Напланетянка• 19 апреля 2025
Висип, зуд тіла
Привіт. Пишу бо вже не знаю що робити, створювала тут тему 2-3 тижні тому.
В сина час від часу почали з´являтись такі прищики і свербить на згинах рук, рідше ніг.
В дитинстві ( коли йому було 2-4 роки) то ставили атопічний дерматит, потім минулому і до 12 років нічого не було.омтанній місяць якийсь капець, ті прищики вискакують на згинах і сверблять.
Була в дерматолога ( ми з маленького містечка, тут 1 дитяча дерматолог), сказала або алергія на щось або атопічний дерматит. Мастити емолентами. І коли свербить давати протиалергічне. Мастить ті згини емолентами вже два тижні, наче нічого не вискакувало ( хіба на минулих вихідних трохи чухалось, спітнів і знов повискакували прищі і чухались ), пройшло за день і знов тиждень тишина.
Сьогодні пішов на день народження в лазер тан, знов каже спітнів і + був вдома в іменинника ( там кіт і пес), але в нас також кіт живе, прийшов знов на згинах прищі і все чухає. Чухає каже все тіло. Пішов в душ і дала протиалергічне, намастила емолентами.
Що то за така штука робиться, не було в нього такого, з 3 років до 12 було все ок, а останній місяць якийсь аврал з тим всім. То чухає, то тиждень спокою, і знов по колу.
Що давати йому постійно протиалергічні таблетки? Чи дійсно то атопічний дерматит?
Напланетянка
• 19 апреля 2025
Ответ дляУказка
Зробіть алергопроби
Якось робила в минулому році, чи позаминулому. Нічого особливого і критичного не показали. Але й висипів в нього не було.
Указка• 19 апреля 2025
Ну то зробіть зараз. Робити треба коли є алергічна реакція. Тоді могло не бути, а зараз з´явилась на щось. Робіть і піщєві проби, і тваринні, і на цвітіння.
Напланетянка
• 19 апреля 2025
Ответ дляУказка
Бляха на то ж треба кучу грошей, то лише приватно? Треба в район їхати
Напланетянка
• 19 апреля 2025
Дивно що сипе лише на згинах рук і іноді ніг.
П чухає от сьогодні наприклад все тіло. До цього тиждень не чухало нічого. І навіть не сипало. Ми ходили в гості і до людей з собаками і все таке, ніколи не було що приходив і обсипаний. А тут вже місяць то одне то інше
Указка• 19 апреля 2025
Ответ дляНапланетянка
У мене так починалось слухатись на зап´ясті, потім на згині рук, потім на шиї, я не розуміла що відбувається, потім це все ставало більше і більше, і злилось в один великий червоний бугор. То була кропивніца. І алергічну реакцію дав огірок оброблений хімікатами.
Напланетянка
• 19 апреля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Может на еду какую-то
Поки не можу зрозуміти. Раніше підозрювала мед, він виключив його з раціону, але час від часу це все повторюється, не можу співставити що там був десь якийсь продукт один й той самий.
Напланетянка
• 19 апреля 2025
Ответ дляУказка
Він прийшов з гостей знов обсипаний. То не кропивниця. Їв піцу в сік пив. І дуже свербить все тіло. Після душу каже менше. Ще дала едем
Указка• 19 апреля 2025
Ответ дляНапланетянка
Крапивница это также аллергическая реакция, и нужно выявить на что зуд. У меня зудело сутки, до того как я начала покрываться одним красным сплошным бугром. Не давайте противоаллергическое, посмотрите как его обсыпает ещё сильней. Но причину знать нужно. Если вам и не крапивница, и не анализ это дорого, то что вам посоветовать? Ну продолжайте наблюдать как ребенок мучается
Напланетянка
• 19 апреля 2025
Ответ дляУказка
Це не кропивниця там інший висип
Указка• 19 апреля 2025
Ответ дляНапланетянка
Це не кропивниця там інший висип
Да не важно, крапивница или просто сыпь. Это явно аллергическая реакция
Напланетянка
• 19 апреля 2025
Ответ дляУказка
Це йти з цим до алерголога чи дерматолога ?
Указка• 19 апреля 2025
Ответ дляНапланетянка
Как минимум к семейному, он вас дальше направит