Миловидна леді• 19 апреля 2025
Хочу дитину, чи є шанс?
Зустрічаюсь з чоловіком 50 років, мені 36. В нього вже є своїх 3 дітей. 2 дітей живуть з ним, найменша дитина з колишньою дружиною, він їх утримує повністю.
Чоловік забезпечений дуже, може забезпечити ще не 1 дитину. Але дітей більше не хоче, типу приємно проводимо час разом, не виносячи мозку один одному. Чи є шанс , що він передумає чи якось хитрістю все зробити? Я не молодію, дітей своїх ніколи не було. З його дітьми мені класно спілкуватися, але все одно , це діти іншої жінки. Я їх не сприймаю як щось рідне.
Була б своя дитина, була б сімʼя і я вже на правах дружини, а не подружки на вихідні.
Железобетон• 19 апреля 2025
Автор, ви ж вже створювали тему. Я не пам´ятаю подробиць, але з того, що ви там писали, то зрозуміло, що він вас взагалі серйозно не сприймає. Те, що ви думаєте що привяжете його дитиною і будете на правах дружини - це дурість. Найкраще що може бути - він просто буде утримувати вас і дитину. Але одружуватись його це аж ніяк не змусить, тим більше ви повністю від нього залежите, якщо я не помиляюся.
Железобетон• 19 апреля 2025
Чоловіку 50 років, і те що він не хоче ще мати дітей, це абсолютно зрозуміло. Для мене було б навіть дивно хотіти дітей в такому віці. Моя подруга, також 36 років, шукає чоловіка, бо дуже хоче родину і дитину. То коли знайомиться з кимось, вона одразу дає зрозуміти, чого шукає, і якщо у плани чоловіка не входить створення сімї, не витрачає на нього часу. А ви займаєтеся невідомо чим. Знайдіть свого однолітка і народіть дитину з ним. Я особисто ніколи не проміняла б можливість мати дитину і створити нормальну родину на підстаркуватого чоловіка із забезпеченням, для якого була б лише спермоприймачем
Угги в горошек• 19 апреля 2025
Ответ дляМиловидна леді
Він дуже любить дітей і ніколи б не відмовився від своєї дитини
Хорошо, тогда предположим он умер
Сможете воспитать сами?
Рожая от любого мужчины нужно быть готовой, если что ’самой’ воспитать и вырастить, а это 20 лет, а не 20 дней ’поиграться’
Сможете воспитать сами?
Патриоточка• 19 апреля 2025
Ответ дляМиловидна леді
Та ему в 50 лет не хочется уже этого геморроя. Он понимает что это, а вы нет. Он хочет просто любить женщину, а не снова подгузники, плачи и всё внимание на ребенка. Это не ваш случай, если вы не готовы жить без детей. Ищите вашего возраста, хотя вы не хотите денежного потерять скорее всего
Та легко!• 19 апреля 2025
Ви поміркуйте, навіщо 50 ти річному чоловіку ще діти, якщо троє вже є. Який мотив у нього народжувати ще одну? Якщо, звісно, у нього мислення не таке, як у Маска)
Жирафовое варьенье• 19 апреля 2025
Он вообще мог давно сделать вазектомию. А автор тут фантазирует, если бы да кабы...
Мамина корзиночка• 19 апреля 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
А за чем вам этот мужчина? Если он прямо озвучивает свои желания, какая гарантия, что не станете матерью одиночкой? Если на сейчас не воспринимаете его детей, то как планируете с ними жить под одной крышей?
автор хоче, як колишня, за рахунок дитини жити
Мамина корзиночка• 19 апреля 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Ищите другого. Оно вам надо в ваши 36?
а гроші цього? ото сказали...
Мамина корзиночка• 19 апреля 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Хоть мужик умный в этой ситуации. Хотя...
36 и 50. Шта??
був би розумний - не зв’язався б з автором
Мамина корзиночка• 19 апреля 2025
Ответ дляМиловидна леді
Ви справді думаєте, що сьогодні захотіла, а завтра знайшла молодого, забезпеченого, симпатичного і розумного чоловіка свого віку?
тобто, основне - гроші?
Мамина корзиночка• 19 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Боже
Старий пердун, йому через 10 років 60, а вам лише 46.
Навіщо вам це ярмо?
Ще й дітей пачка.
Знайдіть того, хто захоче від вас дитину і родину
Навіщо вам це ярмо?
Ще й дітей пачка.
а їй - ВЖЕ 46 буде, обоє рябоє)
Мамина корзиночка• 19 апреля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Ви вже писали.
50річний багатий з досвідом 3 дітей - не дурак, щоб ’хитрістю’.
Ви для нього - ненапряжний варіант для зустрічей, а ви його хочете прив´язати дитиною.
І все це він прекрасно розуміє.
Будете напрягати - знайде нову.
І квартиру ж він наче для вас знімає? А вам прийдеться йти на роботу і тягнути все самій.
І все це він прекрасно розуміє.
Будете напрягати - знайде нову.
ото останнього якраз автор і боїться найбільше)))) тому й надіється, як не вдасться на собі женити, то бодай за рахунок дитини сидіти йому на шиї
Мамина корзиночка• 19 апреля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Так она ж не просто так, а от богатого хочет, чтоб гарантия безбедной жизни была
а сама вона що може запропонувати навзамін?
Мамина корзиночка• 19 апреля 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Искренне надеюсь что автор тролит. Спать с блевотным детным дедом это ужас 🤢🤮🤮🤮🤮
ну, ви теж скоро будете блєвотною дєтною бабою, не встигнете оглянутись... життя - воно таке
Мамина корзиночка• 19 апреля 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Хай найде 30-летнего айтишника без детей и алиментов
я йому нахіба гола-боса приживалка-нашийниця?
Мамина корзиночка• 19 апреля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Айтишники не все богаты.
А богатому 30летнему без детей зачем она, 36 летняя иждивенка?
Вот только 50летний многодетный позарился, и то как досуг, не более
бо мужики не такі дурні, як собі приживалки думають
Алгонавт• 19 апреля 2025
Ответ длялаМпочка
Він від вас не хоче дитину
Он ни от кого уже не хочет
ЗабежАЛОЧКА• 19 апреля 2025
Ситуация похожая была со знакомой. Только 2 года назад и 3 дочери. И все отлично было, и мужик хороший, и денег норм. Но...общих не хотел, она как подумала, что всю жизнь на чужие свадьбы, крестины, ДР. В принципе, правильно, толку не будет. Да и в 46 иметь 60 летнего...на любителя. Тебе еще гулять и с..са, а у него внуков полно. Подумайте, автор, над этим.
Грушки-яблочки• 20 апреля 2025
Ответ дляМиловидна леді
Ми не одружені, де я таке писала
Якби була спільна дитина, то я б уже була на правах дружини
Вам срочно нужна губозакаточная машинка!
Миловидна леді
• 20 апреля 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Чому? Це нормально ,
Грушки-яблочки• 21 апреля 2025
Ответ дляМиловидна леді
Чому? Це нормально ,
Нормально, когда мужчина влюблен, носит на руках и готов стать отцом.
А если просто для траха пользует - то это и озвучил, но Вам не доходит.
Хитрости могут привести к тому, что пошлёт на хрен вместе с хитросделаным ребенком. Хотя я думаю, мужик прохаваный и не допустит беременности.