Конфиденциальность• 18 апреля 2025
У вас є залежність від певного продукту?
Наприклад, не можете уявити день без кави, шоколаду і хліба.
Луноходик_Ик• 18 апреля 2025
Да, у меня это кофе, круассан с шоколадом и помидоры, много кофе и помидоров и мой день удался)
Виправлялочка• 18 апреля 2025
Я кавоман, але при тому не можу обійтися без чорного чаю і тортиків.
Сьогодні естерхазі взяла по акції, в неділю візьму медовик
Червона калина• 18 апреля 2025
Ответ дляПампушечка
Без їжі не можу.
Я один день могу.
Вот например сегодня
Рожки-да-ножки• 18 апреля 2025
кофе
это уже ритуал
сейчас по необходимости отказалась, тяжело дается
все остальные продукты легко отказываюсь, если надо
это уже ритуал
Безлім на все• 18 апреля 2025
У мене це чорний чай, з якого обов´язково має розпочинатись ранок. За все життя всього декілька ранків пропустила без чаю
Пампушечка• 18 апреля 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А кто может?))
Є такі. Навіть голодування імені когось. ))
Пампушечка• 18 апреля 2025
Ответ дляЧервона калина
Я один день могу.
Вот например сегодня
Та ну. Я не їла тільки тоді,коли війна почалась і ми в підвалі школи сиділи. Не хотілось нічого. Але то стрес був.
Хочу на Балі• 18 апреля 2025
Куча тем про акции на бухло, и только одна честно написала, что зависимость от вина
Яжбоматусяблін• 18 апреля 2025
Яблоки, наверное. Все остальное меняется, но яблоки ем дней 300 в году. Особенно вечером.