Несу добро людям• 18 апреля 2025

Посварились з чоловіком. Він забув привітати мого батька з днем народження

З чоловіком зараз не розмовляємо. У батька був день народження, побачитись ми не змогли, так як живемо у іншому місті. І от пізно увечері я дізнаюсь, що чоловік не поздоровив. Не навмисно, просто забув. Тепер картаю себе. Можливо треба було йому нагадати, не дивлячись на сварку ?
Шотуткоїться?• 18 апреля 2025
Ответ дляІстеріомама
Конец света? Мой не поздравил в прошлом году маму, позвонил на следующий день, что а этом такого. Вы по ходу такая нудная, разводитесь и дайте мужчине шанс на жизнь нормальную
Моя свекровь в прошлом году мужа моего не поздравила, только через месяц вспомнила о др своего сына
Істеріомама• 18 апреля 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Ну бывает, не вижу катастрофы в этом. Ваш муж сильно переживал по этому поводу?
Шотуткоїться?• 18 апреля 2025
Ответ дляІстеріомама
Вообще нет. Посмеялись все и все.
Мрії у вирії• 18 апреля 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Якщо мама нормальна, то це не має значення. Батько не пам´ятав коли в мене д р. але був найкращим батьком
Істеріомама• 18 апреля 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Вообще нет. Посмеялись все и все.
То есть не к психологу не ходили, не к психиатру, травмы не было психологической? Фух, слава Богу есть нормальные люди
автор Несу добро людям • 18 апреля 2025
Шановні, я не правильно сформулювала заголовок ! Ми посварились РАНІШЕ. Просто на фоні сварки не розмовляємо і тому я не порахувала за потрібне нагадати йому за день народження
Мрії у вирії• 18 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
А чи не виходить, що погана я, адже не нагадала?
Виходить ви складна людина. Прям дуже.
Мрії у вирії• 18 апреля 2025
Ответ дляІстеріомама
Ой ржу
Мрії у вирії• 18 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Ой, ...ля
ТайТаке• 18 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Не зрозуміла Вашого повідомлення
Я потверждаю тот пост. Ему можно пособолезновать.
НеВРотик• 18 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Не зрозуміла Вашого повідомлення
Що тут розуміти? Жив собі нормальний чоловік, одружився на істериці яка мозок виносить, бо батька не привітав. Ну і навіщо йому ото те все?!
Шотуткоїться?• 18 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Мы это сразу поняли.
Мрії у вирії• 18 апреля 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Мы это сразу поняли.
Ну автор не зрозуміла, що ми зрозуміли
Шотуткоїться?• 18 апреля 2025
Ответ дляІстеріомама
Да, нам всем слишком много лет чтоб думать про такую фигню
svetolino• 18 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Жінка повинна бути мудрою ,якщо хоче нормальний шлюб і чоловіка!!! Що дають сварки? Що дає що ви не розмовляйте? Чоловіки мислять зовсім по іншому.
Мрії у вирії• 18 апреля 2025
Ответ дляsvetolino
У деяких мудрість приходить з роками, в деяких роки приходять самі по собі
Love_Love_Love_• 18 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Ви мозгоклюйка - абюзер
Зяблик протестант• 18 апреля 2025
Ответ дляМрії у вирії
Ну автор не зрозуміла, що ми зрозуміли
Вот так она и мужа за дурака держит ))
А еще папа с мамой накапали на зятя дочке.

Война, обстрелы, люди гибнут и всего лишаются, а тут проблема века: кто кого поздравил и как.
Зяблик протестант• 18 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Доця, а вы что папе отправили в подарок?!
Муж - это муж, его ваш папа не зачинал, а вот вы чем порадовали отца, кроме звонка?!
Накладні мюслі• 18 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
А могли б нагади, був би привід помиритись. В цій ситуації постраждала сторона лише ваш батько. І то, якщо йому не пофіг на ті поздоровлення.
Мрії у вирії• 18 апреля 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Вот так она и мужа за дурака держит ))

В кожного свої проблеми. Насправді ми всі скучили за такими проблемами, на фоні того, що льються ріки крові
Зяблик протестант• 18 апреля 2025
Ответ дляМрії у вирії
Это не проблемы, это самодурство и неумение общаться даже в мирное время.
Спасу мир• 18 апреля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Я рахую до п´яти , не можу до десяти .... Рахую - один , два , три ... Вважаю - маю свою думку .
Вічний двигун• 19 апреля 2025
Нафіга вашому чоловікові взагалі вітати вашого батька. Це ж ваш батько, то самі і вітайте. Чи я чогось не розумію?
Болтушка Му• 19 апреля 2025
Ответ дляСпасу мир
Я тільки хотіла написати про рахую.
Мені здається, що автор користувалась гугл транслейтом🤭
Спасу мир• 19 апреля 2025
Ответ дляБолтушка Му
Я тільки хотіла написати про рахую.
Думаю , да . В итоге получаются вот такие ’пекельни борошна’ .