Потребую апгрейду• 21 апреля 2025

Чоловік-мораліст, у якого високі вимоги до партнерки. Як з таким жити?

Йому 40 років. Без шлюбів, тривалих стосунків не було, по його словам багато хто не витримував і йшов, або він кидав.
Я ж закохалась як дурна, тимпаче на початку він був нереальний: ніжний, добрий, турботливий.
З часом почалось: ʼмене так бісить, що ти говориш суржиком. Просто не можу це терпіти ʼ. При тому що наші друзі, його начальник і ще безліч людей говорять з ним суржиком, і його це не дратує.
Дуже акуратний, любить щоб все лежало під лінієчку . Не дай Бог побачити десь бруд - виніс мозку до кінця тижня, при тому що ми не живемо разом.
Подарував колега букет квітів, він його побачив, почав розбиратись з тим колегою. Бідний чоловік обминає мене тепер 10 дорогою.
Є у мене знайома, яку я не дуже люблю. Але мушу спілкуватись раз в тиждень , бо це маминої подруги дочка. З нею я спілкуюсь нормально, кидаю слухавку і жаліюсь на те, як вона бісить.
Починається: ʼо, ти така лицемірна людина, як ти можеш, так не можна, я таких людей не люблюʼ
Також моє улюблене ʼо, мені не подобається твоє почуття гумору, дурні жартиʼ
Причому які в нього знайомі і друзі його не бентежить, всі претензії і нравовчення тільки до мене: ʼмене інші не цікавлять, хай роблять що хочутьʼ
Разом з цим він і хороший в дечому, але це дуже дратує, коли тобі виносять мозок за щось щодня. Що робити?
Гжегож Бженчишчикевич• 21 апреля 2025
у вас серйозно виникає питання ’що робити’?!
Шеллар• 21 апреля 2025
Брати приклад із його бувших - тікати від такого кавалера чим подалі.
Творог для розжига• 21 апреля 2025
Вас не люблять. Тікайте.
Повітруля• 21 апреля 2025
Гугл транслейт? Никакого суржика в тексте, а мужчине не нравится
ЖующаЯКонфету• 21 апреля 2025
бежать подальше
Мафиозная• 21 апреля 2025
Ви йому набридли. На жаль, чи на ваше щастя.
Сирожено_пирожено• 21 апреля 2025
А какие у него плюсы? Сколько он вам платит за причиненный дискомфорт?
Козачка• 21 апреля 2025
Просто смейтесь громко на любое его замечание в ваш адрес
Оябунчик• 21 апреля 2025
Мій чоловік теж все на своїй полиці складає під лінієчку. Ну я не проти. Хоча спочатку бісило. Є в нього і хороші якості, їх більше.
Не зацілована• 21 апреля 2025
Он не моралист с высокими требованиями, а просто мудак. И вас не любит. Зачем вам вечно критикующий мужчина? Загнать свою самооценку под плинтус?
Бодіпозітівна• 21 апреля 2025
Ответ дляКозачка
Да там плакать надо и бежать от него,быстро,быстро.
Он задрот
Козачка• 21 апреля 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Он задрот
Это для слабых
Продавчиня кіз• 21 апреля 2025
Або ви сильна молода, або не сильно розумна. Вибачте, але адекватна людина на таке ставлення до себе не погодиться
Продавчиня кіз• 21 апреля 2025
Ответ дляКозачка
Это для слабых
Это для умных, кто не планирует просрать свою единственную жизнь на дятла
Попадалочка• 21 апреля 2025
Бегите! Такое сокровище не зря никто до 40 еще не подобрал
Тепличная• 21 апреля 2025
Ответ дляПопадалочка
Да просто он не любит автора...
Козачка• 21 апреля 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Автор планирует
Попадалочка• 21 апреля 2025
Ответ дляТепличная
Да просто он не любит автора...
Вы думаете, что даже если он прежде кого-то любил, то вел себя иначе? Я сомневаюсь
Милота• 21 апреля 2025
Не знаю як з таким жити. Можу порадити як попрощатися: Твоя педантичність — це окрема форма мистецтва: вміти так довго і нудно говорити ні про що — не кожен зуміє.

Ти з тими своїми комами і принципами — як старий словник: важкий, непотрібний і всі давно користуються чимось живим.

Тож візьми свій графік, свої правила, свої зауваження — і йди. Краще раніше, ніж по секундоміру.
Ля-ля-ля• 21 апреля 2025
А вы после этого еще не поняли, что происходит?

ʼмене так бісить, що ти говориш суржиком. Просто не можу це терпіти ʼ. При тому що наші друзі, його начальник і ще безліч людей говорять з ним суржиком, і його це не дратує’

Его не суржик раздражает, а конкретно вы. Даже если начнете говорить красиво и грамотно. И с каждый днем все будет только хуже. И ничего вы с этим не сделаете.
Папина дочка• 21 апреля 2025
ви хочете бути з ним чи бути щасливою?
Муркошечка• 21 апреля 2025
Вам сто раз сказали, что вас не любят.Что тут не понятно?
Міряно-переміряно• 21 апреля 2025
Пздц
НеГолосую• 21 апреля 2025
Ніяк не жити. А якщо раптом ви захворієте, будете слухати лекції про те, що кашляти треба тихше і можна було б і суп свіжий зварити?
Неместная Я• 21 апреля 2025
Я би з таким не мала стосунків. Це людина, яка абсолютно не поважає особистих кордонів іншої людини, він буде клювати мозок все життя. До всього йому буде справа: до кольору вашої сукні, чистоти волосся тощо.
Вирішуйте самі.
автор Потребую апгрейду • 21 апреля 2025
Ответ дляНеместная Я
Вирішуйте самі.
О, так. Він помічає в мені абсолютно все.
Допоможіть знайти• 21 апреля 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Он задрот
Кстати, я с одним таким как-то пообщалась, он о своей бывшей отзывался, мол такая-сякая, неряха, захожу в спальню, а у неё комнатные тапочки возле кровати не по линеечке стоят, а как попало
Гитта Ягг• 21 апреля 2025
Тикать!
Допоможіть знайти• 21 апреля 2025
Ответ дляТепличная
Да просто он не любит автора...
Думаете, если бы любил, то так мозги не выносил?
Он же по жизни арбузер-мозговыедатель, потому все и сбегали.
Просто коллеги и начальство его бы на хер послали, если бы он про суржик или еще что-то им заикнулся. А барышня от него в зависимости типа, будет терпеть это говно, до поры-до времени.
Сладко-соленая• 21 апреля 2025
Любовника заведите и почувствуйте разницу 😄