Федорино Горе• Изменено 18 апреля в 11:19
Чи варто торгуватись з власником квартири на рахунок оренди, якщо така ситуація?
Вже 6 років я живу в одній квартирі.
За цей час змінила 3 сусідки - всі зʼїжджали зі словами ʼне можу вже в таких умовах житиʼ
Меблі старі, ремонт 2000 років. Все постійно ламається : сантехніка (недавно ремонтували труби), меблі, припинив працювати холодильник, стара пральна машина, яка доживає останнє життя.
Плитка побита. Ліжка старі, матрас вже продавлений.
Шпалери не переклеювались десятиліттями.
В цілому - страх.
Але я живу, мені ок, зручне розташування і недалеко від метро.
Хазяїн квартири нічого не ремонтував, ремонт оплачували в рахунок квартплати. За 6 років бачила його 2 рази. Йому під 70.
І от, чергова сусідка зʼїжджає.
Я не хочу знову займатись пошуком - хочу жити сама, та і мені є чим зайнятись - працюю. Коли була студенткою так, водила сюди людей, шукала, а зараз вже зайнята і маю своє життя.
Кімнату знімала за 3 тисячі. В цілому квартира здається за 6.
Минулий раз, коли я не могла 3 місяці знайти сусідку, хазяїн запропонував мені знімати всю квартиру за 3500, але я відмовилась.
І от зараз…як ви вважаєте, чи буде великою наглістю просити платити за оренду 4 тисячі? При такому ремонті. Чи не варто?
Ваш погляд на ситуацію.
В цілому - страх.
І от, чергова сусідка зʼїжджає.
Ваш погляд на ситуацію.
Нога на ногу• 18 апреля в 11:19
За спрос в нос не бьют. Скажите ему прямо: никто не хочет снимать в таких условиях.
Борець за гаманець• 18 апреля в 11:21
Так,цілком нормальна пропозиція.
Ви себе зарекомендували лише з позитивної сторони і власник повинен би прислухатись
Витворунка• 18 апреля в 11:28
Ответ дляБорець за гаманець
Так,цілком нормальна пропозиція.
Автор может спросить, а хозяин решит.
Смотря где квартира. Может это Киев
Двушка за 4 тыс даже при таких условиях - было бы смешно
Смотря где квартира. Может это Киев
Царевна_несушка• 18 апреля в 11:31
Ответ дляВитворунка
Автор может спросить, а хозяин решит.
Смотря где квартира. Может это Киев
Ничего не смешно. Мужику 70, вкладов 0
Кидстаффовна• 18 апреля в 11:31
Спробуйте , рішення за господарем.
Але, цікаво, в якому це місті оренда 2-к квартири, хоч і вбитої, 6 тис грн?
Витворунка• 18 апреля в 11:32
Ответ дляЦаревна_несушка
Ничего не смешно. Мужику 70, вкладов 0
И что? У меня за 6500 сдается 1к и ремонт не 2000, а где-то 70. Бойлера, стиралки нет. Холодильник Днепр
Федорино Горе
• 18 апреля в 11:32
Ответ дляКидстаффовна
Спробуйте , рішення за господарем.
Киев
Кидстаффовна• 18 апреля в 11:34
Ответ дляФедорино Горе
Киев
4 тис у Києві за квартиру - це даром.
Якщо ви з´їдете, у господаря черга за 6 буде стояти.
У ваших інтересах не нагліти, дешевше квартиру ви не орендуєте. Платіть 6 і буде усім щастя
Брюнетка в Мармеладе• 18 апреля в 11:34
Ответ дляФедорино Горе
Киев
спитайте,а раптом. але цін в києві за 4 тис немає. навіть убитих гостінок. це точно.ремонт 2000 р це ще не старий.просто стан жахливий бо жили всі підряд-це так. я здаю з ремонтом 2002 р . стіни чисті,охайно. в мене за 11 тис черга.бо поруч метро і озеро (вікна на озеро)
Любовь Калистратовна• 18 апреля в 11:35
Якщо він досі нікого на знайшов то сміло можна просити і самій здавати
Кидстаффовна• 18 апреля в 11:35
Автор, ви на олх чи лун давно заходили? Ціни на оренду біля метро бачили?
Витворунка• 18 апреля в 11:38
Ответ дляНога на ногу
Не хочет потому что соседка. Он семье, одному человеку эту квартиру за 2 часа сдаст и не за 6 тыс
Федорино Горе
• 18 апреля в 11:38
Дівчата, я прекрасно розумію, шо таких цін немає і що у нього буде черга, якщо захоче знайти. Тому і питаю, чи варто нагліти
Брюнетка в Мармеладе• 18 апреля в 11:38
Ответ дляЦаревна_несушка
Ничего не смешно. Мужику 70, вкладов 0
я здаю в Києві біля метро за 11 тис .ремонт 2000 х років. черга)))))тільки вистави оголошення- мільйон дзвінків і заселяються протягом доби
Пез Году Неделя• 18 апреля в 11:38
Ответ дляФедорино Горе
Киев
В такому стані я б здала квартиру за 8-10 зараз в Києві
Вельми шановна• 18 апреля в 11:38
Непонятно, почему жильцов ищет автор. Вы вполне можете жить как и раньше в одной комнате по старой цене. Дедуля видно совсем плох, если не может найти жильца в 1 комнату, автор решила этим воспользоваться. Хитросделанная канешно. Дед, найди он кого-то, был бы в выигрыше
Коржик• 18 апреля в 11:39
Ответ дляФедорино Горе
Не стоит, он вас может попросить на выход
Брюнетка в Мармеладе• 18 апреля в 11:39
Ответ дляФедорино Горе
ви можете спитати.спокійно,адекватно. так то так ні то ні
Федорино Горе
• 18 апреля в 11:39
Ответ дляКоржик
Что за район ?
Как далеко от метро ?
Ст м Нивки
Метро - 20 хв пішки середньою ходьбою
Або на маршрутці (що за 5 хв від дому) за 5-10 хв
Метро - 20 хв пішки середньою ходьбою
Пез Году Неделя• 18 апреля в 11:39
Ответ дляФедорино Горе
Спитайте, бо йому лінь шукати і рухатися
Я ж молода і активна. Підмарафетила б мінімально і здала за максимальну ціну
Брюнетка в Мармеладе• 18 апреля в 11:40
Ответ дляФедорино Горе
Ст м Нивки
Метро - 20 хв пішки середньою ходьбою
20 хв пішки це не біля метро. біля метро це - 5 хв,ну 7. а 20 ні
Федорино Горе
• 18 апреля в 11:40
Ответ дляПез Году Неделя
Підмарафетили б ви що?
Обої переклеяти? Клеяли.
Там меблі старі
Обої переклеяти? Клеяли.
Там меблі старі
Федорино Горе
• 18 апреля в 11:40
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ви серйозно?))
Кидстаффовна• 18 апреля в 11:40
Ответ дляФедорино Горе
Не варто, якщо не хочете шукати інше житло за 8-10 мінімум