Миловидна леді• 19 апреля в 00:20

Хочу дитину, чи є шанс?

Зустрічаюсь з чоловіком 50 років, мені 36. В нього вже є своїх 3 дітей. 2 дітей живуть з ним, найменша дитина з колишньою дружиною, він їх утримує повністю.
Чоловік забезпечений дуже, може забезпечити ще не 1 дитину. Але дітей більше не хоче, типу приємно проводимо час разом, не виносячи мозку один одному. Чи є шанс , що він передумає чи якось хитрістю все зробити? Я не молодію, дітей своїх ніколи не було. З його дітьми мені класно спілкуватися, але все одно , це діти іншої жінки. Я їх не сприймаю як щось рідне.
Була б своя дитина, була б сімʼя і я вже на правах дружини, а не подружки на вихідні.
Шукаю стакан• 19 апреля в 07:40
Ответ дляПеремелица
Це якщо чоловік живе з жінкою, а якщо покинув сім´ю, то він любить тільки себе і свої потреби, свій комфорт, свою зручність. Я б на місці автора ніколи таким чином чоловіка не притягала до себе, щось точно вилізе, що потім буде гложити душу автора дуже -дуже довго.
В ситуації автору дали чітко зрозуміти, що дітей не планують і одружуватись не будуть. Ніякого обману. В чому винен саме цей чоловік, який дбає про свої рідних дітей?
Тюрюнь_Тюнь• 19 апреля в 07:42
Жалко мужика, нафига ему в таком возрасте еще дети, когда у него своих трое
У него есть деньги и есть все, чтобы жить уже в свое удовольствие, а вы ему все подосрете своей беременностью. Вас понять можно, но ищите другого, не платите этому мужику жизнь
Медсестричка• 19 апреля в 08:04
Ответ дляМиловидна леді
Я їх сприймаю, я їм теж подобаюсь, разом їздимо на відпочинок. Але це діти чужої жінки, у неї з ним є діти , у мене ні
Вам потрібен інший чоловік, а цей просто зустрічей. і ненадовго. Старий він для вас
Медсестричка• 19 апреля в 08:06
Ответ дляМиловидна леді
Ви справді думаєте, що сьогодні захотіла, а завтра знайшла молодого, забезпеченого, симпатичного і розумного чоловіка свого віку?
Тобто цього ви ціните в першу чергу за забезпеченість)?
Топтунша• 19 апреля в 08:10
Ответ дляМеня много
Я думаю він не передумає , ви як жінка звісно можете завагітніти , але повинні розуміти, що це може все легти на ваші плечі ,
Та ну,вы шо.
Автор святой верит что как только именно она родит этому мужику еще одного то он сразу её деньгами засыпет,сразу будет под её дудку плясать и все имущество перепешит. Ну половину так точно! Ах да, а остальные взрослые дети и бывшее жены тоже сделается счастливыми еще больше и все будут дружить и друг другу помагать:))
Медсестричка• 19 апреля в 08:10
Ответ дляМиловидна леді
Чому ви ображаєте людей? Він симпатичний і розумний чоловік
Але цілі у вас не співпадають, вам потрібно заміж і дитина, йому потрібна жінка для сексу і відпочинку. І це зараз він для вас симпатичний розумний, а потім стане старим і жадібним для вас
Топтунша• 19 апреля в 08:12
Ответ дляМиловидна леді
Ми не одружені, де я таке писала
Якби була спільна дитина, то я б уже була на правах дружини
Ребёнок не даёт никаких ’прав дружини’ . Не фантазируйте.
Топтунша• 19 апреля в 08:13
Ответ дляКоплю на груди
Ви вже писали.
50річний багатий з досвідом 3 дітей - не дурак, щоб ’хитрістю’.
Ви для нього - ненапряжний варіант для зустрічей, а ви його хочете прив´язати дитиною.
І все це він прекрасно розуміє.
Будете напрягати - знайде нову.
І квартиру ж він наче для вас знімає? А вам прийдеться йти на роботу і тягнути все самій.
Та может и не понимает. Автор же тоже ему может по ушам ездить,что он её очаровал своей мудростью,опытом и прекрасной внешностью!
Он же ей ездить по ушам что любит детей и её))
Цирк на дроті• 19 апреля в 08:35
Да отстаньте вы уже наконец-то от мужика со своими детьми. Бедный мужик уже хотел хоть на пенсии пожить для себя и отдохнуть, так нет уж, ещё одна приколупалась со своими детишками. Я вам скажу на 100% что ему не нужно уже это - а будете задалбывать его или спецом залетите, то уйдёте в бан просто напросто, а мужчина найдёт себе даму без проблем.
автор Миловидна леді • 19 апреля в 08:45
Ответ дляКумедна
От ребёнка может и не откажется, а от вас точно да. Он не рассматривает вас на долгое время
Чому ви так думаєте?
Бегущаяпо• 19 апреля в 08:50
Автор,так ви ж писали вже тут свою непросту історію,вам давали поради..Що ще ви хочете від мужика і порадниць?
Из Виа-гры• 19 апреля в 08:58
А вы не боитесь, что кто-то узнает этого мужчину и покажет ему? Вы написали очень много данных про него.
автор Миловидна леді • 19 апреля в 09:00
Ответ дляИз Виа-гры
Які дані я тут написала? Що чоловіку 50 років і є 3 дітей? Це багато даних?
Из Виа-гры• 19 апреля в 09:02
Ответ дляМиловидна леді
Конечно, возраст детей, про бывшую жену, про себя
Тут же все друг друга знают…
ЯниЯ• 19 апреля в 09:04
Ответ дляМиловидна леді
Чому ви так думаєте?
Потому что не женится
УжеВотДа• 19 апреля в 09:07
Авторе,
Скількі років ви на такому утриманні?
УжеВотДа• 19 апреля в 09:10
Ответ дляИз Виа-гры
Тут же все друг друга знают…
Та це тріль) не може нормальна жінка так міркувати.
Уси Пуси• 19 апреля в 09:11
Чисто технічно така імовірність є, хоча все індивідуально.(у мого батька народилась третя дитина, коли йому було 53). Але дитина не вирішує глибинні конфлікти у пари. Дитина третьої наложниці не буде дитиною першої дружини. І у Вашого партнера немає бажання мати ще одну дитину. Якби він Вас любив, він би мріяв про цю дитину, незалежно від віку. Моя подруга жила з чоловіком, в якого було четверо дітей від першої дружини - вони разом народили ще двох. Це, звісно, історія не про відповідальність того чоловіка, але просто як приклад, що якщо є гарячі почуття, то її здоровий глузд не спиняє
УраганнаЯ• 19 апреля в 09:12
Так найдите себе нормального мужчину своего возраста , без детей, выходите замуж, создавайте семью и рожайте. Этому 50, у него уже трое и он вам прямо сказал, что больше детей не хочет. Вы просто надеетесь , что он будет платить вам хорошие алименты, потому что он состоятельный? Так ему есть куда тратить деньги.
УжеВотДа• 19 апреля в 09:14
Ответ дляПеремелица
Він не покинув сім‘ю. Він цінує та вкладається тільки в дітей. Жодного разу принципово не одружувався. Авторці чесно і однозначно вказав на розклад, а її влаштовує ненапружне життя на утриманні. З якого важко зістрибнути. Авторку ніхно не тримає, як тут пишуть.
УраганнаЯ• 19 апреля в 09:15
Ответ дляМиловидна леді
Ми не одружені, де я таке писала
Не смешите. Ему просто нужен секс без обязательств и встречи без напряга с вами. А дети у него уже и так есть.
Помогалочка• 19 апреля в 09:25
Хитростью сделать не вопрос, но это если цель - ребенок. Быть готовой содержать и растить его одной.
Связи между наличием общего ребенка и статусом жены вообще нет
Сундучок с каникулами• 19 апреля в 09:31
Ответ дляМиловидна леді
Ми не одружені, де я таке писала
Какая наивность
Трейдер кріпти• 19 апреля в 09:45
Ответ дляГитта Ягг
Вы уже писали про него. Состоятельный хоть и старый любовник который не хочет на вас жениться и не хочет никаких детей.
Зачем вам эта котовасия? Почему не найти нормального парня своего возраста и создать семью построенную на искренних чувствах и взаимоуважении?
Тому що цей багатенький)
Перемелица• 19 апреля в 09:48
Ответ дляУраганнаЯ
100%!!
Перемелица• 19 апреля в 09:49
Ответ дляСундучок с каникулами
Какая наивность
100%
Звожу з розуму• 19 апреля в 10:11
Он Вам даже квартиру не купил))) заткнул дешевым авто и работой не сложной. Давайте честно Вы без него никто . До 36 не имея детей и семьи ничего и не добились в этой жизни. И про какую любовь идёт речь? Вы пока удобная симпатичная ’’болонка’’ кот орую прикольно с собой водить. Как только встретить хорошенькую замену Вам Пойдпте Вы далеко и навсегда. И да . Самое тупое решение это залететь специально ))) а он скажет милая я не уверен, что это мой пиз.....к . Ах хотя может Вы думаете, что родите девочку и мужик расстает ведь теперь он будет ’’ папуля’’ но нет ( Автор без обид в 36 Вы не особо то и умны . Не стоит Вам рожать
Кумедна• 19 апреля в 10:16
Ответ дляМиловидна леді
Чому ви так думаєте?
потому что любимую женщину и замуж хотят и детей. а он вас не любит
Голубка миру• 19 апреля в 10:33
Автор, вам потрібно буде вибирати чи стосунки з чоловіком, чи дитина. Ви можете завагітніти, і він буде вас забезпечувати, але навряд ви створите сім´ю. Його не витримало наявність 3 дітей, скоріш за все він в своєму віці хоче більшої свободи і спокійного життя. Тож для себе визначте в першу чергу що з цих двох опцій ви хочете. Так, я маленька вірогідність що ви будете разом і зі спільною дитиною, але я б радила не розраховувати на цей варіант аби потім рожеві окуляри не розбились склом в очі.
Бринзолетта• 19 апреля в 10:52
Ответ дляМиловидна леді
Він дуже любить дітей і ніколи б не відмовився від своєї дитини
Він егоїст. У нього є троє. Але ви молода, і хочете дитину. Вам порада, поки маєте час, шукайте іншого батька своій дитині. Бо через років 10 його будете няньчити, хворого немічного