Гладиолус• 20 апреля 2025

Хто під час війни їздив в Турцію на відпочинок?

Поділіться досвідом, будь ласка. Я не їздила без чоловіка. Але уже не витримую і хочу поїхати цього року. Як ви їхали? Звідки? Чим? Через якого тур оператора? Скільки займає дорога? Чи дуже важко? Скільки по грошах виходить на двох? Можливо маєте свої особисті поради? Дякую заздалегідь.
Ненька наша• 21 апреля 2025
Ответ дляДжонсонюк
После онко можно летать на жаркие курорты Турции?
Не в жару? Почему бы и нет. Мы летали весной и осенью. До операции и после.
Зубачистка• 21 апреля 2025
Ответ дляНенька наша
Зависть она такая мы ещё и два раза за полгода летали скинуть форточки чтоб вас совсем от зависти покорежило?)))
Зачем мне фото вашего ссыкуна?
Ненька наша• 21 апреля 2025
Ответ дляЗубачистка
Зачем мне фото вашего ссыкуна?
Не. Не так. Умного человека, который любит свою семью и заботится о ней. А должен о таких как вы? Не дождётесь
Мамзелькіна• 22 апреля 2025
Ответ дляГладиолус
Що не так? Я живу в Україні. З початку війни ще не виїжджала за кордон. Але в цьому році хочу поїхати в Турцію. І розумію, що з закриттям аеропортів все трохи по-іншому. Тому і питаю у тих хто має досвід. Невже це таке дивне питання у нинішніх умовах?
Украиноязычных отелей там нет, 70% русских, что вам там делать?
Джонсонюк• 22 апреля 2025
Ответ дляМамзелькіна
Отдыхать билет автор,купаться,как и все