
На жаль ні, я зусрічалась з одним хлопцем до нього, в 15-17 році, від почуттів відходила до 21 року як зараз пам´ятаю, з цим хлопцем дружили тільки, потім якась прив´язаність була, і тільки півтора роки тому відносини почались і рік як з´їхались
Техпаспорт на медузу• 01 апреля в 17:00
І єдине, що мені допомогло, якби смішно це звучало - інші чоловіки. І той перший, який спочатку кинув, потім повертався, але з кожним поверненням його цінність втрачалась. Аж поки він став мені зовсім нецікавий.
Удачная• 01 апреля в 17:00
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Авторе, йому не потрібен ваш ’другий шанс’. Ви програли,йдіть якомога швидше, поки вас не вигнали.
автор Глаза_в_3_карата • 01 апреля в 17:00
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Може й так треба
КартаБезКомиссий• 01 апреля в 17:01
Зачем с таким идиотом боротся, достаточно того что он трахнул, лизал, целовал другую бабу, вам этого мало. Вы садомазахистка?
Техпаспорт на медузу• 01 апреля в 17:02
Ответ дляКартаБезКомиссий
Автор зараз Вас не почує. Вона в залежності от і все.
Розумна Губка• 01 апреля в 17:02
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Вам выгоднее снимать хату 50/50 с подружкой.
Она и вонять не будет, и убирать будете по очереди, и нервы не будет делать.
А этому козлу хоть 100500 шансов давай - он их все профукает.
Давно пора с ним прощаться.
Рву и мечу• 01 апреля в 17:03
Уходите. Не просрите извините свою молодость с ним.
автор Глаза_в_3_карата • 01 апреля в 17:03
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я розумію, просто, я не знаю, як пояснити... Це важко прийняти рішення. Так воно очевидне просто самій наче страшно
из желе я• 01 апреля в 17:03
Ответ дляГлаза_в_3_карата
то як саме ви його любите? в чому його цінність для вас?
автор Глаза_в_3_карата • 01 апреля в 17:05
Ответ дляиз желе я
Певно я тримаюсь за ті моменти які були до з ним, сумую за тими почуттями що були, за емоціями, надія якась наче є що він же міг таким бути, він же був, може ще все повернеться, і оцей страх що ту людину я не дочекаюсь мене давить, хоча скоріш за все то просто була маска
МаксХмара• 01 апреля в 17:05
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Он вас из приюта забрал?
Что значит «не помогает»?) Вы там домработница, а он хозяин? Не не помогает, а не делает. Вы ему тоже «не помогайте» вам еду готовить, стирать и убирать.
Нехрен жить с кем попало еще и в складчину. Сами себя обесценили и уже под плинтусом.