Всех в сад• 20 апреля в 09:47
Вперше в житті хочу зробити обстеження організму, з чого почати?
Мій сімейний лікар звільнився, в мене його немає. Коли хворію йду в приватну клініку, але зараз це стало надзвичайно дорого. З симптомів маю постійну втому та головні болі, підкажіть з чого почати? І можливо десь є пакети загального чек ап по доступним цінам. М Київ, я молода ще немає 30
Просто звязда• 20 апреля в 09:57
Ви можете підписати договір з терапевтом в приватній клініці. А там в залежності від клініки - щось буде безкоштовно, щось за кошти.
Я до терапевта ходжу безкоштовно. Аналізи частково безкоштовні. Узд теж то за кошт, то безкоштовно.
Я до гінеколога рік тому потрапила, після нього прям повне обстеження пройшла ))))
А починала з загального аналізу крові та узд )
Блакитна устриця• 20 апреля в 09:59
Ответ дляПросто звязда
УЗД у гінеколога по Хелсі безкоштовно
Просто звязда• 20 апреля в 10:09
Ответ дляБлакитна устриця
УЗД у гінеколога по Хелсі безкоштовно
А я не писала конкретно про узд гінеколога.
До гінеколога я теж безкоштовно ходила на узд, а нещодавно узд щз робила то сплачувала (хоча терапевт казала що може до іншої людини записати, безкоштовно. Через місяць десь).
Тому і написала що є за кошти, а ж безкоштовне.
Сарафанное радио• 20 апреля в 10:10
Підіть до сімейного любого, ж приватні що підписують декларацію.
В києві наприклад Мій лікар, мережа PULSE
Отримаєте частину обстежень безплатно, наприклад 40+ список
45+ список
Від узі до лабораторних, мамографіі
Навіщо вам все платити?
По крові треба Ттг, Ліпідний профіль, оак, ниркові, печінкові проби, глюкоза, феритин, краще пакет Біохімії.
По узд - черевної порожнини, узі сосудів голови і шиї якщо болить голова, інтравагінальне, ізі щитовидки
Мамографія
Гігеколог Пап тест
45+ список
Від узі до лабораторних, мамографіі
Навіщо вам все платити?
Мамографія
Гігеколог Пап тест
Маю натхнення• 20 апреля в 10:30
Я ось вчора встановила додаток lilo і оплатила підписку на рік, 35000, з оплатою частинами моно банку, по 2900 за місяць. Там мені дали як особистого лікаря, йду у вівторок і далі має бути саме обстеження і т.д. На базі Добробуту.
Всех в сад
• 20 апреля в 10:31
Ответ дляМаю натхнення
Ого цікаво, це означає що все буде безкоштовно? Я якраз і лікуюся найчастіше в добробуті по поряд
Маю натхнення• 20 апреля в 10:35
Це як страховка. Там не входить хронічне, що було до початку страховки - у мене гіпотеріоз давно, гормони ніхто мені не оплатить вже. Психіатрія не входить (мій рхп, на жаль, психіатра не дадуть), онкологія. А основна частина - так, лікар, обстеження, ліки, яки вони пропишуть, усе має бути повністю оплачено ними.
Всех в сад
• 20 апреля в 10:36
Ответ дляМаю натхнення
Цікаво)
Губки-уточкой• 21 апреля в 02:29
Ответ дляБлакитна устриця
ОАК, ферритин, железо, ТТГ, т3, Б12
Для чего сдают Б12?