Власне це питання хто може зробити на зараз Зелену карту ? Може звертались до когось і можете порадити ?
a.ostroverh• 19 апреля 2025
Даже если вам подрисуют даты, то по коду все равно считается реальный срок действия
Автопортрет нурофена• 19 апреля 2025
Ответ дляhelennet
Треба на сьогодні )
вроде с нового года отменили, и теперь только с сегодня на завтра
Шпондєр• 19 апреля 2025
Ніхто,так вже не можливо зробити. І на кордоні вони її теж бачать, вона в них підтягується.