Незнакомлюся• 19 марта 2025

З якого віку можна мити голову шампунем Сульсена?

В дитини (10 років) іноді буває дерматит і лупа відповідно. Колись дерматолог прописав лосьон Біфон, але не бачу від нього ефекту. Вдома є Сульсена, думаю, чи можна спробувати.....
Скіфська пектораль• 19 марта 2025
Донька миє з років 6
любименькая• 19 марта 2025
Сульсена не рекомендуется использовать при индивидуальной непереносимости компонентов препарата. Также она не предназначена для использования детьми до 2 лет.
Я таке знаю• 19 марта 2025
У моей в 11 от Сульсены было покраснение кожи головы, не стала использовать. А от перхоти спас обычный head& shoulders.
неДоЖиру• 19 марта 2025
Я с айхерб себе брала шампунь. Очень помогла от перхоти.
Ещё низорал в аптеке.
ДлинноНожка• 19 марта 2025
Автор, не треба сульсену брати, вона не лікує, а прибирає на деякий час. Ось від віши допомогло моєму сину в 12 років, мив 1 раз на тиждень саме цим шампунем, і все пройшло за пару місяців. Волося не жирнилось швидко, голова не пересушена була, волосся не псує і не сушить.
Ластоноша• 19 марта 2025
Я своїй десятирічці деколи Dercos мию.
автор Незнакомлюся • 19 марта 2025
Ответ длянеДоЖиру
Ещё низорал в аптеке.
Дякую
автор Незнакомлюся • 19 марта 2025
Ответ дляДлинноНожка
Дякую
ПесиКот• 19 марта 2025
Ответ дляДлинноНожка
Теж беру, трішки інший . Такі страшні корки були на голові у сина, почервоніння. Дуже швидко впорався віши
Ishoy• 19 марта 2025
А моей дочке Dercos совсем не помог. И аптечные разные пробовали, тоже толку 0. Помог только один польский с дегтем