Инстагра_мерша• 19 апреля в 19:56
Iphone чи інша марка?
Ось уже маю четвертий Xiaomi, , усим задоволена,( обираю моделі з потужною оперативкою, гарною камерою...але син усі вуха прожужжав про iPhone... Хто користувався різними телефонами підскажіть невже воно того варто?
Инстагра_мерша
• 19 апреля в 19:58
Ответ дляЗамрійлива
Звичайно. Дайте людям заробити. Син же сам заробляє
Сину 9 років
Замрійлива• 19 апреля в 19:59
Ответ дляИнстагра_мерша
Сину 9 років
І що. Є блогери і тік-токери. Хтозна ж нащо йому такий потужний телефон. Ви були в його школі на перерві?
Черный Ловелас• 19 апреля в 20:00
Если ваш финансовый статус позволяет купить сыну новый айфон то почему нет.
Инстагра_мерша
• 19 апреля в 20:00
Бачу що прийдеться купити щоб розумітися на данному питанні самій. Але питання Iphone менше ламаються у порівнянні з іншими?
Черный Ловелас• 19 апреля в 20:01
Ответ дляИнстагра_мерша
Ремонтопригодность у айфона хорошая но ремонты будут дороже , чем смартфоны на андроиде.
Инстагра_мерша
• 19 апреля в 20:03
Ответ дляЗамрійлива
Він дуже продвинутий для свого віку але поки обходиться моїми вживаними... Але так не скажу що я прямо магнат , але айфон зможу купити, правда думаю що дитині не доцільно давати такої вартості техніку
Замрійлива• 19 апреля в 20:06
Ответ дляИнстагра_мерша
Тобто виграв олімпіаду геніїв? Розробляє роботів і презентує на фестивалях? 200 тис підписників?
Якщо це для вас просто телефон і згодні щороку купляти, то які питання. Будь-який необачний кидок рюкзака або повна довіра однокоасникам та оточенню. Дитина не зможе захистити себе в разі небезпеки крадіжки цінного
Козяка-маляка• 19 апреля в 20:09
У меня ни один телефон не сломался с 1999 года. Меняла от старости только
Инстагра_мерша
• 19 апреля в 20:19
Ответ дляЗамрійлива
В тому то і справу що навіть для себе вважаю це дорогою покупкою ( не тому що не можу дозволити а тому що не розумію сенсу). У свій час подруга не могла навтішатися Самсунгом і все фото...фото... А потім взяло до рук мій HTC ( тоді вони випускало конкурентні моделі ) і каже....та він же просто літає...а Самсунг туго дум.... Отак із цим айфоном .. якщо є потужний нормальний телефон , який мене задовольняє і можу його змінити через 2-3 роки то навіщо в 3 рази переплачувати за айфон?
Брюнетка в Мармеладе• 19 апреля в 20:22
Хочите просто звонілку в якої АКБ на день хватає то беріть огризка
А хочите свободу, вибір, і адекватну ціну то тойже редмі 12 про шикарний телефон
Не люблю натовп• 19 апреля в 20:23
Мені в айфон не вистачає розділення екрана на багато вікон.Тому повернулась на Самсунг S серії.
Замрійлива• 19 апреля в 20:24
Ответ дляИнстагра_мерша
Тобто йому для понтів. Ось і відповідь. Домовляйтесь тоді, що на наступний дасте певну суму, а він збирає іншу частину грошей й купляє айфон
Мене в айфоні не влаштовує, що деякі потрібні програми не встановити. Я не блогер, не знімаю контент. Ксяомі достатньо. Може Самсунг наступний буде
Не люблю натовп• 19 апреля в 20:24
Ответ дляИнстагра_мерша
Айфони,та Інші флагмани беруть заради камери.
У всьому іншому вони не сильно відрізняються від телефонів за 500$
Брюнетка в Мармеладе• 19 апреля в 20:37
Ответ дляНе люблю натовп
Ніколи огризки не лідирували в плані камер
Не люблю натовп• 19 апреля в 20:42
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Dxo ?
Не смішіть,і не згадуйте їх на фото форумах,щоб вас не забанили
Вірте своїм очам,пройдіть сліпі порівняння ,і побачите що в плані відео,рівних Айфону поки що немає.З фото його вже наздогнали.
АБВГДейка• 19 апреля в 21:26
Ответ дляИнстагра_мерша
Айфоны на одну карту, в Сяоми два слота