З вишневого садка• 20 апреля 2025
Медицина у нас і в Німеччині, мої висновки
Прожила 2 роки в Німеччині 2.5 роки, повернулася в Україну, вийшла на работу. Починає в мене боліти на одній нозі стопа, на іншій коліно. Записуюсь до лікаря в Інститут ортопедії. Прийом 500 грн. 10 хвилин я була у лікаря, у вас плоско вальгусна деформація стоп, при цьому огляда ніг не було, він тільки візуально подивився. Зразк направив на Мрт і робити устілки індивідуальні. При цьому не спитавши є а мене можливість чи ні, можливо можно зробити ренген, раніш Мрт не було і діагнози ставили. Лікування ніякого не прописав. Мрт двох ділянок 5 ті устілки 4т. В Німеччині моїй дитині раз в рік роблять устілки на 3 пари взуття при такому діагнозі
Inconvenient• 20 апреля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
мать моя женщина
для любого кто проходил онко - ваши истории максимально стремно и примитивно выглядят
писать - это не ваше
А ваше - єто лгать и лицемерить, прикріваясь корпоративной єтикой?
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
У моїй tabulation немає ’податка на медицину’. Очевидно, французький бухгалтер не в курсі про його існування, рівно як і податкова. Але ж порадницям з України ’видніше’. То яка ставка такого податку?
Его нет потому, что статус у Вас укр пон маете Вы это или нет????
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляКвітка Миру
В сенсі,ну ви ж до сімейного лікаря коли йдете в державному поліклініку,ви ж нічого не платите.Ось з ваших податків,вона й фінансувалася
Мова ж не про сімейного лікаря, а медичну допомогу? А це і вузькі спеціалісти, включаючи аналізи і обстеження, і стаціонар з операціями, і стоматологія. Ось це у Франції гарантується безкоштовно. Включаючи онколікування і ліки. А не ’йдете до сімейного’. За ті самі податки ви отримуєте ніщо порівняно з французами.
МатьЧасть• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
В Україні є страхова медицина на районну поліклініку, яка за конституцією має бути безкоштовною? Чи все ж таки на приватний Добробут? Мова про державні заклади, гарантовану законом безоплатну медицину. Страхова в Україні це не страхує ) бо за законом це і так ’безкоштовно’.
Вы можете многие услуги получить бесплатно, если пойдете к семейному и будете талончики ждать к специалистам
Ту проблема не в системе а в том, что у нас платят налоги чуть более 9 млн. А пенсов уже 11 млн
Vita_Nikolaeva• 20 апреля 2025
Ответ дляInconvenient
причем здесь ’корпоративная этика’?
вам просто слово это нравится что вы его в диалоги вставляете?
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Ключевое слово французы)))) которые много лет вносят свой вклад)а вы приперлись и сидите там радуясь халяве ))
Я багато років платила податки, щоб зараз вас ’на халяву лікували’, щоб ви сиділи і раділи, що ви приперлися лікуватися на сплачені мною податки.
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляМатьЧасть
Весь почти фонд соц страхования идёт на пенсии, плюс часть из поддазолного, из-за демографической ситуации.
Всі пенсійні виплати в Україні йдут зараз ь на транші з-за кордону. Це вам для загального розвитку.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляЖдушечка
Страхова медицина є і в Україні. Просто в нас вона добровільна, а в Європі обов´язкова. Так само можна оплачувати медичну страховку і спати спокійно. Я оплачувала своїй доньці повну медичну страховку, і так само ’безкоштовно’ вона мала всі медичні послуги і ліки, діагностику. Зараз я залишила тільки страховку на нещасні випадки та госпіталізацію. Оплачую 1300 грн в рік. Скористалися один раз, страховка покрила всі витрати в Охматдит. В нас економлять на медичному страхуванні, а потім жаліються що гроші носять лікарям.
Ну от в Польщі з брутто вичисляють податок, туди ж входить соц страхування до зусу, не памʼятаю скільки %.
Ця страховка покриває повністю все.
Можна взяти собі додаткову від 90 злотих щомісяця і мати доступ до приватних клінік.
Ця страховка покриває повністю все.
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Странно, что на Алишера кому то мило улыбаються и оказывают услуги бесплатно. А таких как Вы хотят поиметь на 40 грн))))
Анонимарик• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Какие еще податки вы платили?
Вы врете в каждом своем комменте , капец просто
барабанщица• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Єдине, що я розумію - ви не в адекваті. Я не в Польщі)
Интимная• 20 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Це не обгадити , тут багато пишуть що в Україні медицина краща, але вона краща тільки якщо грошей багато. Я не зрозуміла прийому у лікаря я МРТ і без нього могла зробити, і устілки теж замовити без нього, ліків він ніяких не виписав для полегшення стану. 500 грн за 10 хвилин такої консультації на мій погляд забагато.
Ну якщо на соціалці бути то все здається безкоштовним, а коли працюєш то 300-400€ будьласка в касу.
У мене мама так до пульмонолога в Німеччині пішла, її навіть не слухали, сказали алергічна астма, а тести наступного разу, а це аж через 7 міс.
Inconvenient• 20 апреля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
причем здесь ’корпоративная этика’?
Тому що найввічливіший вираз , який можна використати. Я б охоче написала, що я про таких як ви думаю.
Vita_Nikolaeva• 20 апреля 2025
Ответ дляInconvenient
еще раз - причем здесь корпоративная этика?
вы имеете представление о чем вы вообще говорите ?
Inconvenient• 20 апреля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Еще как имею.
Гопница-Советчица• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
У всех украинцев прибывших в Европу для защиты есть пометка UKR - Ukraine))) только поляки не стали заморачиваться и оставили её такой. А другие страны внесли свои названия для таких как Вы.
МатьЧасть• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Мне не надо для общего развития, лучше сами почитайте что-то на тему налогов
Ms. Любмая жена• 20 апреля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Я за Польщу плюсую.
Ніколи не розуміла тих людей які сруть європейську медицину.
Просто потрібно знати свої права і буде легше жити.
Моя донька спала в обморок в школі. У швидкій перевірили; кров аналіз ЗАК, цукор, залізо, серце перевірили , прокапали і за 30 хвилин була «нова» дитина.
А у мене в Німеччині дитина втратила свідомість на уроці, пішли до лікаря, прошу дати направлення на загальний аналіз крові, а лікарка каже - у неї з кров´ю все гаразд, я по очах бачу.
От чесно, не знала ще таких передових методів, щоб по очах видно було рівень гемоглобіну.
Анонимарик• 20 апреля 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Бідна дитина.. бідні батьки
Сама собі лікар• 20 апреля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
С какого перепугу я должна радоваться за тролля, который засирает Украину сидит в праздник
Ну за других порадуйтесь
Сизоока бестія• 20 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Вальгус не лікується. Або устілки, або операція
Khmelnichanka• 20 апреля 2025
Не читала жодного коменту, лише старпост.
Про власний досвід скажу.
Німеччина.
До сімейного лікаря можна потрапити день в день.
Планові обстеження - у вузьких фахівців мінімум 6 місяців очікування.
В тому числі - із хронічними захворюваннями.
Рішення з приводу встановлення чи НЕвстановлення інвалідності - очікквання більше року ( вже майже два, «ждем-с»…)
Ургентна медицина - на висоті.
Якщо виклик швидкої буде визнано виправданим , тоді доплата суто символічна 10 євро.
В нас таких викликів за минулий рік - близько 15 ( і вже 2 в цьому році).
За всі - лише доплачували.
Висновків не роблю.
Про власний досвід скажу.
Німеччина.
Ургентна медицина - на висоті.
За всі - лише доплачували.
Висновків не роблю.
Твердая валюта• 20 апреля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Это Вы про ту тему где женщина обвиняла врачей? Ну какая инфекция ?
Не помню. Я всю не читала. Она писала, что после операции на шейке бедра маме было плохо. Оказалось, что врачи занесли ей какую-то инфекцию или что-то в этом роде.
Квітка Миру• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
А коли до окуліста в Україні йдете,це ви вуззький спеціаліст,ви теж нічого не платите .Ви якось перекручуєте,все що можна.Щоб вам у Франції зробили безкоштовно операцією,за це вже заплатили французи
Твердая валюта• 20 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Удалено администрацией...
Твердая валюта• 20 апреля 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Та ладно. У меня кровь взяли на анализ даже когда не нужно было. Бо страховая же оплатит анализ.
Квітка Миру• 20 апреля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Про власний досвід скажу.
Німеччина.
Ургентна медицина - на висоті.
За всі - лише доплачували.
Висновків не роблю.
Про власний досвід скажу.
Німеччина.
Ургентна медицина - на висоті.
За всі - лише доплачували.
Висновків не роблю.
А що з вами такого страшного відбувається,що ви швидку так часто викликаєте?
Ждушечка• 20 апреля 2025
Ответ дляСон і дрімота
в ’наших українців’-біженців точно така страховка, як і у мене, як і у німців, не мінімальна
То ви повинні знати, що німці, щоб їх лікували оплачують Privatversicherung. А в нас якраз сама мінімальна німецька Grundversicherung.
Твердая валюта• 20 апреля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Про власний досвід скажу.
Німеччина.
Ургентна медицина - на висоті.
За всі - лише доплачували.
Висновків не роблю.
Про власний досвід скажу.
Німеччина.
Ургентна медицина - на висоті.
За всі - лише доплачували.
Висновків не роблю.
Писала недавно. К гинекологу удалось попасть на следующий день после обращения. Сделали спец термин. Ещё через 3 дня попала на мамограффию. Так что про полгода это вы чересчур. Хотя зонд глотать действительно нужно ждать несколько месяцев.