Разгуляшка• 21 апреля 2025
Навіщо Хуйлу конкретні 4 області. Пояснення Портнікова.
Не знаю, може обговорювалося в якихось політ темах, окремих не бачила.
Нібито Хуйло вимагає віддати регіони по тим ліням, де наші поставили фортифікації та замінували все що можна. Тобто ЗСУ має відступити туди, де нема жодних укріплень і куди ворог спокійно зайде першою ж контратакою.
Технічно я так розумію має виглядати так: ми віддаємо 4 області як вимагає путін, вони там закріплюються і далі спокійно йдуть собі вглиб нашоої країни, не маючи жодних перепон на шляху.
А нових так швидко не знаю чи збудуєш та замінуєш..
Я все правильно розумію?
Magnifique_• 21 апреля 2025
Ответ дляРеверанс
Дійсно всі хто українці,то отребьє.
Хто на українській розмовляє понаєхи.
Давайте лийте свій словесний понос далі.Те,що в Одесі багато ждунів давно не секрет.Сором таким.
Ганул ветеранів російсько-української війни і українську мову захищав.
Хто на українській розмовляє понаєхи.
Ваши дикие фантазии не имеют ничего общего с мною написанным
Как и и не имеют ничего общего с здравым смыслом
Касабланка8888• 21 апреля 2025
Прочитайте вчорашню тему про зупинку війни , на останніх сторінках там дві жіночки пропонують віддати Херсон та Запоріжжя.
Magnifique_• 21 апреля 2025
Ответ дляРеверанс
Ви з тим здоровим смислом і не знайомі.Заспокойтеся вже.З Вами все ясно.
Я спокойна, чего и вам желаю
Впрочем, какой кумир-таковы и фанаты
Ответ дляMagnifique_
Может не боится потому, что не жена тцкуна? Которая, среди прочего, хочет вечно за границей сидеть?
Или того, кто на волонтерстве
карман набил и набивает?
Или того, кто солдат на верную смерть отправлял, а потом ещё долго их деньги с карточек получал?
Не имеет отношения у ганульскому отродью, вот и не боится
Или того, кто на волонтерстве
карман набил и набивает?
Не боїться тому що типова рашистка, тільки й всього. Навіть дружина ТЦКуна не заявить, що окупація то безпечно і що ЗСУ ніц не загрожує в разі капітуляції.
Ответ дляЧомучка
Всіх, кого планує вбити та закатувати рф після капітуляції України.
Їхні життя того не варті?
Вы хотите спасти их жизни за счёт жизни других людей? А кто вам дал такое право?
И да, эти люди будут иметь шанс на спасение выехав, а мужчинам в Украине этот шанс не дали.
Ответ дляOxy3
Мои родные голодали, некоторые не выжили.
А вы хотите отправить на смерть миллионы ради собственного благополучия?
А кто выжил что делали? Вы же сама написали, что выжили только те кто отбирал и сдавал🤷
Или все таки ещё кто-то выжил?
Я хочу отправить? Вы тоже меня с Зе перепутали?
Или все таки ещё кто-то выжил?
Magnifique_• 21 апреля 2025
Ответ дляЧомучка
Тех, о ком я написала , ничья судьба не волнует. Кроме собственного страха понести наказание за содеянное. Это псы (шакалы ) режима, как и их самки, которые только только вцепились в кусок пожирнее.
Ответ дляРеверанс
Дійсно всі хто українці,то отребьє.
Хто на українській розмовляє понаєхи.
Почему суд по избранию меры пресечения убийце Ганула был закрытым?Чего скрываем от народа?
Magnifique_• 21 апреля 2025
Ответ дляРеверанс
Дякую.За щирих українців,таких як Ви це смішно.Можна не поділяти поглядів людини,але писати те,що Ви пишете....
Дно.
Я всего лишь констатирую факты
Дно- это их отрицать
Ответ дляannu-b519
Я прирекла? Вы меня с Зе перепутали?
Так если люди попали в оккупацию, то у них есть свой дом, зачем им мой?
В них немає дома в окупації, бо власність забирать, а з країни виганяють, як негромадян рф.
Ви ж заявляєте що в окупації норм - то ну міняйтеся місцями, віддавайте своє житло в неокупованій частні і насолоджуйтся під рашиками, в чому проблема?
Ответ дляannu-b519
Или все таки ещё кто-то выжил?
Хорошо, внесу конкретику раз вы включили режим снежинки, не просто выжили, а жили хорошо, те кто сдавал (ну так как вы сейчас про оккупацию пишете-там все хорошо). Остальные выжившие вспоминали те времена с ужасом.
Magnifique_• 21 апреля 2025
Ответ дляannu-b519
Так и ваши, по логике того автора, а иначе ни меня ни вас ни меня не было бы 🤷
Удалено администрацией...
Ответ дляannu-b519
Так ви пропонуєте той же самий варіант - здати країну і вбити міьйони незгодних.
Тобто ЗСУ зараз мають капітулювати, щоб вашій дупі було затишно вдома?
Ответ дляЧомучка
Ок, сразу, но можно для начала скрин сообщения из этой темы, где я писала, что в оккупации норм?)
И да, раз они не хотят в оккупацию, так может пусть они и воюют?
Magnifique_• 21 апреля 2025
Ответ дляOxy3
И при голодоморе не все умерли. Выжили те, кто сдавал соседей, отбирал последние колоски у умирающих от голода. Но миллионам заморенных голодом то, что такие остались жить, никакой радости не принесло.
Удалено администрацией...
Ответ дляOxy3
Можно скрин, где я написала, что в оккупации хорошо?