lilul990• 19 апреля 2025

Готові до національного опору кацапам?

У нас тут стільки войовниче налаштованих, я думаю у верещук не буде проблем з бажаючими вступити в національний опір кацапам
nennsi• 19 апреля 2025
Ответ дляContento
Ну вы же автор будете в первых рядах , на передовой ? Судя по вашим темам, вы самая смелая и патриотичная)
Удалено администрацией...
nennsi• 19 апреля 2025
Ответ дляContento
Но за 3 года войны так до фронтв и не доехали, хотя всех туда посылаете )))
ну мы Киев за три дня уже слышали
Contento• 19 апреля 2025
Ответ дляnennsi
Удалено администрацией...
nennsi• 19 апреля 2025
Ответ дляContento
Удалено администрацией...
Contento• 19 апреля 2025
Ответ дляnennsi
ну мы Киев за три дня уже слышали
Да и Арестович обещал закончить войну победой за 2 недели. А она идёт уже 3 года и конца не видно.
nennsi• 19 апреля 2025
Ответ дляContento
как и Киев за три дня
Contento• 19 апреля 2025
Ответ дляnennsi
Удалено администрацией...
Contento• 19 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Я тут на полігоні. А шо?
И как там на польском пролигоне ? Очень опасно ?)
Реверанс• 19 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Шо, ніхто не готовий?
З Верещук?З Антимайданом?
Ви на приколі?
Чоловік Верещук спалив Будинок Профсоюзів разом з пораненими лежачими майданівцями.Чи забули?Бо Київ не забув.
lus_so• 19 апреля 2025
Щось ви ще не наржались. Ну давайте, ржіть далі, гірше ж не буде, все ж зашибісь харашо і до ’зійтись посередині’ всього нічого лишилось. Гиги блін.
sky-labs• 19 апреля 2025
Ответ дляContento
Если бы Зеленский не вышел из переговорного процесса, который тогда велся и уже все было готово к подписанию договора, то да, ’2-3 недели’ стали бы правдой.
Поэтому все претензии к зеленскому вове
Merlana• 19 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Шо, ніхто не готовий?
Удалено администрацией...
sky-labs• 19 апреля 2025
Ответ дляContento
Первый этап подготовки клубники к обильному плодоношению завершен...
Но впереди еще много работы
Манула• 19 апреля 2025
Ответ дляlus_so
Майже 24/7 сміємося як не від роїв шахедів, то від ракет ... Так смішно ще ніколи не було. Головне щиро віримо нашому незламному смарагдовому керманичу та 5-6 його потужним менеджерам!
frumoasa17• 19 апреля 2025
Авжеж, кину сім´ю і приїду на спротив. Нехай верещучка чекає.
Висновки з цієї війни я зробила, що немає нічого важливіше в світі за життя та здоров´я себе, дітей та рідних.
Так як держава підтримує потім тих, хто захищав країну, то я теж знаю. Це потім ваші проблеми з реабілітаціями, махінації з виплатами, а сама ’вишенька на торті’ це, коли вдові бойового офіцера говорять: що ви тут ходите.
Так що якось без мене. Свій так званий борг я відплатила по своїй можливості. Майже рік збирала, відправляла, втрачала свої гроші і вистачить з смарагдового з його нянькою, а то як бездонна яма у них.
demicandum• 19 апреля 2025
Нет, не готова. У меня одна жизнь и все это самопожертвование мне чуждо
gaga-48ba• 19 апреля 2025
Ответ дляsky-labs
Зачем?
Ведь ’Рассматривается возможность создания подразделений из военнослужащих возрастных категорий с 18 до 24 лет, которые пришли в армию по контракту.’
там 500 человек пришло по контракту, и все
ok1904• 19 апреля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Про яку верещучку мова?
frumoasa17• 19 апреля 2025
Ответ дляok1904
Про яку верещучку мова?
Ірина Верещук.

Підготовка цивільних громадян до протидії ворогу є невід’ємною складовою нашої обороноздатності та одним із чинників стримування ворога. Це також один із драйверів стійкості та згуртованості суспільства», – наголосила заступниця керівника Офісу Президента Ірина Верещук.
Coffee is Love• 19 апреля 2025
Давайте з понеділка
Incol• 19 апреля 2025
Ответ дляok1904
Про яку верещучку мова?
Та, що вєщала про термінове розмінування Чонгару в 2022.
frumoasa17• 19 апреля 2025
Ответ дляIncol
І тим самим запустили орків з південного напрямку.
Seehund• 19 апреля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Ірина Верещук.

Будет так же как с эвакуацией мариупольцев?
Реверанс• 19 апреля 2025
Ответ дляSeehund
Навіть не сумнівайтеся.
Ні хвилини.
В пеклі буде стояти персональний котел для неї.
За тисячі смертей українців,яких можна було би уникнути.
Seehund• 19 апреля 2025
Ответ дляРеверанс
Навіть не сумнівайтеся.
Ні хвилини.
Да только и остаётся надеяться на посмертное воздаяние.
frumoasa17• 19 апреля 2025
Ответ дляSeehund
Звісно. Нічого ж не змінюється. Жодних висновків, розслідувань та покарань.
Seehund• 19 апреля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Помню этих бедных людей ожидавших автобусы и рашистких солдатов с оружием разгонявших их.
автор lilul990 • 19 апреля 2025
Ответ дляContento
Ви ні на якому полігоні не знаходитесь. А на своїх теплих зручних диванах
frumoasa17• 19 апреля 2025
Ответ дляSeehund
Бідні люди, як завжди. Все їм випадає на їх долю і зі своїми проблема вимушені самі розбиратися.
З орків ніхто провину не знімає, але влада яку наймає народ теж має зобов´язання, а не тільки збирати податки та красти. І критика дуже часто обгрунтована, так як це людські життя. І це не означає, що хтось проти України чи гонить на неї, а не просто ’не на часі’, агенти кремля
Seehund• 19 апреля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Хотя бы людям надежду не давали. Потому что потом отчитывались, что вывезли народ.