Якось стояли на мосту, я подивилась вниз… Як можна наважитись на таке ? Невже не страшно від думки, що за декілька секунд тіло перетвориться у шмат мʼяса ? Невже цей крок вартий тієї невідомості, яка чекає за межею?
А є люди, яких рятують (тобто виходжують в лікарні) і вони знову це скоюють. Тобто ті спогади їх взагалі не лякають ?
Потужная Нюхоморша• 18 апреля в 23:33
Ответ дляStanyaC
Дуже сумно 😔 Самогубців не відспівують ?
Отпевают конечно же.
Анекдот про кота крещеного знаете?
Korsika999• 18 апреля в 23:34
Наоборот, жить невыносимо. И самоубийство, это как выход из мучений
Потужная Нюхоморша• 18 апреля в 23:36
Ответ дляStanyaC
Памʼятаю, як одному чоловіку дружина брала довідку з психдиспансеру про те, що він мав проблеми. Лише після цього священник погодився відспівати
За деньги сделают все.
Ответ дляStanyaC
А священники взагалі звідки знають від чого загинула людина, був то нещасний випадок, вбивство, хвороба чи самогубство?
Laluna1993• 18 апреля в 23:40
Пыталась.
Клиническую смерть пережила.
Выжила, дожила до войны, и думаю теперь- нафига?
Выжить, чтобы видеть ЭТО?
Клиническую смерть пережила.
Выжить, чтобы видеть ЭТО?
Laluna1993• 18 апреля в 23:48
Ответ дляAnna-08e7
И не говорите. Я тоже раз пережила попытку и теперь жалею что пережила теперь очень.
Знакомая даже за ковид так сказала: носила маску, берегла здоровье - ради чего?
Чтобы дожить до войны?!
Не совсем по теме, но яркий пример.
Чтобы дожить до войны?!
Не совсем по теме, но яркий пример.
Наталия-41db• 18 апреля в 23:49
Душевний біль теж буває нестерпним. Існує межа, коли несила більше витримувати. І, вже не має ніякого значення, що потім.