Миловидна леді• 19 апреля в 00:20
Хочу дитину, чи є шанс?
Зустрічаюсь з чоловіком 50 років, мені 36. В нього вже є своїх 3 дітей. 2 дітей живуть з ним, найменша дитина з колишньою дружиною, він їх утримує повністю.
Чоловік забезпечений дуже, може забезпечити ще не 1 дитину. Але дітей більше не хоче, типу приємно проводимо час разом, не виносячи мозку один одному. Чи є шанс , що він передумає чи якось хитрістю все зробити? Я не молодію, дітей своїх ніколи не було. З його дітьми мені класно спілкуватися, але все одно , це діти іншої жінки. Я їх не сприймаю як щось рідне.
Була б своя дитина, була б сімʼя і я вже на правах дружини, а не подружки на вихідні.
Железобетон• 19 апреля в 12:39
Автор, ви ж вже створювали тему. Я не пам´ятаю подробиць, але з того, що ви там писали, то зрозуміло, що він вас взагалі серйозно не сприймає. Те, що ви думаєте що привяжете його дитиною і будете на правах дружини - це дурість. Найкраще що може бути - він просто буде утримувати вас і дитину. Але одружуватись його це аж ніяк не змусить, тим більше ви повністю від нього залежите, якщо я не помиляюся.
Железобетон• 19 апреля в 12:42
Чоловіку 50 років, і те що він не хоче ще мати дітей, це абсолютно зрозуміло. Для мене було б навіть дивно хотіти дітей в такому віці. Моя подруга, також 36 років, шукає чоловіка, бо дуже хоче родину і дитину. То коли знайомиться з кимось, вона одразу дає зрозуміти, чого шукає, і якщо у плани чоловіка не входить створення сімї, не витрачає на нього часу. А ви займаєтеся невідомо чим. Знайдіть свого однолітка і народіть дитину з ним. Я особисто ніколи не проміняла б можливість мати дитину і створити нормальну родину на підстаркуватого чоловіка із забезпеченням, для якого була б лише спермоприймачем
Угги в горошек• 19 апреля в 13:41
Ответ дляМиловидна леді
Він дуже любить дітей і ніколи б не відмовився від своєї дитини
Хорошо, тогда предположим он умер
Сможете воспитать сами?
Рожая от любого мужчины нужно быть готовой, если что ’самой’ воспитать и вырастить, а это 20 лет, а не 20 дней ’поиграться’
Сможете воспитать сами?
Патриоточка• 19 апреля в 14:05
Ответ дляМиловидна леді
Та ему в 50 лет не хочется уже этого геморроя. Он понимает что это, а вы нет. Он хочет просто любить женщину, а не снова подгузники, плачи и всё внимание на ребенка. Это не ваш случай, если вы не готовы жить без детей. Ищите вашего возраста, хотя вы не хотите денежного потерять скорее всего
Та легко!• 19 апреля в 15:57
Ви поміркуйте, навіщо 50 ти річному чоловіку ще діти, якщо троє вже є. Який мотив у нього народжувати ще одну? Якщо, звісно, у нього мислення не таке, як у Маска)
Жирафовое варьенье• 19 апреля в 16:13
Он вообще мог давно сделать вазектомию. А автор тут фантазирует, если бы да кабы...
Мамина корзиночка• 19 апреля в 18:14
Ответ длясЛАдКОежКА
А за чем вам этот мужчина? Если он прямо озвучивает свои желания, какая гарантия, что не станете матерью одиночкой? Если на сейчас не воспринимаете его детей, то как планируете с ними жить под одной крышей?
автор хоче, як колишня, за рахунок дитини жити
Мамина корзиночка• 19 апреля в 18:16
Ответ дляДуже дуже вумна
Ищите другого. Оно вам надо в ваши 36?
а гроші цього? ото сказали...
Мамина корзиночка• 19 апреля в 18:17
Ответ дляГанцю в кєдах
Хоть мужик умный в этой ситуации. Хотя...
36 и 50. Шта??
був би розумний - не зв’язався б з автором
Мамина корзиночка• 19 апреля в 18:19
Ответ дляМиловидна леді
Ви справді думаєте, що сьогодні захотіла, а завтра знайшла молодого, забезпеченого, симпатичного і розумного чоловіка свого віку?
тобто, основне - гроші?
Мамина корзиночка• 19 апреля в 18:19
Ответ длясладкий_ноябрь
Боже
Старий пердун, йому через 10 років 60, а вам лише 46.
Навіщо вам це ярмо?
Ще й дітей пачка.
Знайдіть того, хто захоче від вас дитину і родину
Навіщо вам це ярмо?
Ще й дітей пачка.
а їй - ВЖЕ 46 буде, обоє рябоє)
Мамина корзиночка• 19 апреля в 18:21
Ответ дляКоплю на груди
Ви вже писали.
50річний багатий з досвідом 3 дітей - не дурак, щоб ’хитрістю’.
Ви для нього - ненапряжний варіант для зустрічей, а ви його хочете прив´язати дитиною.
І все це він прекрасно розуміє.
Будете напрягати - знайде нову.
І квартиру ж він наче для вас знімає? А вам прийдеться йти на роботу і тягнути все самій.
І все це він прекрасно розуміє.
Будете напрягати - знайде нову.
ото останнього якраз автор і боїться найбільше)))) тому й надіється, як не вдасться на собі женити, то бодай за рахунок дитини сидіти йому на шиї
Мамина корзиночка• 19 апреля в 18:22
Ответ дляКоплю на груди
Так она ж не просто так, а от богатого хочет, чтоб гарантия безбедной жизни была
а сама вона що може запропонувати навзамін?
Мамина корзиночка• 19 апреля в 18:23
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Искренне надеюсь что автор тролит. Спать с блевотным детным дедом это ужас 🤢🤮🤮🤮🤮
ну, ви теж скоро будете блєвотною дєтною бабою, не встигнете оглянутись... життя - воно таке
Мамина корзиночка• 19 апреля в 18:24
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Хай найде 30-летнего айтишника без детей и алиментов
я йому нахіба гола-боса приживалка-нашийниця?
Мамина корзиночка• 19 апреля в 18:25
Ответ дляКоплю на груди
Айтишники не все богаты.
А богатому 30летнему без детей зачем она, 36 летняя иждивенка?
Вот только 50летний многодетный позарился, и то как досуг, не более
бо мужики не такі дурні, як собі приживалки думають
Алгонавт• 19 апреля в 20:08
Ответ длялаМпочка
Він від вас не хоче дитину
Он ни от кого уже не хочет
ЗабежАЛОЧКА• 19 апреля в 23:10
Ситуация похожая была со знакомой. Только 2 года назад и 3 дочери. И все отлично было, и мужик хороший, и денег норм. Но...общих не хотел, она как подумала, что всю жизнь на чужие свадьбы, крестины, ДР. В принципе, правильно, толку не будет. Да и в 46 иметь 60 летнего...на любителя. Тебе еще гулять и с..са, а у него внуков полно. Подумайте, автор, над этим.
Грушки-яблочки• 20 апреля в 12:19
Ответ дляМиловидна леді
Ми не одружені, де я таке писала
Якби була спільна дитина, то я б уже була на правах дружини
Вам срочно нужна губозакаточная машинка!
Миловидна леді
• 20 апреля в 13:36
Ответ дляГрушки-яблочки
Чому? Це нормально ,
Грушки-яблочки• 21 апреля в 14:33
Ответ дляМиловидна леді
Чому? Це нормально ,
Нормально, когда мужчина влюблен, носит на руках и готов стать отцом.
А если просто для траха пользует - то это и озвучил, но Вам не доходит.
Хитрости могут привести к тому, что пошлёт на хрен вместе с хитросделаным ребенком. Хотя я думаю, мужик прохаваный и не допустит беременности.