Забобонний фрукт• 19 апреля 2025
Чим відрізняються жінки, на яких хочуть женитись
від тих, з якими не хочуть одружуватись?
В чому різниця на вашу думку та з досвіду?
Все питаю зарання• 19 апреля 2025
Ответ дляГендиреХтор
А за вас кто-то хочет замуж? За ,,мужика,,, который сидит на женском форуме?
Это же целый пизнисмен
Я уже хочу сходить на годик замуж.
Забобонний фрукт
• 19 апреля 2025
Ответ дляГендиреХтор
А що не так, що тут сидять чоловіки? Розбавляють жіноче царство))
Я б теж пішла ’сидіти’ на чоловічий форум, якби такий був))
Застряла• 19 апреля 2025
Ответ дляпАлАвинкА
На мне всегда хотели все мои парни женится, а я наоборот нет. Делали в жизни 6 предложений. Я всегда морозилась, что то придумывала, но вот как уже мне приспичило ребенка, то согласилась
Тут всі такі ))
І виглядаєте на 10 років молодше, да? 🤣🤣
Забобонний фрукт
• 19 апреля 2025
Ответ длямладокошкина
Різниця в самооцінці жінки
Щось є в цьому.
В чому це виражається на вашу думку?
пАлАвинкА• 19 апреля 2025
Ответ дляЗастряла
Тут всі такі ))
Нет. Я вообще никогда красивой не была. Обычно выгляжу, а может и старше
Не рахую, а вважаю• 19 апреля 2025
Зависит от степени желания женщины выйти выйти замуж и уровня ее запросов
Асталависта бэйби• 19 апреля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
В чому саме?
Скільки історій, коли чоловік довго зустрічається з однією, роками, потім кидає її і за місяць одружується на іншій...
Покохав, хоче , щоб саме ця жінка була поруч.
Асталависта бэйби• 19 апреля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ну так питання, в чому різниця між ними???
Одну кохають і не хочуть її ні з ким ділити, а на іншу пофіг, піде , то не дуже і засмутяться. Різниці між жінками немає, різниця в почуттях чоловіка.
Затишне кубло• 19 апреля 2025
Думаю, що ті хлопці, які роками зустрічаються з одною а потім одружується на іншій думають про вигоду. Дивляться яка в дівчини освіта і робота, чи є житло, які батьки і тд.
забиякина• 19 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Я взагалі не хочу одружуватись тому що якщо мене буде любити жінка то ми і без держаних органів народимо дітей і будемо щасливо жити.Ні,не в наш час.Це дохлий проект.Не те навіть що дохлий,він наперед провальний.Потрібно бути великим дурачком що б на це погодитися.Нагадує казку про буратіно.
це правда! Не треба воно вам, пожалійте жінок))
Забобонний фрукт
• 19 апреля 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Можливо. Чекав кращий варіант.
забиякина• 19 апреля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
питання в тому, кого які стосунки влаштовують. Часто жінка погоджується на багаторічні зустрічання без зобов´язань. А інша не погоджується і не боїться про це заявляти.
Хз, я не вижу никаких отличий. Я из той категории, на которой хотят жениться. И в юности так было и до сих пор ( несмотря на то, что я замужем давным-давно).
Из всей разницы, я бы никогда не стала на 3 ни 5 лет ждать предложения и не стала бы просто жить с мужчиной в надежде, что он захочет жениться. Ни с каким.
ДинамоКит• 19 апреля 2025
Есть женщины, настроенные на семью, а есть на работу или гульки. И мужчины тоже разные. И если встречаются два человека, настроенные на семью, то они ее создают. Ну и бывает еще любовь, когда без этого человека невозможно жить дальше.
младокошкина• 19 апреля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Щось є в цьому.
В чому це виражається на вашу думку?
Що таке жінка з низькою самооцінкою? Це інфантильне створіння в стані жертви, з дикими нападами ревнощів, але готове терпіти принизливу і недостойну поведінку чоловіка по відношенню до себе аби тільки лЮбий-милий був поруч. Такі відносини закінчуються кількома способами: або чоловік після тривалого цивільного шлюбу йде до ін.жінки і бере її заміж, умовно, на 3-й день або у жінки відкриваються очі і вона починає займатись собою, що приводить або до заміжжя, або до розриву вже зі сторони жінки, яка просто не в силах проробити ту кількість образ, яку напхала в себе за ці відносини.
Щас ухожу• 19 апреля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Вот ответ, автор
Внутренне решение женщины , которое считывают мужчины, и ее действия исходя из этого своего убеждения
забиякина• 19 апреля 2025
можу розповісти як було у мене. Я мріяла про сім´ю і дітей ще років з 20, була приваблива і мала багато дуже забезпечених шанувальників. Але що я їм транслювала при знайомстві: я така вся просунута, думаю про навчання і кар´єру, штамп в паспорті для мене не головний, я за щирість і довіру в стосунках, а різні формальності - це зайве)
От таких я і зустрічала) Які мені транслювали ’я теж такий, давай позустрічаємось, а потім видно буде’. На одного такого витратила більше 5 років.
Поки мені мій близький друг, який ще і психотерапевт не відкрив очі: чому відкрито не казати, що я хочу сім´ю? Тих, хто також хоче сім´ю, це не відлякне, а ті хто не хоче, одразу зіл´ються.
І я офігіла, який вибір відкрився серед нормальних чоловіків.
Познайомилась з чоловіком через півроку, ще через 3 місяці одружились.
забиякина• 19 апреля 2025
ну і такий маленький бонус: хто готовий до створення сім´ї і хоче дітей, вже як правило достатньо фінансово забезпечені для цього.
А ’не готові’ часто ті, для кого це зайві і непосильні витрати.
язззззь!!!• 19 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Если вы будете любить женщину, вы сами её в ЗАГС позовёте. Если вы не готовы жениться на женщине, значит вы её просто не любите. И не одна умная женщина не ввяжется в сожительство, да ещё с рождением детей.
язззззь!!!• 19 апреля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
В чому саме?
В том , что одну женщину мужчина просто использует , пока не нашёл ту самую. А женится на той, в которую влюблён и боится потерять. И чаще всего первой мужчина будет вешать лапшу на уши, что штамп в паспорте ничего не значит и вообще им и так хорошо вместе
язззззь!!!• 19 апреля 2025
Ответ дляДиректриссимо
чому б собі самому не народити в такому випадку?
Так суррогатная мама будет дорого стоить, плюс потом придётся либо оплачивать круглосуточных нянь , либо самому возиться с ребёнком. Мужчины в большинстве своём не хотят напрягаться с маленькими детьми. А так он попробует найти дурочку, которая и сожительствовать согласится и ещё будет ему детей рожать. А он ей про большую любовь без ЗАГСа будет рассказывать.
Потом он в любой момент свалит и будет свободен. Максимум копеечные алименты на ребёнка будет платить. Хотя масса мужчин вообще ничего не платят. Это же так удобно.Ты и размножился и ответственности за этих детей нести не надо)
язззззь!!!• 19 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Я бізнесмен.Трохи розумію те,який проект є успішним а який на перед провальний.Для чого чоловіку,підписувати собі договір про загняння себе в якусь кабалу?Де тут логіка?
Ну вот сожительство с вами , да с рождением детей, для любой женщины изначально провальный проект и кабала. А что, вы мудешники ещё не научились размножаться без женщин ?)
Морожена_курка• 19 апреля 2025
Не думаю, що справа в самооцінці, як тут написали. В мене така собі самооцінка, хоча я стмпатична, не дурна, маю захоплення, в плані кар´єри зірок з неба не хапаю, але і не на мінімалку працюю. Одружена. Я просто (без психологів і т.д.) ще в юності запитала чого хочу дійсно конкретно я, а не соціум(бо я ще доволі молода, а вже тоді були тенденції чайлдфрі та ’вільна і незалежна, сильна жінка’) І моя відповідь собі була така, що я точно в житті хочу сім´ю, чоловіка, дитину. Ну і власне все. Я добре розуміла ще, що в мене непростий характер і треба спокійного чоловіка. Такого собі і знайшла. Так, мені пощастило, бо перші ж мої найсерйозніші стосунки переросли у шлюб. Але коли ми прозустрічались 2 роки, то я поставила питання про заміжжя: або одружуємось, або розходимось і я не витрачаю свій час. Ну і все, через кілька міс була пропозиція, того ж року одружились. А ті, які не одружуються жінки, вони таке враження, що трохи ’загублені’ по життю і самі не знають чого хочуть. От орієнтуються на когось яи якісь соціальні стандарти, чи тренди(бо серед молоді часто фукали, шо типу нашо той шлюб, він заважає розвитку кар´єри/жінці не потрібен чоловік). Я просто знала, що нічо не заважає, що в нормальному шлюбі по житті йти легше, ніж наодинці. Та й увесь секрет.
язззззь!!!• 19 апреля 2025
Ответ дляДиректриссимо
а я що, сказала що немає логіки? Просто за вашою логікою народжувати самому від себе єдиний надійний варіант. Бажаю вам успіху в цій справі
Так они мудешники и так ахают друг друга, потому что женщины не хотят с ними связываться. А дети у них от этого почему - то не получаются
язззззь!!!• 19 апреля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ой сходите. Таких форумов полно. Поищите мужские форумы, мужские движения, маскулисты и прочие. Правда если вы сходите на их форумы, то вполне возможно вас от мужчин отвернёт на всегда.
язззззь!!!• 19 апреля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Щось є в цьому.
В чому це виражається на вашу думку?
Да всё просто. Когда женщина любит, ценит себя она не позволит себя просто использовать и не свяжется с мужчиной, который может ей предложить только сожительство. Она такого пошлёт и согласится встречаться с тем, кто её и любить будет и кружить и в ЗАГС сам звать)
Не люблю натовп• 19 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Утибоземой, кто ж так мамину корзиночку обидел?
Вы просто мальчик, который боится брать на себя ответственность. Такие сказки про ’штамп ничего не решает’ оставьте для 20 летних дурочек
Не люблю натовп• 19 апреля 2025
Ответ дляГаля-краля
Разница в мужчинах. А если вот конкретно по женщине, то я знаю такую, которую пробуют, но замуж не берут. Очень раскована в интиме, кучи любовников, в простонародье - давалка, хотя и характер норм, и внешне вполне себе ок и вообще пользуется успехом у мужчин.
Откуда вы знаете, какая она в постели и сколько у нее было мужчин?
И оставьте свой сексизм. Мужиков давалок предостаточно. Но так из никто не называет