Потребую апгрейду• 21 апреля 2025
Чоловік-мораліст, у якого високі вимоги до партнерки. Як з таким жити?
Йому 40 років. Без шлюбів, тривалих стосунків не було, по його словам багато хто не витримував і йшов, або він кидав.
Я ж закохалась як дурна, тимпаче на початку він був нереальний: ніжний, добрий, турботливий.
З часом почалось: ʼмене так бісить, що ти говориш суржиком. Просто не можу це терпіти ʼ. При тому що наші друзі, його начальник і ще безліч людей говорять з ним суржиком, і його це не дратує.
Дуже акуратний, любить щоб все лежало під лінієчку . Не дай Бог побачити десь бруд - виніс мозку до кінця тижня, при тому що ми не живемо разом.
Подарував колега букет квітів, він його побачив, почав розбиратись з тим колегою. Бідний чоловік обминає мене тепер 10 дорогою.
Є у мене знайома, яку я не дуже люблю. Але мушу спілкуватись раз в тиждень , бо це маминої подруги дочка. З нею я спілкуюсь нормально, кидаю слухавку і жаліюсь на те, як вона бісить.
Починається: ʼо, ти така лицемірна людина, як ти можеш, так не можна, я таких людей не люблюʼ
Також моє улюблене ʼо, мені не подобається твоє почуття гумору, дурні жартиʼ
Причому які в нього знайомі і друзі його не бентежить, всі претензії і нравовчення тільки до мене: ʼмене інші не цікавлять, хай роблять що хочутьʼ
Разом з цим він і хороший в дечому, але це дуже дратує, коли тобі виносять мозок за щось щодня. Що робити?
КучМала• 21 апреля 2025
Мамкин арбузер. Автор, это громкий такой набат, чтобы он тоже стал вам бывшим. Бегите
Аноним_Русалка• 21 апреля 2025
Подивіться фільм ’У ліжку з ворогом’ з Джулією Робертс - і вспокойтеся зі своїми гормональними вибухами.
Тепличная• 22 апреля 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Думаете, если бы любил, то так мозги не выносил?
Он же по жизни арбузер-мозговыедатель, потому все и сбегали.
Просто коллеги и начальство его бы на хер послали, если бы он про суржик или еще что-то им заикнулся. А барышня от него в зависимости типа, будет терпеть это говно, до поры-до времени.
Да чего она в зависимости ? Встала и вышла.
Нет я думаю, просто не любит, если конечно автор не преувеличивает
Допоможіть знайти• 22 апреля 2025
Ответ дляТепличная
Я ж закохалась як дурна, тимпаче на початку він був нереальний: ніжний, добрий, турботливий.\\\
Вот она, зависимость... #люблюнимагу )))
Тепличная• 22 апреля 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
А вы по поводу суржика спрашивали его начальник, друзья.. его не бесят ?
Не зная, думаю вы троллите еще и суржик...пол страны так говорит, если честно я бы не обиделась, а сказала бы да что есть то есть, поправляй меня как только я скажу не то слово... но слишком много ему не нравится, а зачем тогда он с вами спросите его.
Допоможіть знайти• 22 апреля 2025
Ответ дляТепличная
Вы меня с автором перепутали спросонку?
Тепличная• 22 апреля 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Вы меня с автором перепутали спросонку?
Да, извините
ИзЮмрудная• 22 апреля 2025
Автор, поздравляю, вы живете с абьюзером с ОКР. Как тут выше писали, тикайте, пока не убил вашу самооценку в хлам. И да, советую посмотреть ’в постели с врагом’.