Забобонний фрукт• 19 апреля 2025
Чим відрізняються жінки, на яких хочуть женитись
від тих, з якими не хочуть одружуватись?
В чому різниця на вашу думку та з досвіду?
А я с Рио-де-Житомира!• 20 апреля 2025
Вони однакові, але є невеличка різниця: тим на яких хочуть одружитися пощастило знайти алєня
Злюка-закусюка• 20 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Я взагалі не хочу одружуватись тому що якщо мене буде любити жінка то ми і без держаних органів народимо дітей і будемо щасливо жити.Ні,не в наш час.Це дохлий проект.Не те навіть що дохлий,він наперед провальний.Потрібно бути великим дурачком що б на це погодитися.Нагадує казку про буратіно.
А кто ж Вашу ценную фамилию Муходрищенко будет носить потом? Если не жениться, то жена детей на свою фамилию оформит и может даже в графе отец прочерк поставит. И будешь потом не при делах, Буратино )))
Злюка-закусюка• 20 апреля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Можете виділити різницю між вами, та тими кому не пропонують заміж?
Ну конечно, разница колоссальная, каждая девушка по своему уникальна, как их можно вообще сравнивать?
Злюка-закусюка• 20 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Я бізнесмен.Трохи розумію те,який проект є успішним а який на перед провальний.Для чого чоловіку,підписувати собі договір про загняння себе в якусь кабалу?Де тут логіка?
И как оно, кто-то уже согласился родить от тебя в ’свободном проекте’?
Или так и кукуешь один, плавая от одной к другой?
Злюка-закусюка• 20 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Зараз политиш в бан і попустишся.
какой-то Вы сАвсем бИзграмАтный письнесьмен
Джага Джага• 20 апреля 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Совсем не нравлюс?
Злюка-закусюка• 20 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Совсем не нравлюс?
Жлобы-пополамщики вообще никому не нравятся )))
Хотя мне лично на таких пофик, я замужем, за нормальным.
Джага Джага• 20 апреля 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Так ви про жлобство чи про безграмотність?Давайте по порядку.
Злюка-закусюка• 20 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Извините, вообще нет желание с таким общаться, ни по порядку, ни без
Не удивительно, что подобное приползло на мамский форум про кашки-какашки, рассказывать свою мужскую философию
Бо сидит один одинёшенек, с дунькой кулаковой
Хорошего вечера, крОсавчеГ!
Джага Джага• 20 апреля 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Хорошего вечера, крОсавчеГ!
Скільки в вас ненависті.Звідки?