З вишневого садка• 20 апреля 2025

Медицина у нас і в Німеччині, мої висновки

Прожила 2 роки в Німеччині 2.5 роки, повернулася в Україну, вийшла на работу. Починає в мене боліти на одній нозі стопа, на іншій коліно. Записуюсь до лікаря в Інститут ортопедії. Прийом 500 грн. 10 хвилин я була у лікаря, у вас плоско вальгусна деформація стоп, при цьому огляда ніг не було, він тільки візуально подивився. Зразк направив на Мрт і робити устілки індивідуальні. При цьому не спитавши є а мене можливість чи ні, можливо можно зробити ренген, раніш Мрт не було і діагнози ставили. Лікування ніякого не прописав. Мрт двох ділянок 5 ті устілки 4т. В Німеччині моїй дитині раз в рік роблять устілки на 3 пари взуття при такому діагнозі
Inconvenient• 20 апреля 2025
Ответ дляЖдушечка
Страхова медицина є і в Україні. Просто в нас вона добровільна, а в Європі обов´язкова. Так само можна оплачувати медичну страховку і спати спокійно. Я оплачувала своїй доньці повну медичну страховку, і так само ’безкоштовно’ вона мала всі медичні послуги і ліки, діагностику. Зараз я залишила тільки страховку на нещасні випадки та госпіталізацію. Оплачую 1300 грн в рік. Скористалися один раз, страховка покрила всі витрати в Охматдит. В нас економлять на медичному страхуванні, а потім жаліються що гроші носять лікарям.
В Україні основна проблема - знайти кваліфікованого і порядного лікаря, і я охоче платитиму йому в карман, і за обстеження - також, оскільки розумію, що зарплати в них сміхотворні, пенсії будуть такими ж. Я б навпаки, хотіла б, щоб він був особисто зацікавлений, тому у страховці не бачу сенсу. Україна живе за іншими законами.
Квітка Миру• 20 апреля 2025
Ответ дляInconvenient
Та як раз таки в Україні,не проблема знайти лікаря кваліфікованого,це за кордоном проблема,навіть приватно.
Khmelnichanka• 20 апреля 2025
Ответ дляКвітка Миру
А що з вами такого страшного відбувається,що ви швидку так часто викликаєте?
Це не зіі мною. Це з дитиною ( дорослою). Систематична втрата свідомості від пари годин до 7 діб ( дисоціативні розлади і пов»язані з ними стани). Це не загрожує безпосередньо життю, але значно знижує його якість. Ну і можна загинути від травмування в момент нападу (((((. Якось так.
А всім форумським « клоунам» з вічно хворою головою - просто побажаю здоров» я )))))
Ждушечка• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
В Україні є страхова медицина на районну поліклініку, яка за конституцією має бути безкоштовною? Чи все ж таки на приватний Добробут? Мова про державні заклади, гарантовану законом безоплатну медицину. Страхова в Україні це не страхує ) бо за законом це і так ’безкоштовно’.
В нас є система медичних гарантій. І все, що по ній є безкоштовним. Наприклад, я нею користуюся. І весь пакет послуг по віку отримую. І це дійсно безкоштовно, так як по 200 євро ніхто за це із зарплати не вираховує. Якщо мені потрібно більше, так я плачу через касу в поліклініці, до ендокринолога я ходжу і записуюсь на платний прийом, тому що мені так зручно, він коштує аж 450 грн, раз на рік контроль.
Inconvenient• 20 апреля 2025
Ответ дляКвітка Миру
Ще й яка проблема, тим більше, що медицина в Україні відстала років на 40 - 50. І порядного ще треба знайти. В Ірландії сільська GP, до якої звертаюся і я, і сусіди - дуже кваліфікований лікар. І в Канаді, в університетській клініці, теж дуже гарний лікар.
Ждушечка• 20 апреля 2025
Дійсно за що я вдячна німецькій страхівці, так це за вакцину для доньки від ВПЧ, без проблем зробили три дози. А в нас в Україні я чекала на неї два роки и не дочекалася, так як три дози в кабінети щеплення не постачають зовсім, або дуже обмежену кількість.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
У всех украинцев прибывших в Европу для защиты есть пометка UKR - Ukraine))) только поляки не стали заморачиваться и оставили её такой. А другие страны внесли свои названия для таких как Вы.
Де вона у мене є? У вашій фантазії? Чого тільки не прочитаєш від місцевих експерДів...
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляКвітка Миру
А коли до окуліста в Україні йдете,це ви вуззький спеціаліст,ви теж нічого не платите .Ви якось перекручуєте,все що можна.Щоб вам у Франції зробили безкоштовно операцією,за це вже заплатили французи
Ви окуляри в Україні безкоштовно отримуєте? А у Франції так. І лінзи безкоштовно. І операція з катаракти безкоштовно. Що з цього безкоштовно в Україні? І так, я сама сплатила податки) так само як платила їх в Україні. Тільки в Україні я платила, а взамін не мала нічого безкоштовного. Тут плачу і маю.
Сон і дрімота• 20 апреля 2025
Ответ дляЖдушечка
То ви повинні знати, що німці, щоб їх лікували оплачують Privatversicherung. А в нас якраз сама мінімальна німецька Grundversicherung.
я знаю) у мене саме gesetzliche Krankenversicherung (немає такої медичної страховки в Німеччині як Grundversicherung)
Private Krankenversicherung відрізняється від gesetzliche Krankenversicherung вартістю щомісячної сплати (у приват вартість менше!), порядком надання і сплати за послугу (у приват пацієнт спочатку завжди! сплачує повну вартість послуги(навіть операції), а потім вже обговорює компенсацюю зі страховою). Тому і лікарям (і лікарням) ’приємніше’ спілкуватися з приват-пацієнтами (гроші швидше поступають до них, і може трохи більше поступить, аніж з gesetzliche пацієнтів), тому і термін таким пацієнтам легше та швидше дають. Такі приват страховки мають сенс у молодих, малохворіючих людей. Але, перехід до ’державної’ з ’приватної’ з певного віку заборонений, і ще деякі є ньюанси, де ’державна’ виграє
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляЖдушечка
Так так само і у Франції. Різниця в тому, що ви за цими гарантіями за все платите самі, крім сімейного) а французи платять, наприклад, за імпланти зубні, але безкоштовно ставлять цирконієві коронки. Платно роблять пластичні операції, але абсолютно безкоштовно по гінекології, лор, шлунок і т.д Відчуваєте різницю?
Квітка Миру• 20 апреля 2025
Ответ дляInconvenient
В мене зовсім інший досвід.Це ваша сільська лікарка сказала,що у вас немає грижі,і вилікувала за тиждень? Для мене щось чудне ви пишите,в мене в самої хвора спина і є грижі,ніхто мені операцію не пропонує,бо для неї треба показання .Ось за кордоном знайти адекватного лікаря,я не можу.В Україні,в Харкові без проблем
Квітка Миру• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Ви доросла отримуєте безкоштовно окуляри,чи може тільки дитина? Так в Україні й ціна на окуляри з лінзами,дещо інша ніж за кордоном.До окуліста ходила безкоштовно постійно,в мене мвопія з дитинства,в доньки теж.За кордоном доньку водила в приватну,бо як ви говорите безкоштовно півроку не могли,окуляри підібрати і визначити,є а неї міопія чи немає
Твердая валюта• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Вот тут соглашусь. Толку что я в Украине 25 лет платила налоги? Где они? Куда шли? А в Германии я если что-то плачу, то и получаю взамен. То есть мне не жалко платить налоги.
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Мова ж не про сімейного лікаря, а медичну допомогу? А це і вузькі спеціалісти, включаючи аналізи і обстеження, і стаціонар з операціями, і стоматологія. Ось це у Франції гарантується безкоштовно. Включаючи онколікування і ліки. А не ’йдете до сімейного’. За ті самі податки ви отримуєте ніщо порівняно з французами.
Сестра моего брата першим ділом після Франції біжить по лікарях в Харкові по приїзді. Так що смішно читати.
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
У моїй tabulation немає ’податка на медицину’. Очевидно, французький бухгалтер не в курсі про його існування, рівно як і податкова. Але ж порадницям з України ’видніше’. То яка ставка такого податку?
Яка раз на рік коли отримуєте виписку від шефа у вас там немає страхування? В Польщі є 💯
МинерАлочка• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Я багато років платила податки, щоб зараз вас ’на халяву лікували’, щоб ви сиділи і раділи, що ви приперлися лікуватися на сплачені мною податки.
Так само і в Німеччині. І в Німеччину целеспрямовано їдуть для медичного туризму.
Та, німці вже прикриють це..бо то ж жах..до лікаря не попасти..черги з українців.
Писали, що новоприбулим будуть давати тільки базову медичну допомогу.
Столічна штучка• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Сестра вашого брата? Це як
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Сестра вашого брата? Це як
Тьху. Сестра мого чоловіка))
Пульт от линолеума• 20 апреля 2025
Ответ дляМальчижка
да...я ночные стоматологом работаю, когда норвежцу 15 имплантов нужно поставить
зубы у норвежцев звиздец сточены к 40, как у кроликов
Це зуби.
Хто в Україну їде на лікування онкології, трансплантацію чи на лікування складних генетичних захворювань?
ДелиВерка• 20 апреля 2025
Ответ дляПП-шница
Останнім часом, щось лікарі не роблять огляд, на аналізи, узі, мрт одразу направляють.
про зонд забули,(фзгд) глотати шланг чи як його там, і пофіг на узі яке сама і робила лікар. без зонду нафіг нажаль
Пульт от линолеума• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Як ці французи мають середню тривалість життя 80+ при такій поганій медицині. Просто дива, не те що Україна.
Интимная• 20 апреля 2025
Ответ дляЖдушечка
Я б так не сказала б, з приватним страхуванням ви хіба що швидше потрапите до лікаря, або до тих хто працює з приватною, але і коштує вона будь здоров, + потім складнощі з поверненям до державної. Німці просто мігрують від страхової до страхової, і отримують бонуси. Я спочатку теж вибрала найбільшого оператора, а потім пошукала, проаналізувала, то і гарну страхову обрала, хоч і не гіганта(як мені потім дзвонила попередня страхова і питала чого покидаю їх, бо вони ж такі гіганти), і стоматологію більше покриває, і за перехід 200€ отримала, дрібниці але приємно
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКвітка Миру
Так в Україні теж податки йдуть на медицину.
Окуліст то безкоштовно, а от окуляри зробити, чи лікувати зір, робити операцію ям це вже за гроші. А в більшості країн Європи все це покриє страховка(той самий податок) і не потрібно буде за це платити.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКвітка Миру
В Україні це велика проблема.
Я лікаря гінеколога дуже довго шукала, так це Київ. Вже мовчу про невеликі міста чи села, де їх не має. Де погана матеріальна база, що навіть мазок не здадуть, тому що реактивів не має. А якщо дитина з інвалідністю, то це взагалі жесть, спеціалістів одиниці.
В Києві так, простіше, але Україна це не весь Київ.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляКвітка Миру
Всі отримують окуляри безкоштовно: і дорослі, і діти. У нас зворотня ситуація: в Україні казали, що окуляри не потрібні і міопії не знайшли. За кордоном знайшли міопію і прописали окуляри.
Квітка Миру• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Так може її просто,на той момент ще не було.В моєї тільки ось в десять років знайшли,ми просто обоє в окулярах,і те що в дитини вона буде,знали з її народження
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляКвітка Миру
І астигматизм теж не помітили? І це при скаргах на зір?...
Inconvenient• 20 апреля 2025
Ответ дляКвітка Миру
Мені особисто не пропонували, а настирливо навязували 6 приватних лікарів, навіть не оглянувши. Показань не було. Я б хотіла , щоб це було неправдою.
Inconvenient• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
І в Ірландії теж можна отримати окуляри безкоштовно, але виглядають вони не дуже. За 200 Євро можна купити 2 пари.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляInconvenient
У Франції це пристойні окуляри, в нормальній оправі. Якщо хочете оправу Діор чи Гуччі, то за це доведеться доплатити)