Вподобайден• 10 марта в 14:40

Самогубство - це так страшно, але я вже не витримую…

Чи знаєте ви такі випадки в житті , коли людина не витримувала
Заюшка_хозяюшка• 10 марта в 14:40
Антидепресанти пробували?
Голодаю• 10 марта в 14:40
що саме трапилось?
Незламна• 10 марта в 14:40
Що саме вас так гнітить?
Оч@ров@Шк@• 10 марта в 14:40
Дети есть?
Кумедний ґудзик• 10 марта в 14:42
Знаю. Нажаль. Зі свого досвіду кажу- це величезна, довічна травма всім близьким людини.
Невидимка• 10 марта в 14:42
Знаю. Кто-то умирает, кто-то живет дальше. Только вам решать
So_so• 10 марта в 14:42
Какое самоубийство? Вам 43 года, у Вас есть муж. Идите к психиатру, Вас же направили уже.
Всміхайлик• 10 марта в 14:43
Вы хоть одному совету, который вам писали и не раз , в своих темах, которых полно в архиве, последовали?
Куколка-мяуколка• 10 марта в 14:43
Знаю. Один раз людина із психічним розладом, депресія
Інший, сусід, у стані білої гарячки
Щедрик ведрик• 10 марта в 14:43
Навіщо Вам чужі випадки?
Голодаю• 10 марта в 14:46
Счастье – не в каких-то обстоятельствах или событиях. Любое событие есть то, что оно есть, просто событие. Вы сами выбираете, как переживать то или иное событие
автор Вподобайден • 10 марта в 14:47
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Антидепресанти пробували?
Не раз
Organic• 10 марта в 14:47
Ответ дляSo_so
Це від неї чоловік пішов і не хоче митись?
Перекус беру завжди• 10 марта в 14:48
Знаю. Але кожен випадок дуже індивідуальний. Суїцидальні думки - це психічний розлад. І це лікується.
автор Вподобайден • 10 марта в 14:48
Ответ дляГолодаю
що саме трапилось?
Я не можу пояснити , просто я слабка і зараз на емоційному дні, нічого не радує , не справляюсь з елементарними речами в житті
автор Вподобайден • 10 марта в 14:48
Ответ дляОч@ров@Шк@
Дети есть?
Є , одна дитина , 20 років
Organic• 10 марта в 14:48
Так а що ви зробили. Навіть місто не написали, де шукаєте роботу. Є де , за що і як жити
Блондинка в Законе• 10 марта в 14:50
Ответ дляВподобайден
Сьогодні ви слабка.Завтра буде легше.А через місяць сьогоднішні проблеми вам здадуться маячнею...Ніколи один день не буде схожим на інший
КинДза• 10 марта в 14:51
А почему вы думаете, что после смерти вам будет легче? Представьте, а если будет намного хуже ? А изменить уже ничего не сможете. Мы и так люди - очень хрупкие , в любом случае через какое то время умрем, так что не рискуйте.
автор Вподобайден • 10 марта в 14:51
Ответ дляOrganic
Я не працюю через стан, останнім часом тяжко ходити навіть.Є житло, чоловік утримує сімʼю. Через свій стан я навіть не можу розпоряджатись коштами
А я кумедна• 10 марта в 14:52
Ответ дляВподобайден
О, вам в больничку треба лягати.
Чоловік знає про ваш стан?
автор Вподобайден • 10 марта в 14:52
Ответ дляБлондинка в Законе
Я довгий час в цих станах , є невеликий проміжок часу в році , коли я проживаю життя як нормальна людина
Organic• 10 марта в 14:52
Ответ дляВподобайден
Ви на обліку в психіатра?
Чебураха з перцем• 10 марта в 14:54
Ответ дляВподобайден
Не раз
Что у вас случилось
Сижуревувшоке• 10 марта в 14:54
Ответ дляВподобайден
Є , одна дитина , 20 років
И как Вы думаете - ей будет потом???
Кумедний ґудзик• 10 марта в 14:55
Ответ дляВподобайден
Є , одна дитина , 20 років
Боже. Капець. Не можна тут матюкатися бо забанять, але дуже хочеться. Ще раз повторюю- це довічна, невиліковна травма для вашої дитини. Зрозуміло??? Це так, щоб без матів. Довічні страждання. В мене приклад двох таких дітей, трохи старших. Довічна біль та страждання
очки_ннадо• 10 марта в 14:55
Я об этом давно думала, но я очень слабая так сделать не смогу, что бы покончить собой нужна сила воли ведь это больно...я боюсь боли ...
Влачит эту жалкую жизнь, ну нафиг
автор Вподобайден • 10 марта в 14:56
Ответ дляА я кумедна
О, вам в больничку треба лягати.
Чоловік знає про ваш стан?
Я не можу там постійно бути… і не можу сказати , що препарати мені допомагали . Звісно , він знає , ми в одному помешканні
Вічний двигун• 10 марта в 14:56
Знаю, сосед этажем выше, выпрыгнул с балкона, вроде и высота не большая но умер. Жаль его, но он один жил, жена давно умерла, детей не было, только дальние родственники, которые сейчас заселились в эту квартиру и жить споконой не дают, гуляют, бухают.
Чучало яблуні• 10 марта в 14:56
Ответ дляВподобайден
Но здесь же вы пишете. То есть стан позволяет. А деньгами распоряжаться не в состоянии? Онлайн банкинг в помощь. Там точно не сложнее чем здесь тему создать и писать в ней.