А що таке?• 20 апреля в 21:34

хто не працює в Польщі - не треба ж декларацію подавати?

працюю в українській компанії.
в Польщі нема доходів. знімаю квартиру.
from Ukraine• 20 апреля в 21:44
Якщо немає ніяких доходів в Польщі,то не треба
автор А що таке? • 20 апреля в 21:45
Ответ дляfrom Ukraine
А не знаєте, якщо я поповнюю готівкою рахунок в польському банку - це також не оподатковується?
Панна Кота• 20 апреля в 21:57
Ответ дляА що таке?
Нет, но у банка могут возникнуть вопросы о источнике доходов
Весняний Марафон• 20 апреля в 21:57
Якщо по закону, то після 183 днів ви вважаєтесь податковим резидентом Польщі і маєте розраховувати піт.
А як той піт розрахувати з закордонних доходів це вже питання з зірочкою :)
автор А що таке? • 20 апреля в 22:00
Ответ дляВесняний Марафон
і треба подавати декларацію?
Весняний Марафон• 20 апреля в 22:03
Ответ дляА що таке?
і треба подавати декларацію?
Jeśli ktoś jest rezydentem Polski i pracuje zdalnie dla ukraińskiej firmy, powinien złożyć PIT w Polsce (najczęściej PIT-36 z załącznikiem ZG).

Jeśli płaci podatek w Ukrainie, może skorzystać z umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania.

Może być konieczne udokumentowanie, że podatek został zapłacony w Ukrainie (np. zaświadczenie od tamtego urzędu skarbowego).
автор А що таке? • 20 апреля в 22:05
Ответ дляВесняний Марафон

але ’статус УКР’ - це не резиденство в Польщі..
Весняний Марафон• 20 апреля в 22:07
Ответ дляА що таке?
Мова не про статус побутовий. А про податковий. Я вам в першому повідомленні написала, що після 183 днів проживання в польщі ви вважаєтесь податковим резидентом.
автор А що таке? • 20 апреля в 22:08
Ответ дляВесняний Марафон
і що всі, хто з України, не працюють в Польщі - подають ці ПІТ?
Весняний Марафон• 20 апреля в 22:09
Ответ дляА що таке?
Я не знаю про всіх. Ви задали питання- я вам дала інформацію як є по закону і тільки.
Можете те саме знайти в гуглі самостійно
Диви яка я пава!• 20 апреля в 22:15
Через 185 дней пребывания вы должны платить налоги в Польшу. Это если по закону
Но многие живут как им удобно.
автор А що таке? • 20 апреля в 22:17
Ответ дляДиви яка я пава!
Но многие живут как им удобно.
але податки з чого? я не маю доходу в Польщі?
Диви яка я пава!• 20 апреля в 22:20
Ответ дляА що таке?
Пффф!
Так в Украине имеете!
Сын работает так же как вы, но по прошествии 180 дней сделал все по закону. Но это личное дело каждого.
автор А що таке? • 20 апреля в 22:21
Ответ дляДиви яка я пава!
Пффф!
Так в Украине имеете!
а що треба робити? піти до юриста і подати декларацію? підкажіть, який це саме ПІТ має бути
Диви яка я пава!• 20 апреля в 22:23
Ответ дляА що таке?
Этого я не знаю, я в Украине живу.
В ужонде информация наверное или где-то в законах читать, хз.