Липка-прилипка• 18 апреля 2025
При оплаті на карту покупки на Касті бувають проблеми при поверненні коштів,якщо
товар не підійде?
Коли мовчу- приємна жінка• 18 апреля 2025
Там нет оплаты на карту. При заказе вы можете оплатить онлайн или при получении. Если вы отказались от оплаченной посылки, возврат денег быстро. Если забрали, то оформляйте возврат только через сайт, так намного быстрее. Если продавец не каста, они так видят кто оформил и быстрее возвращается.
Липка-прилипка
• 18 апреля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Дякую. А як через сайт повертати? Я думала,що на Нп заповнити форму для повернення і так повертати
Ответ дляЛипка-прилипка
В кабінеті заходите в замовлення, там є повернути. Карту додайте в профіль. Для оплати і зарахування повернення.
Липка-прилипка
• 19 апреля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Дякую