Забобонний фрукт• 19 апреля 2025

Чим відрізняються жінки, на яких хочуть женитись

від тих, з якими не хочуть одружуватись?
В чому різниця на вашу думку та з досвіду?
Розвідка Маші• 19 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Я бізнесмен.Трохи розумію те,який проект є успішним а який на перед провальний.Для чого чоловіку,підписувати собі договір про загняння себе в якусь кабалу?Де тут логіка?
А зачем женщине подпитывать тебя своей энергией, живи не подпитанный, дрочи и работай
Розвідка Маші• 19 апреля 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Ну живут и живут
Значить с той, с кем встречался не совпали карты.
Значить мужчина настолько не мужчина что не мог вести себя достойно. А использовал женщину
Может вторая менее прихотлива
По-моему первая неприхотлива-терпела и прощала его 10 лет
ША! я прийшла!• 19 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Я взагалі не хочу одружуватись тому що якщо мене буде любити жінка то ми і без держаних органів народимо дітей і будемо щасливо жити.Ні,не в наш час.Це дохлий проект.Не те навіть що дохлий,він наперед провальний.Потрібно бути великим дурачком що б на це погодитися.Нагадує казку про буратіно.
А якщо щастя скінчиться, за наслідки спільного проживання відповідальність нестиме лише жінка?
Ламборджини• 19 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Правильно.Кожен з нас дбає виключно про свій інтерес.
Ви сплутали поняття бізнесмен і скупердяй.
Так і будете свої грошики рахувати, один.
Lacrimo• 19 апреля 2025
Я вважаю, що є певний вік, в якому кожна людина може захотіти одружитись. В чоловіків це також є. Багатьох знаю, дружили з дитинства. Міняли- переміняли, уже їх батьки думали без внуків будуть, а потім оп 3 місяці і весілля і це не по зальоту. Людина просто зустрічає найбільш для себе оптимальний варіант і одружуються. Липучки часто дуже довго не можуть одружитись. Липучки - це ті, у яких навʼязлива думка. Щодо віку - маю на увазі, що є певна моральна готовність до створення сімї. В чоловіків вона як правило трохи пізніше приходить. Але, якщо є почуття і давно, стабільні стосунки побудовані на дружбі - то в 20-25 і чоловіки легко одружуються. Я завжди знала в якому віці я приблизно вийду заміж. Якби тоді не вийшла, то зараз уже б ні. Інший світогляд, інші вимоги до партнера.
Нетутешня• 19 апреля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
В чому саме?
Скільки історій, коли чоловік довго зустрічається з однією, роками, потім кидає її і за місяць одружується на іншій...
значит та новая сразу расставила личные границы и показала, что иначе она не огласится оставаться с этим мужиком, а старая готова была глотать что попало лишь бы не уходил
Нетутешня• 19 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
сдача бутылок это не бизнес, вася
Нетутешня• 19 апреля 2025
Ответ дляДиректриссимо
а я що, сказала що немає логіки? Просто за вашою логікою народжувати самому від себе єдиний надійний варіант. Бажаю вам успіху в цій справі
не надо, таким лучше вообще не размножаться, битый геном)
Нетутешня• 19 апреля 2025
Ответ дляязззззь!!!
В том , что одну женщину мужчина просто использует , пока не нашёл ту самую. А женится на той, в которую влюблён и боится потерять. И чаще всего первой мужчина будет вешать лапшу на уши, что штамп в паспорте ничего не значит и вообще им и так хорошо вместе
такие, когда говоришь ’ну раз ничего штамп не значит, значит поставь, что ж так’, впадают в ступор)
Нетутешня• 19 апреля 2025
Ответ дляЛамборджини
нет у него денег, в какой-то теме жаловался, что проститутки ему уже дорого, не тянет
автор Забобонний фрукт • 19 апреля 2025
Ответ длязабиякина
можу розповісти як було у мене. Я мріяла про сім´ю і дітей ще років з 20, була приваблива і мала багато дуже забезпечених шанувальників. Але що я їм транслювала при знайомстві: я така вся просунута, думаю про навчання і кар´єру, штамп в паспорті для мене не головний, я за щирість і довіру в стосунках, а різні формальності - це зайве)

От таких я і зустрічала) Які мені транслювали ’я теж такий, давай позустрічаємось, а потім видно буде’. На одного такого витратила більше 5 років.
Поки мені мій близький друг, який ще і психотерапевт не відкрив очі: чому відкрито не казати, що я хочу сім´ю? Тих, хто також хоче сім´ю, це не відлякне, а ті хто не хоче, одразу зіл´ються.
І я офігіла, який вибір відкрився серед нормальних чоловіків.
Познайомилась з чоловіком через півроку, ще через 3 місяці одружились.
Супер, дякую за відповідь та пораду психолога!
Джага Джага• 19 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
сдача бутылок это не бизнес, вася
Зараз политиш в бан і попустишся.
Нетутешня• 19 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Зараз политиш в бан і попустишся.
утибозе, страшно страшно
Джага Джага• 19 апреля 2025
Ответ длязабиякина

А що жінка має думати про бізнес та карєру?Для чого їй чоловік якщо вона сама чоловік?
автор Забобонний фрукт • 19 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Ви ж казали не будете більше писати не по темі?
Джага Джага• 19 апреля 2025
Ответ длязабиякина

Жила з чоловіком якого любила але знайомий психолог сказав все зруйнувати і шукати оленя якого можна доїти на гроші і якого не будеш ні любити ні хотіти але зате буде штамп в паспорті а після того як з дурачком народиться дитина,можна буде віджати половину його майна і послати його на три букви і ще й поставити на аліменти.Як стратегічний хід що б підлататися і себе запеспечити то можливо але якщо брати нормальні відносини між людьми і так що б потім не було карми то таке собі.Я по темі пишу.Просто намагаюся розібратися.Дуже багатьох жінок знаю,знаю всю цю ізнанку от і до.Може це не ваш випадок,було б добре що б все було не так.
язззззь!!!• 19 апреля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Конечно. А как по - другому. А мужчина побежит счастье с другой искать. И так до бесконечности . Зато каждой он оставит по своему потомку. Это же огромное ’ счастье’)
Джага Джага• 19 апреля 2025
Ответ дляязззззь!!!
Можна використовувати презервативи.
Мания-Величия• 19 апреля 2025
Ответ дляпАлАвинкА
На мне всегда хотели все мои парни женится, а я наоборот нет. Делали в жизни 6 предложений. Я всегда морозилась, что то придумывала, но вот как уже мне приспичило ребенка, то согласилась
А где вы с ними знакомились?
вкрации• 19 апреля 2025
Тим, що коли їх щось не влаштовує - вони це озвучують.
Коли це не допомагає - просто йдуть, а не чекають, що людина раптом щось яааак зрозуміє!
Синиця у спідниці• 19 апреля 2025
наличием кольца, элементарно же
Джага Джага• 19 апреля 2025
Ответ длявкрации
Атвєчаю.Я вчора зустрівся з одною дівчиною,мені потрібен був секс і нормальне спілкування для початку.При зустрічі спробував її приобняти,вона не дуже відреагувала і показала що вона командірша і шукає керованого оленя,якому можна буде раз в пів року давати нюхати свою дирочку і стригти його на гроші,можливо з часом розвести на пузо,забарати в нього половину майна і поставити лошару на аліки.Але я її через 5 хвилин нашого спілкування послав на х.й і побажав попутного вітру і добавив в догонку що в нас різні шляхи .Так як ви написали так я їй і сказав.
язззззь!!!• 19 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Вот какой нехороший психолог. Открыл глаза женщине, что жить с мудаком и мудешником - не самый лучший вариант. Есть и нормальные мужчины, а не только муде). А мужик - то думал , что терпеть его всю жизнь будут. А тут такой облом . И ещё же надо на его же ребёнка алименты платить и даже совместно нажитое имущество делить. А он бы хотел просто размножаться и не нести ответственность за детей. Пусть эти глупые женщины детей и растят и обепечивает.
Джага Джага• 19 апреля 2025
Ответ дляязззззь!!!
А чим він поганий був той хлопець якого вона любила і хотіла?Чому він мудак?Чому ви так відзиваєтеся про людину і нічого про нього не знаєте?Що вона терпіла від нього?Їй з ним було добре.Про що ви говорите взагалі?
язззззь!!!• 19 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Это вам может сказать только женщина , которая с ним жила. Но если вы говорите о поисках оленя и не оленя, то видимо он попал в ряды муде. Там психически здоровых и нормальных точно нет.
Джага Джага• 19 апреля 2025
Ответ дляязззззь!!!
Ну так нехай скаже чим він такий поганий був.Нехай нам напише.Вона і зараз про нього думає, хоча вже пройшло багато років.І в неї такий хороший чоловік і вдалий союз.Я нічого не хочу сказати.Нехай сама, якщо хоче скаже.
пАлАвинкА• 19 апреля 2025
Ответ дляМания-Величия
А где вы с ними знакомились?
С мужем ? В стомат клинике
автор Забобонний фрукт • 19 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Який жах. Не пишіть більше у цій темі. Ви хамло.
Джага Джага• 19 апреля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Добре.Домовилися.Але я вам не хамив.
автор Забобонний фрукт • 19 апреля 2025
Ответ длязабиякина

Я задумалась від вашого повідомлення. Я дуже хочу сім´ю вже, раніше у мене був комплекс що мало заробляю, зараз нарешті з грошима все добре. І можливо я якраз не те транслюю оточуючим?
Що у вашому розумінні оце транслювати бажання створити сім´ю? Окрім того, щоб не погоджуватись на те, що не влаштовує.