Teonaa• 04 апреля в 07:43
Напишіть чому так циклить на мобілізаціі і немає ані запаху перемоги? 4й рік…
Ніко, напишіть компетентну думку? Стільки прстійно змін, нововведень, переставлять і перпливань…мобілізація так, мобілізація сяк, по 10 разів підтвердити критичність - ну самі ж іі роздали кому попало при цьому! (А чи це не робиться циклічно саме з метою посторного заробітку?);
Потім. Чи Ви не вважаєте, що сенс війни у тому, щоб вона саме йшла? Для трампів, для путіних, для…..? І що буде наявна моб., або відсутня - це не змінить нічого?
І що нас вкотре хочуть облапошити (або вже…бо я давно не слідкую за угодою про копалини…).
І таке питання. Будапешт. Сказали що він, договір, неправильно якось складений. Тоді чого ми не претендуємо на повернення ядерки, раз уж договір якби не зовсім відповідає юридичним нормам?
Ядерка б зупинила це. А мобілізація - це ресурс «продовження», не припинення.
Ви шукаєте вихід з безвиходу?
З будапештським меморандумом нас розвели, там не має гарантій, і це не договір що ратифікований їх парламентами, на жаль. Тому є моральноЕтичне право вимагати допомогу і дій у Бритів і Сша, бо вони винні. Але не юридичне. Про рашку вже не кажу
Ответ дляGaleTTa
Да просто нас юзают все кому не лень в своих целях) а нам здесь впаривают борьбу века с вытащенным вновь из шкафа патриотизмом) ядерку нашим обезьянам у власти? О нет
Мавпам у владі рашки ядерку можна? Всіх устроїло, тому в 90 х і наш потенціал їм підкинули. І півн кореї? І Ірану?
Ответ дляGaleTTa
Ну наши получается обезьянестее раз всё это раздали.
Ваш пост звучить дещо інакше
Що всім можна , в ми не такі
Те що наші в бігу дружби з рашкою і особистих преференцій самі різали все і віддали, то окреме питання.
Тут недавно згадала інтервʼю Марчука , генерала
Він ще в 2000 х казав, рашка нас не залишить. Всі знали, але думали проскочуть?
Що всім можна , в ми не такі
Ответ дляLudaSHS
Ваш пост звучить дещо інакше
Що всім можна , в ми не такі
Нет, нам тоже можно. Но не сейчас. Я боюсь нашу власть, они вообще не компетентны
SantaMonika• 04 апреля в 08:02
Перше питання - про мобілізацію і критичність за гроші - так. І що відпускають з бусів за гроші - так. І то оборот грошей
Друге- перемоги не буде, виборів в цьому році теж
Щоб віддати копалини Трампу, треба забрати їх у олігархів, що поки неможливо
Трамп скоро переключиться на інші країни, йому є чим займатися
Читала, що росія запропонувала йому разом добувати копалини з африканської країни, ось це не знаю чи правда
Про меморандум, то ядерку не повернуть, вони вважають, що неправильно склали, тому нам гарантій нема, а про ядерку все правильно
А так, все буде без змін і воюємо далі
Дочку влітку збираю за кордон, ніяких перспектив залишати не бачу.
Харків, мої співчуття 😢
А так, все буде без змін і воюємо далі
Харків, мої співчуття 😢
SantaMonika• 04 апреля в 08:03
Ответ дляLudaSHS
Ви шукаєте вихід з безвиходу?
Я теж таку інфо знайшла, а Ви більш вірно розписали
ReintTycha• 04 апреля в 08:07
Тільки що прочитала в Смолія. Погралися нами, нашими життями виходить
🤢росія та США за останні два дні зробили три кроки вперед. Ведеться робота з відновлення прямого авіасполучення між росією та США, — посланець Путіна Дмітрієв після перемовин у Вашингтоні з командою Трампа.
Інші заяви посланці путіна з Вашингтону👇👇👇
▪️Багато американських компаній хочуть повернутися на російський ринок;
▪️Дуже багато гравців намагаються зірвати діалог росії та США;
▪️Між Росією та США зберігаються розбіжності, але сторони прагнуть їх подолати;
▪️В адміністрації Трампа чують позицію та занепокоєння Росії;
▪️Потрібна ще декілька зустрічей США та Росії, щоб вирішити всі розбіжності;
▪️З представниками адміністрації Трампа обговорювалося співробітництво в Арктиці та питання рідкісноземельних металів.
Ответ дляGaleTTa
Я боюсь нашу власть, они вообще не компетентны...
И что за намёк или мысли? Какая есть. Сами решили, в своё время. Просто массы не слышали слова путлера, давно, что он хочет поглотить Украину, а теперь выгребаем(
Valentina shop2020• 04 апреля в 08:10
Ответ дляT_Sp
Удалено администрацией...
Какой бред вы написали....
Ответ дляSantaMonika
А так, все буде без змін і воюємо далі
Харків, мої співчуття 😢
А так, все буде без змін і воюємо далі
Харків, мої співчуття 😢
Іх Дмітрієв казав, що ше Арктику закинули американцям, доступ до ресурсів типу спільний видобуток чи домовленості.
Пуйло водить морковкою перед Трампом.
Все інше -затягування часу, рф буде воювати поки є потенціал і не треба буде йому пауза для накопичення, тоді рф буде використовувати інші невійськові методи розхитування тут.
Типу виборів, технологій впливу.
Я все таки думаю, тобто маю надію, поки, що довго в цій інтенсивній фазі рф не буде, згідно їх показникам економіки.
Але тут Якщо Трамп не допоможе. Цей може - підкинути можливостей для кремля.
Трамп міг би з іншого боку зайти , адже має вплив надавити на рф щодо припинення вогню, але він не робить цього, бо путін ’’друг’, і спічер для нарцисичних вух трампа. А пуйло тупо розводить.
Або відпрацьовується повістка техноолігархату.
Фаза очікувань в фаза невизначеності з 24 перетнула в 25 р.
Пуйло водить морковкою перед Трампом.
Типу виборів, технологій впливу.
Ответ дляReintTycha
Це заява Дмітрієва
Нагадаю після арабських перемовин були аж 3 заяви, з різною тональністю - від рф, сша і наші накатали
lekon-lekon• 04 апреля в 08:15
Ответ дляGaleTTa
А ви з кацапії? Ви боїтесь жертву агресії, українців щодня вбивають, а вас турбує українська влада? Серйозно
Кацапські наративи не тиснуть ніде?
lekon-lekon• 04 апреля в 08:17
Ответ дляNYC
Почему вы считаете, что ядерка кого то б остановила?
Поки на ядерну державу ніхто не нападав. Чи ви вважаєте, що тільки для України ядерка б не працювала?
Соседка Маши• 04 апреля в 08:17
Ответ дляSantaMonika
А так, все буде без змін і воюємо далі
Харків, мої співчуття 😢
А так, все буде без змін і воюємо далі
Харків, мої співчуття 😢
А сколько дочке лет ?