Несу добро людям• 18 апреля в 22:10

Посварились з чоловіком. Він забув привітати мого батька з днем народження

З чоловіком зараз не розмовляємо. У батька був день народження, побачитись ми не змогли, так як живемо у іншому місті. І от пізно увечері я дізнаюсь, що чоловік не поздоровив. Не навмисно, просто забув. Тепер картаю себе. Можливо треба було йому нагадати, не дивлячись на сварку ?
Шотуткоїться?• 18 апреля в 22:20
Ответ дляІстеріомама
Конец света? Мой не поздравил в прошлом году маму, позвонил на следующий день, что а этом такого. Вы по ходу такая нудная, разводитесь и дайте мужчине шанс на жизнь нормальную
Моя свекровь в прошлом году мужа моего не поздравила, только через месяц вспомнила о др своего сына
Істеріомама• 18 апреля в 22:21
Ответ дляШотуткоїться?
Ну бывает, не вижу катастрофы в этом. Ваш муж сильно переживал по этому поводу?
Шотуткоїться?• 18 апреля в 22:22
Ответ дляІстеріомама
Вообще нет. Посмеялись все и все.
Мрії у вирії• 18 апреля в 22:23
Ответ дляШотуткоїться?
Якщо мама нормальна, то це не має значення. Батько не пам´ятав коли в мене д р. але був найкращим батьком
Істеріомама• 18 апреля в 22:23
Ответ дляШотуткоїться?
Вообще нет. Посмеялись все и все.
То есть не к психологу не ходили, не к психиатру, травмы не было психологической? Фух, слава Богу есть нормальные люди
автор Несу добро людям • 18 апреля в 22:23
Шановні, я не правильно сформулювала заголовок ! Ми посварились РАНІШЕ. Просто на фоні сварки не розмовляємо і тому я не порахувала за потрібне нагадати йому за день народження
Мрії у вирії• 18 апреля в 22:24
Ответ дляНесу добро людям
А чи не виходить, що погана я, адже не нагадала?
Виходить ви складна людина. Прям дуже.
Мрії у вирії• 18 апреля в 22:25
Ответ дляІстеріомама
Ой ржу
Мрії у вирії• 18 апреля в 22:26
Ответ дляНесу добро людям
Ой, ...ля
ТайТаке• 18 апреля в 22:26
Ответ дляНесу добро людям
Не зрозуміла Вашого повідомлення
Я потверждаю тот пост. Ему можно пособолезновать.
НеВРотик• 18 апреля в 22:30
Ответ дляНесу добро людям
Не зрозуміла Вашого повідомлення
Що тут розуміти? Жив собі нормальний чоловік, одружився на істериці яка мозок виносить, бо батька не привітав. Ну і навіщо йому ото те все?!
Шотуткоїться?• 18 апреля в 22:31
Ответ дляНесу добро людям
Мы это сразу поняли.
Мрії у вирії• 18 апреля в 22:31
Ответ дляШотуткоїться?
Мы это сразу поняли.
Ну автор не зрозуміла, що ми зрозуміли
Шотуткоїться?• 18 апреля в 22:32
Ответ дляІстеріомама
Да, нам всем слишком много лет чтоб думать про такую фигню
svetolino• 18 апреля в 22:32
Ответ дляНесу добро людям
Жінка повинна бути мудрою ,якщо хоче нормальний шлюб і чоловіка!!! Що дають сварки? Що дає що ви не розмовляйте? Чоловіки мислять зовсім по іншому.
Мрії у вирії• 18 апреля в 22:34
Ответ дляsvetolino
У деяких мудрість приходить з роками, в деяких роки приходять самі по собі
Love_Love_Love_• 18 апреля в 22:35
Ответ дляНесу добро людям
Ви мозгоклюйка - абюзер
Зяблик протестант• 18 апреля в 22:36
Ответ дляМрії у вирії
Ну автор не зрозуміла, що ми зрозуміли
Вот так она и мужа за дурака держит ))
А еще папа с мамой накапали на зятя дочке.

Война, обстрелы, люди гибнут и всего лишаются, а тут проблема века: кто кого поздравил и как.
Зяблик протестант• 18 апреля в 22:37
Ответ дляНесу добро людям
Доця, а вы что папе отправили в подарок?!
Муж - это муж, его ваш папа не зачинал, а вот вы чем порадовали отца, кроме звонка?!
Накладні мюслі• 18 апреля в 22:38
Ответ дляНесу добро людям
А могли б нагади, був би привід помиритись. В цій ситуації постраждала сторона лише ваш батько. І то, якщо йому не пофіг на ті поздоровлення.
Мрії у вирії• 18 апреля в 22:39
Ответ дляЗяблик протестант
Вот так она и мужа за дурака держит ))

В кожного свої проблеми. Насправді ми всі скучили за такими проблемами, на фоні того, що льються ріки крові
Зяблик протестант• 18 апреля в 22:45
Ответ дляМрії у вирії
Это не проблемы, это самодурство и неумение общаться даже в мирное время.
Спасу мир• 18 апреля в 23:03
Ответ дляНесу добро людям
Я рахую до п´яти , не можу до десяти .... Рахую - один , два , три ... Вважаю - маю свою думку .
Вічний двигун• 19 апреля в 00:59
Нафіга вашому чоловікові взагалі вітати вашого батька. Це ж ваш батько, то самі і вітайте. Чи я чогось не розумію?
Болтушка Му• 19 апреля в 01:43
Ответ дляСпасу мир
Я тільки хотіла написати про рахую.
Мені здається, що автор користувалась гугл транслейтом🤭
Спасу мир• 19 апреля в 10:19
Ответ дляБолтушка Му
Я тільки хотіла написати про рахую.
Думаю , да . В итоге получаются вот такие ’пекельни борошна’ .