Привіт! Купила квитки на вечірній потяг Київ - Перемишль 21:09-06:29. На який час краще брати інтерсіті Перемишль - Краків. Є час на 8:15, 9:20, 10:03.
Читала, що влітку міг сильно запізнюватись. Як зараз?
Natabond76• 19 апреля в 11:03
Мій чоловік в листопаді їхав. Всіх чоловіків призовного віку зняли з потягу на допит, то зайняло 2 години. Тобто все залежить від того скільки чоловіків їде і чи проблемні вони. А от в Перемишлі всі вагони випустили одночасно
rainbow2018• 19 апреля в 11:28
В кращому випадку, ви встигнете не 9:20.
Квитки на потяг мають бути в 1 чи 2 вагони. І готуйтесь, що після Мостиської всі хитрожопі з дальніх вагонів встануть зі своїх місць і вистроються в чергу в проходах.