Вареничніца• 21 апреля 2025

Як краще відмовити на роботі

Дівчата, ситуація така, що потрібно їхати на навчання по роботі закордон на декілька тижнів, в мене не має грошей на цю поїздку, хоча там буде якась їжа в готелі ( сніданки) багато чого потрібно буде сплачувати самостійно : проїзд по місту, обід та вечерю і т д. В мене така фінансова ситуація, що навіть ці додаткові витрати будуть для мене суттєвими, а два тижні сидіти без їжі не хотілось би.
АяВсёЗнаю• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Может и дадут когда нить потом, но сейчас у меня нет этих денег
Вам зовсім не виділяють ніякі добові?
АяВсёЗнаю• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Це типу буде не лояльно до компанії так сказати.Думаю може взяти лікарняний
Ризиковано дуже. Треба думати, як все ж поїхати
автор Вареничніца • 21 апреля 2025
Ответ дляЦвірінь
Підходите до керівництва із попереднім розрахунком і кажете, що треба така то сума на відрядження, ви їдете компанії гроші заробляти, а не на дискотеку. Я завжди так роблю мені видають аванс, я потім звіт та чеки. Є колеги, що спочатку свої витрачають, але мені воно на фіг не треба, все, що стосується роботи, оплачується роботодавцем, і навчання, і відрядження.
Дякую велике за пораду!
Marmu• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
ви що жартуєте чи що? ми часто відправляємо і даємо добові 100-300 євро за день в залежності від країни. і то народ істерики часом закатує, що мало
Секс-Бомба• 21 апреля 2025
В нас також оплачують гроші на відрядження вже після відрядження. Але знаю, що деякі колеги завчасно просять оплату і їм видають
Цвірінь• 21 апреля 2025
Ответ дляСекс-Бомба
В мене останнє відрядження квитки+готель+добові 58 тис, ставка 50 тис, без відсотків, звісно роботодавець платить аванс. А як?
Анонимарик• 21 апреля 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Поеду в отпуск на море в Европу и чтоб сэкономить буду все просить у волонтеров
А что
Тут так советуют

Боже какие же наши люди позорники
Та нет уже нигде никаких волонтёров. Это бредовые выдумки местных, которые дальше своего города не ездили
Цвірінь• 21 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
А навіщо волонтери, у випадку автора, все на поверхні, навчання по роботі, платить компанія. Автор не має дупу рвати, де знайти кошти, щоб компанії заробити більше грошей
Околовита• 21 апреля 2025
Ответ дляЯичница с беконом
и салата с яишницей!
Яишница аргумент
Фенте Фря• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Лікарняний — це обман.
А якщо скажете, що зарплата не дозволяє жити в Європі, то є ймовірність, що дадуть гроші, на кшталт премії або відмажетесь від поїздки.
миссДавеча• 21 апреля 2025
Мій знайомий до війни їздив за кордон з колегами. Він в IT компанії працює. Але цю поїздку фінансувала компанія.
Якщо у вас немає фінансової можливості, думаю, ви можете про це сказати.
Я не думаю, що ваша відсутність вплине не вашу зарплату чи ще щось.
МаксХмара• 21 апреля 2025
Автор, ну, судя по тому, что вы пишите, это никакая не командировка от предприятия, правда же?
Это какой-то выездной семинар сетевой компании типа Инкруз, Тяньши или Гербалайф, на который вас клембует поехать ваш «изумрудный лидер», так?
На этом семинаре будут выступать «бриллиантовые лидеры» и «платиновые тренеры», после выступлений которых вы должны будете так вдохновиться, что буквально за следующие несколько месяцев не только вернете свои инвестиции, но и достигните персонального дохода в минимум _____ гривен?
Я правильно все описала?
Ну, пока не поздно, начинайте искать себе нормальную стандартную работу. И помните - миллионерами в пирамидах становятся только те, кто на самом верху пирамиды. Все остальные - это рабы, тягающие камни.
Стріляний птах• 21 апреля 2025
Ответ дляМаксХмара
Я правильно все описала?
Изумрудный лидер блин, почему-то ржу
_Злата Ibra_• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Знайомство з новим керівництвом і з новими проектами.
Хуй..ня
В кого тако було• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Тобто? В них що, погано з математикою? Якщо вони ж Вам платять зарплату, то хай порахують, що в Вас немає коштів на 2 тижні життя за кордоном. Чого ви соромитесь? Це їм повинно бути соромно, що вони не сплачують повністю. Ви продаєте свій час, це потрібно їм в першу чергу, то хай платять, дивні якісь.
В кого тако було• 21 апреля 2025
Уявіть, що є няня і сімʼя, в якій вона працює їде на відпочинок на 2 тижні і сплачують їй тільки сніданки, а обід та вечерю няня голодна ходить, та всеодно мусить глядіти дитину, так вам зрозуміліше наскільки абсурдне пропонує ваша компанія? Купують Ваш час, ви певно ще молода та вважаєте, що то і так круто, що хоч частково щось платять.
Ніколи не збрешу• 21 апреля 2025
Ответ дляMarmu
Это замечательно, но вы в курсе, что сумма суточных свыше 80 евро облагается НДФЛ и военным сбором? Ваша компания при налоговой проверке может крупно влететь.
Бабка_в_кедах• 21 апреля 2025
Напишу свою думку, що відрізняється від більшості коментарів. Працюю зараз в іншій країні в ЄС. У компанії дуже багато філіалів в різних країнах по світу і люди часто їздять у відрядження. Компанія велика. Стандартна практика: витрачають свої, потім подають звіт і компанія все чітко по звіту компенсувати. Ніхто не бажає витрачати зайвий час на видачу авансів, а потім робити ці перерахунки з фактом і доплачувати. Є єдина процедура на всі країни.
Я б поїхала на на навчання, бо це інвестиції в себе, які залишаться зі мною на роки. А незручності - то тимчасово
автор Вареничніца • 21 апреля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Цікаво, що законодавством тих інших країн теж це дозволено витрачати свої кошти і чекати повернення?Цілком можливо, що це нормальна практика, але ж працівники це не банк видачі кредитів і дивно чому для цих людей це ок.Я буду просити аванс, якщо відмовлять, то відмовлюсь від поїздки.
автор Вареничніца • 21 апреля 2025
Ответ дляМаксХмара
Я правильно все описала?
Красиво Вы описали сетевой маркетинг, я думала что их уже нет давно на рынке.Нет, не угадали это ближе к посту 258
Бабка_в_кедах• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Звичайно, просіть. У нас теж є така практика, просто дуже невеликий відсоток від усіх відряджень. Як виключення, якщо комусь ну дуже треба.
Ищу-брожу• 21 апреля 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
А лояльно отправлять сотрудников на обучение за свой счет? Обычно базовые нужды- жилье, суточные оплачивает работодатель.
Наш директор так мечтает, чтобы учились за свой счет, еще и во время учебы, как-то работали. Или в командировки и с компом носись постоянно.
А Я Самая Самая• 22 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
так, законодавством багатьох країн не передбачено авансів на відрядження. є корпоративні картки, є практика завчасної купівлі квитків, оплати готелів тощо. після повернення людина рахує витрати (і часто це в певних межах сума, наприклад, ходити по ресторанах не вийде - бо є кафе і просто супермаркети, є столові на підприємствах, куди люди їдуть у відрядження). дешево і сердито. в багатьох країнах з розгалуженою системою громадського транспорту не компенсують вартість таксі - для цього потрібні обгрунтування (наприклад, дуже ранній виїзд чи дуже пізній від´їзд, важкий вантаж, що стосується відрядження, а не особистих речей). в деяких країнах, якщо тривалість відрядження менша за 8 годин на добу (наприклад, Ви вирушаєте о 20-00 кудись), за цей день теж немає добових. нюансів повно:-)