Забобонний фрукт• 19 апреля в 08:20

Чим відрізняються жінки, на яких хочуть женитись

від тих, з якими не хочуть одружуватись?
В чому різниця на вашу думку та з досвіду?
Seehund• 19 апреля в 08:21
Разница в мужчинах.
Кракадэ• 19 апреля в 08:25
Тим, хто саме з ними хоче одружитись та чому
Чеширская кошечка• 19 апреля в 08:26
Хз, но чаще одинокие или в лучшем случае в статусе любовницы, барышни все из себя ухоженные, стильные, с хорошей карьерой, эдакие секси леди. Им кажется, что к ним не клеятся мужчина, потому что боятся и думают, что она уже занята.
Джага Джага• 19 апреля в 08:28
Я взагалі не хочу одружуватись тому що якщо мене буде любити жінка то ми і без держаних органів народимо дітей і будемо щасливо жити.Ні,не в наш час.Це дохлий проект.Не те навіть що дохлий,він наперед провальний.Потрібно бути великим дурачком що б на це погодитися.Нагадує казку про буратіно.
Галя-краля• 19 апреля в 08:27
Разница в мужчинах. А если вот конкретно по женщине, то я знаю такую, которую пробуют, но замуж не берут. Очень раскована в интиме, кучи любовников, в простонародье - давалка, хотя и характер норм, и внешне вполне себе ок и вообще пользуется успехом у мужчин.
Чеширская кошечка• 19 апреля в 08:27
Ответ дляДжага Джага
Как же много хочется вам сказать, но нееет, промолчу, я только из бана
автор Забобонний фрукт • 19 апреля в 08:28
Ответ дляSeehund
Разница в мужчинах.
В чому саме?
Скільки історій, коли чоловік довго зустрічається з однією, роками, потім кидає її і за місяць одружується на іншій...
пАлАвинкА• 19 апреля в 08:28
На мне всегда хотели все мои парни женится, а я наоборот нет. Делали в жизни 6 предложений. Я всегда морозилась, что то придумывала, но вот как уже мне приспичило ребенка, то согласилась
Директриссимо• 19 апреля в 08:28
Ответ дляДжага Джага
чому б собі самому не народити в такому випадку?
Seehund• 19 апреля в 08:29
Ответ дляЗабобонний фрукт
В чому саме?
Значит не любит ту с кем встречается годами, а тут сильное чувство захватило и все.
пАлАвинкА• 19 апреля в 08:30
Ответ дляЗабобонний фрукт
В чому саме?
Да, есть такое. Жил с моей подругой 10 лет и от свадьбы морозился, а она хотела очень
Два раза выгоняла, мирились и снова так. Потом они расстались и чрез год смотрю уже и свадебные фото у него в соц сетях
автор Забобонний фрукт • 19 апреля в 08:29
Ответ дляпАлАвинкА
Можете виділити різницю між вами, та тими кому не пропонують заміж?
Джага Джага• 19 апреля в 08:30
Ответ дляДиректриссимо
Я бізнесмен.Трохи розумію те,який проект є успішним а який на перед провальний.Для чого чоловіку,підписувати собі договір про загняння себе в якусь кабалу?Де тут логіка?
Все питаю зарання• 19 апреля в 08:30
Ответ дляЗабобонний фрукт
В чому саме?
И живут они долго и щясливо?))
автор Забобонний фрукт • 19 апреля в 08:30
Ответ дляSeehund
Ну так питання, в чому різниця між ними???
пАлАвинкА• 19 апреля в 08:30
Ответ дляЗабобонний фрукт
Нет. Не могу. Я не знаю, почему так происходило
Ответ дляпАлАвинкА
І таких історій дуже багато насправді((
Seehund• 19 апреля в 08:31
Ответ дляЗабобонний фрукт
Одну любят, другую нет.))
Джага Джага• 19 апреля в 08:31
Ответ дляДиректриссимо
Брак з сучасною жінкою при сучасних законах,це наперед добровільне підписання собою свідоцтва про ефтаназію.Для чого?
автор Забобонний фрукт • 19 апреля в 08:31
Ответ дляВсе питаю зарання
И живут они долго и щясливо?))
Так.
Все питаю зарання• 19 апреля в 08:31
Ответ дляДжага Джага
Кабала- это типа домой колбасы купить?
Директриссимо• 19 апреля в 08:32
Ответ дляДжага Джага
а я що, сказала що немає логіки? Просто за вашою логікою народжувати самому від себе єдиний надійний варіант. Бажаю вам успіху в цій справі
автор Забобонний фрукт • 19 апреля в 08:32
Ответ дляДжага Джага
Ви по темі питання, щось напишите?))
Джага Джага• 19 апреля в 08:33
Ответ дляДиректриссимо
Правильно.Кожен з нас дбає виключно про свій інтерес.
Директриссимо• 19 апреля в 08:33
Ответ дляДжага Джага
Ви так хочете щоб я вам відповіла, що аж вдруге на той самий комент пишете?
Все питаю зарання• 19 апреля в 08:33
Ответ дляЗабобонний фрукт
Так.
Ну живут и живут
Значить с той, с кем встречался не совпали карты.
Значить мужчина настолько не мужчина что не мог вести себя достойно. А использовал женщину
Может вторая менее прихотлива
Вкуси мене• 19 апреля в 08:35
Ответ дляДжага Джага
для чего девушке рожать от вас ребенка?
да - оф брак это не гарантия ничего, тут я согласна
но все же
Джага Джага• 19 апреля в 08:36
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ви по темі питання, щось напишите?))
більше не буду писаті ничого.Просто чомусь з ранку занесло не в ту степь.І почав розсуждати про сучасні відносини.Доречі ваше питання теж в тій чи іншій мірі стосується відносин між чоловіками і жінками.Але все,я більше не хочу сперичатись.Піду випю кави.Хорошого дня вам і хороших відповідей І хороших відносин.Ps...
Seehund• 19 апреля в 08:36
Ответ дляВсе питаю зарання
Ну живут и живут
Может вторая менее прихотлива
У меня был один знакомый, который женился или сожительствовал только 5 лет, дальше хотелось ему чего-то новенького.
ГендиреХтор• 19 апреля в 08:38
Ответ дляДжага Джага
А за вас кто-то хочет замуж? За ,,мужика,,, который сидит на женском форуме?