Кава з адреналіном• 21 апреля в 21:50

В кого у родині багато ластовиння на спині та руках, чи передалось воно дітям?

У дитини почали зʼявлятись веснянки на обличчі мілкою розсипкою.
У батька дитини багато коричневих плям-веснянок на спині та руках (як на фото). Я переживаю, що доньці це також передасться, с це не надто естетично та й шкіра погано реагує на сонце, батько дитини постійно згорає на сонці, ніколи нормально не міг загоріти.
Сонцезахисним кремом з захистом 50 дитину мажу.
Цікаво почути тих, у кого в роду таке ластовиння
Непозбувна Бентега• 21 апреля в 21:51
Нет
Без Баяна• 21 апреля в 21:56
У рудих так, нічого не зробиш
Варена цибуля• 21 апреля в 22:15
Мне передалось от папы, у дочери нет, слава богу. Тут не угадаешь
Як ухурделю• 21 апреля в 22:16
Дочери не передалоись веснушки, но передалась абсолютно белая кожа, которая не загорает. У её ребёнка обычная загорающая кожа.
Жирафовое варьенье• 21 апреля в 22:20
У меня от папы, только кожа смуглая, смотрятся не так ярко. У сына нет.
автор Кава з адреналіном • 21 апреля в 22:34
Ответ дляБез Баяна
У рудих так, нічого не зробиш
Саме цікаве, що батько не рудий. У нього темне волосся.
Ответ дляВарена цибуля
Дякую за відповідь. Ваші доньки вже дорослі?
Варена цибуля• 21 апреля в 22:40
Ответ дляКава з адреналіном
Да, дочери 23 будет. У меня впервые вылезли веснушки, когда на Чернобыль вывезли в мае на море. Много активного солнца, мама говорила, что я оттуда вся в веснушках приехала, до этого их не было. Как раз половое созревание тогда началось
Ms. Сама прямота• 22 апреля в 19:04
В мого батька таке, але менш яскраве. В нас з братом майже немає, а серед однуків одна дівчинка засипана ще більш яскравим ластовиннЯм як в діда.
І вся руда-руда (мій батько ні). Ось так працює генетика)
В обох від народження.