З вишневого садка• 20 апреля 2025

Медицина у нас і в Німеччині, мої висновки

Прожила 2 роки в Німеччині 2.5 роки, повернулася в Україну, вийшла на работу. Починає в мене боліти на одній нозі стопа, на іншій коліно. Записуюсь до лікаря в Інститут ортопедії. Прийом 500 грн. 10 хвилин я була у лікаря, у вас плоско вальгусна деформація стоп, при цьому огляда ніг не було, він тільки візуально подивився. Зразк направив на Мрт і робити устілки індивідуальні. При цьому не спитавши є а мене можливість чи ні, можливо можно зробити ренген, раніш Мрт не було і діагнози ставили. Лікування ніякого не прописав. Мрт двох ділянок 5 ті устілки 4т. В Німеччині моїй дитині раз в рік роблять устілки на 3 пари взуття при такому діагнозі
Квітка Миру• 20 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Він сказав що ренген це не інформативно для нього, я зроблю МРТ не проблема, але у нас якщо є гроші то в медицина нормальна, якщо ні то вибачайте. У пенсіонерів пенсія 3-4 т мають вони змогу зробити МРТ і замовити собі устілки, або якщо у тебе зп 15 т і двоє дітей.
Ааа почалося,тоді пропонуйте і в Україні робити медицину страхову
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
А чому ви не пішли до ортопеда в Німеччині?
Мальчижка• 20 апреля 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Україна лідер в медицині, авжеж, всі намагаються лікуватися тільки тут, відбою нема від медичного туризму. Куди там Америці, Ізраїлю, Європи
да...я ночные стоматологом работаю, когда норвежцу 15 имплантов нужно поставить
зубы у норвежцев звиздец сточены к 40, как у кроликов
ТебеОноНадось• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
А як поїхати в іншу лікарню?
От на прикладі сина. Він сидить кілька годин в СОР, погано й так, сусід тримає на ногах щоб не падав. Наступна СОР або нічна не близько, і там черга почнеться спочатку, і не факт що по іншому приймуть. А ще ж доїхати в такому стані потрібно
У інший сор. Якщо у вас був поганий приклад цієї лікарні то на такого разу не їдьте туди.
Але не повірю що дитина лежить погано і ніхто не допоможе
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Тому шо Німеччині страхова медицина.
А в нас просто «безкоштовна»
Вапщета• 20 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
А вам то что до тех пенсионеров ? Это не ваше дело . А если так жаль их - то попросите мужа профинансировать лечение тех пенсионеров . Не словом , а делом - как говорится .

У вас же муж работающий не на минималку - вам точно хватит.
Я только за!• 20 апреля 2025
Дитячі устілки нам і в Україні безкоштовні
ТебеОноНадось• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Це не постійні приступи. Хто стикався з мігренями знає - що може рік не бути, а потім кілька підряд. Спрогнозувати коли буде наступний неможливо. А поза приступом показники раніше були в нормі.
Приступ був ввечері, пшиходні вже не працювали. Тільки СОР і нічні. Пішли до найближчої.
Наступного разу туди не ідіть.
То така сор, бо зазвичай вони хороші і оперативні.
Квітка Миру• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Все рівно,треба на огляд до невролога йому записатися,як раз поки лікар дасть направлення,то час пройде.В пшиходні відразу вас ніхто не прийме,на сор відправлять,навіть якщо вдень
Саджу все зарання• 20 апреля 2025
В інститут автор поїхала, бо в неї немає декларації із сімейним, щоб взяти безкоштовне направлення до ортопеда. А то вона пише, я працюю і мені близько сходити в інститут. І тут же пише , що буде повертатись у Німеччину . Приїхала попрацювала і назад до Німеччини
Вапщета• 20 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Я тут вже 5 місяців, і мені не 20 років. І питання не усі так швидко вирішуються нажаль
Вы не засиживайтесь

Там у вас отличная медицина в Германии и муж ненаминималку стынет . А то он еще начнет вокруг осматриваться в ваше отсутствие ))) а вам еще пенсионеров лечить , которых вам так жаль 😄
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
У сина вальнус сильный і по хребту в Україні була інвалідність до 18р
З початку війни в Польщі, можна сказати з 18 років. Намагався потрапити до ортопеда - скарг немає, тому не записали. Те що потрібно проходити огляд хоча б раз на рік, їм не цікаво. Повинні бути реальні скарги на стан, біль абощо.
Ось буде знову намагатись потрапити.
Не правда.
В Польщі без проблем сімейний дає направлення, тим паче у вас в анамнезі інвалідність.
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Не дитина, а чоловік. 18 років.
До дитини можливо був би інший підхід.
Не вірте, як є. Від того вірите ви чи ні - ситуація не змінилася б.

Після того не ходив. Просто передала ліки від мігрені,які порадив наш лікар.
Тоді був лише нурофен, який не допоміг.
автор З вишневого садка • 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Не боліло в мене, перший раз таке з однієї сторони на стопу не можу стати, з іншої коліно болить.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Таке свято сьогодні, але якомусь тугодумцю не йметься обгадити Україну
Людина порівнює.
КрестьянинДиор• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Бо там чекати 6-12 міс. А тут вона за 10 хв попала до ньоно. Заплатила 10 евро і чимось недовольна.
Квітка Миру• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Не дитина, а чоловік. 18 років.
До дитини можливо був би інший підхід.

Тоді був лише нурофен, який не допоміг.
То треба змінити сімейного врача, якщо цей не дає направлення
ТебеОноНадось• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Не дитина, а чоловік. 18 років.
До дитини можливо був би інший підхід.

Тоді був лише нурофен, який не допоміг.
Тоді страховку купіть. Чоловіку 18 років.
сЛАдКОежКА• 20 апреля 2025
Ответ дляКвітка Миру
так в Україні треба буде і поліс платити і лікарю заносити
Ответ дляСаджу все зарання
Я вже 5 місяців в Україні вийшла на работу після декрету, деякі питання і по роботі потрібно було вирішити. І догляд за дитиною я можу до 6 років взяти, це не проблема.
Vita_Nikolaeva• 20 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Автор, так в чем именно сейчас у вас затык ?

Вы недовольны что мрт в Украине платно?
Вы хотели бы мрт бесплатно?
И устилки бесплатно тоже?
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ дляКвітка Миру
Заставляю піти до терапевта. Тому що за три роки потрібно і аналіз зробити для контролю (після онко щопівроку потрібно б), і спину перевірити, і щодо мігреней - а вони можуть від спини залежати теж.
Але після минулих ’зустрічей’ з медициною - не знає куди йти щоб було не так, як тих разів. Тобто не знає певного лікаря, який би нормально призначив обстеження.
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ну и что, у моей дочери изжога, каждый день боль. Знаете сколько мы ждали приёма у гастроэнтеролога? 6 мес. По направлению!!!!! А до этого, делай что хочешь. Так же и с неврологом. Ежедневно мигрень. Это хорошо, что я ей давала свои таблетки, с Украины. Невролог ждали 5 мес. По направлению.
Сын сейчас гастрика ждёт, ещё осталось 3 мес ждать, я уже дни считаю.
Нет, меня такая медицина никак не вдохновляет. Только к педиатру можно быстро попасть. А он может только нурофен выписать и воду. Даже анализ крови я с боем добивалась, сделал через неделю!!!!! Температуры 40 у ребенка 6 лет. В итоге воспаление лёгких. Что пережил ребёнок эту неделю даже не буду описывать. Шикарная медицина. Главное не помереть пока ждёшь. Если б не лекарства из Украины, даже не знаю....
Тривалість життя говорить про те, що медицина якісніша.
Квітка Миру• 20 апреля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Сімейний дасть направлення,тоді можна знайти по нфз по відгуках лікаря,вони ж не дають до конкретного лікаря,ви самі шукаєте.
Vita_Nikolaeva• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
На тривалість життя не одна медицина впливає

А багато інших факторів , окрім медицини
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляДідова баба
Устілки 4 т?????
Я до війни робила устілки, то коштували вони 2700.
Саджу все зарання• 20 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Шось у вас так все не в´яжеться. Так ви у Німеччині, чи в Україні, чи після декрету? Всюди.. При чому тут догляд за дитиною якщо ви у Німеччині?? Ви йшли до ортопеда взагалі
Той нещасний ортопед стдить і гикає на Великдень
сладкий_ноябрь• 20 апреля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva

Але медицина одна з ключових.
Ирина Веселуха• 20 апреля 2025
Дітям до 15 років безкоштовно устілки , вам би вони і в Німеччині не обійшлися безкоштовно
Крайня невістка• 20 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не правда.
Якщо ви знаєте нормального лікаря в Варшаві по НФЗ - порекомендуйте. Бо поки так. На данный момент досвід невдалий.

І інвалідність то для нас, і то дитяча. А він дорослий. І його дитяча українська інвалідність в Польщі не підтверджена і для них не має значення. Ззовні в одязі він виглядає нормальним здоровим хлопцем.