Забобонний фрукт• 19 апреля в 08:20

Чим відрізняються жінки, на яких хочуть женитись

від тих, з якими не хочуть одружуватись?
В чому різниця на вашу думку та з досвіду?
А я с Рио-де-Житомира!• 20 апреля в 19:51
Вони однакові, але є невеличка різниця: тим на яких хочуть одружитися пощастило знайти алєня
Злюка-закусюка• 20 апреля в 21:26
Ответ дляДжага Джага
Я взагалі не хочу одружуватись тому що якщо мене буде любити жінка то ми і без держаних органів народимо дітей і будемо щасливо жити.Ні,не в наш час.Це дохлий проект.Не те навіть що дохлий,він наперед провальний.Потрібно бути великим дурачком що б на це погодитися.Нагадує казку про буратіно.
А кто ж Вашу ценную фамилию Муходрищенко будет носить потом? Если не жениться, то жена детей на свою фамилию оформит и может даже в графе отец прочерк поставит. И будешь потом не при делах, Буратино )))
Злюка-закусюка• 20 апреля в 21:28
Ответ дляЗабобонний фрукт
Можете виділити різницю між вами, та тими кому не пропонують заміж?
Ну конечно, разница колоссальная, каждая девушка по своему уникальна, как их можно вообще сравнивать?
Злюка-закусюка• 20 апреля в 21:30
Ответ дляДжага Джага
Я бізнесмен.Трохи розумію те,який проект є успішним а який на перед провальний.Для чого чоловіку,підписувати собі договір про загняння себе в якусь кабалу?Де тут логіка?
И как оно, кто-то уже согласился родить от тебя в ’свободном проекте’?
Или так и кукуешь один, плавая от одной к другой?
Злюка-закусюка• 20 апреля в 21:41
Ответ дляДжага Джага
Зараз политиш в бан і попустишся.
какой-то Вы сАвсем бИзграмАтный письнесьмен
Джага Джага• 20 апреля в 21:45
Ответ дляЗлюка-закусюка
Совсем не нравлюс?
Злюка-закусюка• 20 апреля в 21:47
Ответ дляДжага Джага
Совсем не нравлюс?
Жлобы-пополамщики вообще никому не нравятся )))
Хотя мне лично на таких пофик, я замужем, за нормальным.
Джага Джага• 20 апреля в 21:48
Ответ дляЗлюка-закусюка
Так ви про жлобство чи про безграмотність?Давайте по порядку.
Злюка-закусюка• 20 апреля в 21:51
Ответ дляДжага Джага
Извините, вообще нет желание с таким общаться, ни по порядку, ни без
Не удивительно, что подобное приползло на мамский форум про кашки-какашки, рассказывать свою мужскую философию
Бо сидит один одинёшенек, с дунькой кулаковой
Хорошего вечера, крОсавчеГ!
Джага Джага• 20 апреля в 21:51
Ответ дляЗлюка-закусюка
Хорошего вечера, крОсавчеГ!
Скільки в вас ненависті.Звідки?