Туфли в чешуе• 21 апреля 2025

Ви поїхали б в квартиру чоловіка?

Я живу в одному місті
Він військовий в другому
Його квартира в третьому
Пропонує переїхати в третє (облаштовуватися і шукати там роботу), на постійне місце проживання , в подальшому для нас обох.
Результат:
вже голосів: 59
26 (44.07%) Так
20 (33.9%) Треба подумати
13 (22.03%) Ні
В рот не ложи• 21 апреля 2025
Задача со многими неизвестными
В танке• 21 апреля 2025
Теоретично так, але якщо не йдеться про обмін Києва на Крижопіль
Свідок Перемоги• 21 апреля 2025
Пусть женится сначала.
Ковбой Хагис• 21 апреля 2025
Если бросить свою хорошую работу и вашу квартиру сдавать и убивать в ней ремонт - нет
Да будет так• 21 апреля 2025
У вашому місті у вас є робота, родина, і тп, що тримає?
Чи можна порівняти самі міста? Наприклад, зараз ви у Крижополі, а квартира чоловіка у Львові?
Яка стадія стосунків? Наскільки міцні?
І багато інших питань, щоб відповісти на ваше питання
Чай не пью, только кофе• 21 апреля 2025
Если отношения серьезные , есть любовь и уважение , то да
Ух яка ж Я• 21 апреля 2025
Теоретично так
Шкідлива молекула• 21 апреля 2025
Много но , так просто чемодан в руки можно делать в 18 лет , потом это все сложнее
автор Туфли в чешуе • 21 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Пусть женится сначала.
От типу якраз відразу після весілля щоб їхала , весілля дуже скоро вже
Може ще третю?• 21 апреля 2025
А можна міста? Бо якщо це Київ, Харків, Пирятин…
ТАЗератти• 21 апреля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
А у вас есть жилье?
Вилами по воде• 21 апреля 2025
Я-ні.В мене своє житло і хороша робота.Живу тут 25 років.
младокошкина• 21 апреля 2025
Зависит от слишком многих факторов.
Слишком теоретический вопрос
Намазюкана нішою• 21 апреля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
А куди спішити? Він все одно в іншому місті. От закінчиться війна, він повернеться, тоді і переїдете.
автор Туфли в чешуе • 21 апреля 2025
Ответ дляДа будет так
Яка стадія стосунків? Наскільки міцні?
Якраз таки нічого крім різних не тримає, бо квартири нема , а робота не є класною, треба міняти все рівно . Міста приблизно однакові , з мільйонника в місто по спокійніше, мені ще воно трохи нудне здається поки що
Свідок Перемоги• 21 апреля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Так он кадровый военный или на время войны? Есть ли работа в третьем месте у него и можно ли вам будет найти. Есть ли у него другие наследники, в стране война. Или не дай бог если, вам обратно переезжать? Есть ли у вас свое жилье? Много условий.
месяцкие• 21 апреля 2025
Смотря на какой работе вы работаете и какую зп получаете. Если копейки, то нечего терять, переехала бы. И важно в каком статусе, если будущая невеста/жена - да. Просто сожительница с бесконечными встречаниями - нет
Да будет так• 21 апреля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Якщо нічого не тримає, то відповідь очевидна. Пробуйте. До себе/батьків додому завжди повернетесь
автор Туфли в чешуе • 21 апреля 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
От я теж так і думаю! Тільки домовитися не виходить, пояснити і навести аргументи не можу
ТАЗератти• 21 апреля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Ну тогда в вашем случае скорее да чем нет.
Последний вагон• 21 апреля 2025
Ничего не понятно. Никаких данных, поэтому ответить невозможно.
автор Туфли в чешуе • 21 апреля 2025
Ответ дляТАЗератти
А у вас есть жилье?
Ні!
автор Туфли в чешуе • 21 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
На час війни
Батьки в нього є
В мене немає квартири
ТАЗератти• 21 апреля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
То есть он хочет чтобы вы вили гнёздышко сами и сейчас? Занимались обустройсвом или может быть ремонтом? Или там все готово? Если заниматься этим всем бытовым одной то как-то не осень, плюс ч так пончла родители его в этом городе? Т.е. будут визиты?
Танго утрьох• 21 апреля 2025
якщо по справжньому кохала, то звісно що так
Julieta78• 21 апреля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Логично, что ему хочется приезжать в отпуск домой, и чтоб дома была жена, уют, семейный очаг. А не чтоб жена приезжала к нему в гости на его отпуск.
Такое.... Что это за семья?
Зараз все скажу• 21 апреля 2025
Колись давно я так зробила. Зараз би так не стала робити. Мені не комфортно губити друзів заради очікування чоловіка між командировками.
автор Туфли в чешуе • 21 апреля 2025
Ответ дляТАЗератти
Умнічка , все ви вірно зрозуміли
Свідок Перемоги• 21 апреля 2025
Ответ дляТАЗератти
Или автор должна за ними присматривать. И за это жить в его квартире.
автор Туфли в чешуе • 21 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Ні вити гніздечко як можу, ремонт по бажанню, батьки інколи будуть заїжджати. Доглядати думаю ні