З вишневого садка• 20 апреля 2025
Медицина у нас і в Німеччині, мої висновки
Прожила 2 роки в Німеччині 2.5 роки, повернулася в Україну, вийшла на работу. Починає в мене боліти на одній нозі стопа, на іншій коліно. Записуюсь до лікаря в Інститут ортопедії. Прийом 500 грн. 10 хвилин я була у лікаря, у вас плоско вальгусна деформація стоп, при цьому огляда ніг не було, він тільки візуально подивився. Зразк направив на Мрт і робити устілки індивідуальні. При цьому не спитавши є а мене можливість чи ні, можливо можно зробити ренген, раніш Мрт не було і діагнози ставили. Лікування ніякого не прописав. Мрт двох ділянок 5 ті устілки 4т. В Німеччині моїй дитині раз в рік роблять устілки на 3 пари взуття при такому діагнозі
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Для того, щоб обслуговуватися, потрібно підписати договір.
В мене не має скарг. Я записують без проблем, дітей записую також.
Ви впевнені, що дитина ваша десь ходила?
Я спілкуюсь з нашим педіатром в пшеходні. Скарги для скерування обов´язкові. Якщо їх немає - скерування вам не потрібно. І обстеження планове для молодих не варіант
Сон і дрімота• 20 апреля 2025
Ответ дляЖелезобетон
А чего так дорого? Разве не оплачивается страховка из зарплаты?
это и есть отчисление с зарплаты, в зависимости от суммы брутто, вот у меня 1000 каждый месяц, обязательный взнос
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ дляСон і дрімота
1000 это не страховка. Это налоги и страховка
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви створили проблему там, де її не має.
Страховка є на статусі укр
Переклад документів теж можна зробити
Записатися до профільних лікарів через сімейного не має проблем.
Якщо стан критичний - сор, там все зроблять
Страховка є на статусі укр
Переклад документів теж можна зробити
Відсортуйте мої коментарі. Про сор писала - не зробили.
Проблема, що він приходив до сімейного і на той момент серйозних скарг не було. Документи з собою були. Просив направлення до ортопеда тоді. Сказали, що якщо скарг немає, дати направлення не можуть. Приходити,коли будуть скарги.
Ось прошу щоб сходив, бо скарги періодично є. Але з тим минулим досвідом йти не хоче, типу витратити день мінімум, а підсумок буде такий самий.
Железобетон• 20 апреля 2025
Ответ дляСон і дрімота
Ну тогда у вас, наверное, оклад ого-го. У меня снимают 200 с чем-то
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ дляКвітка Миру
Ну якщо,казати що скарг немає,то звісно не дадуть
Він прийшов з документами, що було онко, що потрібен контроль стану. Що інвалідність і діагноз по ортопедії і по неврології. Це те що брпвз собою.
Ось щодо контролю стану і звертався.
Так, скарг не було, бо на той момент всі наші лікарі ввели в ремісію.
Наразі три роки без контролю спини, і всього іншого.
Ось щодо контролю стану і звертався.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
Я без проблем записала дітей до ортопеда, хоча проблем в них не має, є в анамнезі вальгус. Цього достатньо, щоб записатися до лікаря без скарг.
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так, бо не один ходив.
Сон і дрімота• 20 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
это налог именно только на медицинскую страховку, другие налоги есть, 45% от суммы брутто
Сон і дрімота• 20 апреля 2025
Ответ дляЖелезобетон
да, голубая карта
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Чому витратити день?
Записуєтесь до сімейного на конкретний час, приходите.
Сорі, таке відчуття, що ваша історія видумана.
Для сімейного лікаря достатньо мати в анамнезі проблеми, щоб отримати направлення.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Ось щодо контролю стану і звертався.
Документи з перекладом, затверджені нотаріально?
Те, що ваша дитина 3 роки без контролю в Польщі, це ваш косяк. Тому що для Польщі не ж проблемою бути на обліку в профільного лікаря.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Так, бо не один ходив.
Ну ви за три роки не були в Польщі і не допомогли їй?
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ дляСон і дрімота
Ясно
Вилосипедниця• 20 апреля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
І я не вірю. От не вірю хоч що зробіть мені.
Тому оті обсирання европейською медицини потрібно ділити на 10 як мінімум
Ага,на 50 разделите.Медицина никудышняя в ваших явропах и это факт.Своими глазами увидели,ваша вера до одного места,можете дальше не верить.
ТебеОноНадось• 20 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Навіщо мені вірити не вірити)я по факту кажу як є)
Мой завтрак• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я записую дітей. І при мені записують скарги щоб видати скерування, про що ви мені кажете?? Графа скарги має бути заповнена
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Дадуть.
От порадьте лікаря, якиі дасть, йому інший попався. Живе недалеко від центру.
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Вам страховка потрібна з доступом до лікарів.
Але вам спочатку потрібна страховка зі статусом укр
За статусом укр і так безкоштовна медицина, принаймні основне. Просто не можна заключити декларацію з певним сімейним.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Ви гадаєте, що можете прийти в будь яку і потрапити на консультацію чи як?
З вишневого садка
• 20 апреля 2025
Ответ дляСон і дрімота
А який у вас податковий класс у мого чоловіка 30 відсотків це всі відрахування
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Контрольне слово ’дітей’.
І вальгус мабуть ставили там же?
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
В чому саме?
Песель в дитини ж є, вірно?
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому витратити день?
Можливо, якщо б проблеми діагностували місцеві лікарі, то проблем би не було.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Контрольне слово ’дітей’.
І вальгус мабуть ставили там же?
Ні, документи переведені і нотаріально завірені.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
В чому проблема за 3 роки підтвердити діагнози, перекласти документи, знайти воно лікаря?ну от три роки дитина в Польщі.
Анонимушка• 20 апреля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Автор, так в чем именно сейчас у вас затык ?
Вы недовольны что мрт в Украине платно?
Вы хотели бы мрт бесплатно?
И устилки бесплатно тоже?
Вы недовольны что мрт в Украине платно?
Вы хотели бы мрт бесплатно?
И устилки бесплатно тоже?
Кроме как бесплатно, другого варианта нет? Цена должна быть адекватная и доступная для разных слоев населения.
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Була 2 рази. Я не знаю мови, помічник з мене так собі. Тут скоріше він би водив мене, а не я його.
З ним тоді ходила моя сестра.
З вишневого садка
• 20 апреля 2025
Ответ дляСон і дрімота
да, голубая карта
Ви голубу карту отримували після робочої візи або зразу з 24 параграфа. У мене чоловік хоче перейти.
ТебеОноНадось• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Хто сказав? У мене і малої укр. Є декларація. Правда я працюю