Творог для розжига• 20 апреля 2025

Свято, а у мене, мабуть, депресія

Нічого не радує. Стан якоїсь повної безпорадності. Тривожні думки.
Недавно перехворіла грипом. Може, тому так?
Що Вам допомагає в таких ситуаціях?
Бабка-байкерша• 20 апреля 2025
Робота
АсобеннАя• 20 апреля 2025
Занять мозги чем-то другим.
автор Творог для розжига • 20 апреля 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Робота
В пошуках зараз. Теж додає відчаю якогось цей пошук.
Без Баяна• 20 апреля 2025
Грипп вполне может давать такое, особенно, если вы других источников стресса не имеете. Пройдет. Астения после гриппа не равно депрессия, если что. Отдыхайте. Все восстановится
Брюнетка в Мармеладе• 20 апреля 2025
Ответ дляТворог для розжига
Мужа обнимите, поцелуйте.
Міс Всесвіт• 20 апреля 2025
Прогуляйтесь в парку
ИНЬэтовамниЯНЬ• 20 апреля 2025
Мені допомагає воззʼєднання з природою (пікнік, прогулянка і тд) та зустріч з рідними і друзями.
Peppermint Winter• 20 апреля 2025
Автор, так само і в мене, теж перехворіла й стан аналогічний(
Луковая• 20 апреля 2025
У меня это с возрастом пришло. На все все равно, ничего не вызывает эмоций, одно отчаяние
Гага Газу• 20 апреля 2025
Бухлишко поможет
Peppermint Winter• 20 апреля 2025
Ответ дляГага Газу
Бухлишко поможет
Щаслива людина
жінка незаміжня• 20 апреля 2025
У мене теж так🥲 Вде другий рік не радує це свято, бо другий великдень без тата😢 Раніше ми разом ходили святити паску з моїми батьками, в потім тато кликав на дачу. Там така краса завжди була у нього 😭 Така гарна погода сьогодні, весь день думаю, що був би він живий, то ми б точно були там, накривали великий стіл на дворі, смажили б шашлики, діти би гойдались в гамаці, і було б як завжди весело, багато розмов і сміху. А так ми цілий день вдома і тільки спогади про святкування цього свята в колі сімʼї. Ще й стан здоровʼя засмучує, аж до тривожності.
Сумно 😢 Дуже…
Ще більше розумію, що свято - це не дата в календарі, а люди, які поруч.
До речі грипом теж перехворіла, і після нього теж ще більше загострення депресії.